XVI Bieg Warsa i Sawy


l.p. imię nazwisko miejscowość klub dystansopłata
1MonikaTrojanowska SerockWIELISZEW HERON TEAMbieg 5 km
2MajaTrojanowska Serockbiegi dzieci i młodzieży
3MateuszTrojanowskiSerockbiegi dzieci i młodzieży
4AniaDaniszewska Olszewnica Stara BKS WATAHA WARSZAWA biegi dzieci i młodzieżytak
5MarekDaniszewskiOlszewnica Starabieg 5 km
6AgnieszkaOlszakNowy Dwór MazowieckiHUSARIA RACE TEAMbieg 5 kmtak
7PiotrFronczakGoławice Pierwsze bieg 5 kmtak
8PiotrŚmietański Nowe Pieścirogi NASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 km
9DarekŁosiewiczNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 km
10Krzysztof KołodziejczykNasielsk NASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 kmtak
11ZofiaRucińskaNasielskNASIELSK BASZTA TEAM biegi dzieci i młodzieży
12Jolanta RucińskaNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 km
13JarosławRucińskiNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 km
14ArturPiotrowskiNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 kmtak
15AnetaŚmietańskaNowe Pieścirogi NASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 km
16OskarPaczkowskiJadwisinTHUNDERCLOUDSbieg 5 kmtak
17JustynaCzyżWarszawabieg 5 km
18ZojaKrzyzanowskaWarszawaVEGE RUNNERSbieg 5 kmtak
19WojciechSkrzeczkowskiWarszawaSYRENKI I TRABANTYbieg 10 km
20ArkadiuszJarosBrwinówVEGE RUNNERSbieg 5 km
21KrzysztofKopećCiechanówbieg 5 km
22KatarzynaKopećCiechanówbieg 5 km
23Julia SobczyńskaSzczypiornobiegi dzieci i młodzieżytak
24MichałSobczyńskiSzczypiornobiegi dzieci i młodzieżytak
25WiktorUgniewskiNowy Dwór MazowieckiSUNFITSTUDIO biegi dzieci i młodzieżytak
26IgaUgniewska Nowy Dwór MazowieckiSUNFITSTUDIO biegi dzieci i młodzieżytak
27Joanna Bieniek-Ugniewska Nowy Dwór MazowieckiSUNFITSTUDIO bieg 5 kmtak
28MartaWilczekLegionowo RUNNERB bieg 10 km
29Mateusz Osiński Nasielskbieg 5 km
30MarcinMarkowskiSerockBRAVEHEARTS LEGIONOWObieg 10 kmtak
31PiotrMulikŁachaSIS SEROCKbieg 10 kmtak
32MajaRudnickaStanisławowo biegi dzieci i młodzieżytak
33MariuszRudnickiStanisławowo bieg 5 kmtak
34GrzegorzGregorczykNowy Dwór Mazowieckibieg 5 kmtak
35ZofiaGórnaśBoża WolaBOXING TEAM NOSIRbieg 5 kmtak
36RyszardGórnaśBoża WolaBOXING TEAM NOSIRbiegi dzieci i młodzieżytak
37AlicjaGórnaśBoża WolaBOXING TEAM NOSIRbiegi dzieci i młodzieżytak
38AmeliaGórnaśBoża WolaBOXING TEAM NOSIRbiegi dzieci i młodzieżytak
39DianaZawadzkaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
40FabianZawadzkiPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
41JanuszDworakJanowek Drugibieg 10 km
42JoannaDworakJanówek Drugibieg 10 km
43TomaszCiosekPomiechówekbieg 5 kmtak
44PrzemysławSucheckiLegionowoKS POMORSKAbieg 10 kmtak
45RafałSucheckiLegionowoKS POMORSKAbiegi dzieci i młodzieżytak
46ŁukaszSucheckiLegionowo KS POMORSKAbiegi dzieci i młodzieżytak
47SzymonSucheckiLegionowo KS POMORSKAbiegi dzieci i młodzieżytak
48JoannaSucheckaLegionowo KS POMORSKAbieg 10 kmtak
49HelenaKowalskaPsucin-biegi dzieci i młodzieżytak
50MariannaKowalskaPsucin-biegi dzieci i młodzieżytak
51ArturDanaPomiechówekbieg 10 kmtak
52AgnieszkaDanaPomiechówekbieg 5 kmtak
53KornelDanaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
54MiłoszDanaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
55AndrzejHulanickiWarszawaGOGGLE TEAMbieg 5 kmtak
56IrinaHulanickaWarszawaGOGGLE TEAMbieg 5 kmtak
57Kaja MostowskaNowy Dwór Mazowieckibiegi dzieci i młodzieżytak
58JakubBrzozowskiPomiechowekbieg 10 km
59NataliaKarpińskaNowy Modlinbiegi dzieci i młodzieżytak
60EdytaOsińskaBłoniebieg 5 kmtak
61Mateusz OsińskiPopowo Borowebieg 5 km
62ŁukaszKosińskiBłoniebieg 5 km
63TomaszOrlińskiLegionowoBHP ORLINSCY bieg 10 kmtak
64AdaSzafrańskaCzarnowobiegi dzieci i młodzieżytak
65JuliaSzafrańskaCzarnowobiegi dzieci i młodzieżytak
66BartoszSzafrańskiCzarnowobiegi dzieci i młodzieżytak
67KacperDomżałaPomiechówekKS SŁONECZNAbiegi dzieci i młodzieży
68MateuszDomżałaPomiechówekKS SŁONECZNAbiegi dzieci i młodzieży
69Iwona DomżałaPomiechówekKS SŁONECZNAbieg 5 km
70DanielDomżałaPomiechówekKS SŁONECZNAbieg 5 km
71RobertWójcikWarszawabieg 10 kmtak
72DariuszOrlińskiLegionowobiegi dzieci i młodzieżytak
73JuliaOrlińskaLegionowobiegi dzieci i młodzieżytak
74MagdalenaOrlińskaLegionowobiegi dzieci i młodzieżytak
75HannaOkońPomiechówek biegi dzieci i młodzieży
76MagdalenaZawadzka-OkońPomiechówekbieg 5 km
77MonikaTurczyńskaWarszawaLECZO TEAMbieg 10 km
78Grażyna MarczakWarszawaLECZO TEAM bieg 10 kmtak
79HelenaJanuszewskaWymysłybiegi dzieci i młodzieżytak
80LeonJanuszewskiWymysłybiegi dzieci i młodzieżytak
81TomaszPietrasNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 kmtak
82MarzenaPiętka Legionowo ROZBIEGAMY NOWY DWÓRbieg 10 km
83MałgorzataPłuciśLegionowoWYBIEGAJ SIEBIEbieg 10 km
84AdamGrabowskiWarszawaSTRYKI BYKI ADVENTURE ...biegi dzieci i młodzieży
85RadosławMarkiewiczWarszawaTEAM DALEJLAMAbieg 10 km
86AgnieszkaJankowskaNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 kmtak
87MateuszWejssPomiechówek biegi dzieci i młodzieżytak
88KarolinaWejssPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
89AndrzejWanowskiNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRbieg 5 kmtak
90ZofiaBieleckaWymysłyWYMYSŁYbiegi dzieci i młodzieżytak
91GrzegorzBieleckiWymysłyWYMYSŁYbiegi dzieci i młodzieżytak
92TomekBieleckiWymysłyWYMYSŁYbiegi dzieci i młodzieżytak
93AlexZalewskiPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
94AgnieszkaPietrasŻabiczynbieg 5 kmtak
95MajaPietrasŻabiczynNASIELSK BASZTA TEAM biegi dzieci i młodzieżytak
96MichałWalczakWarszawaBRAVEHEARTS LEGIONOWObieg 10 km
97Paweł Milewski Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWObieg 10 kmtak
98DariuszŻebrowskiWarszawabieg 10 km
99JolantaKlusekWarszawaYOLA YOLANDAbieg 5 km
100KatarzynaStradzaNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRbieg 5 kmtak
101AnnaJaworekNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRbieg 5 kmtak
102HubertStrumnikNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRbiegi dzieci i młodzieżytak
103KatarzynaStrumnikNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓR bieg 5 kmtak
104Bartosz StrumnikNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓR bieg 5 kmtak
105Sebastian Mróz Komorów bieg 5 kmtak
106AdamZalewskiNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 10 km
107AminaZalewskaNasielskNASIELSK BASZTA TEAM bieg 5 km
108Artur Zieliński Wymysły PUKSbieg 10 km
109JuliaBorzyńska Cegielnia Psucka biegi dzieci i młodzieży
110MarcinGrotowskiSerockMARCIN GROTOWSKIbieg 10 kmtak
111LiliaRogowskaNowy Dwór Mazowieckibiegi dzieci i młodzieży
112RafałRogowskiNowy Dwór Mazowieckibieg 5 km
113JuliaNerkoWieliszewWIELISZEWbiegi dzieci i młodzieżytak
114JerzyKulaszewskiNasielskbieg 10 km
115AntoniSzatkowskiPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
116AlinaSzatkowskaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
117OlgaSzatkowskaPomiechówekbieg 5 kmtak
118MarcinSzatkowskiPomiechówekbieg 5 kmtak
119Jakub RudnickiCzarnowobiegi dzieci i młodzieży
120FilipRudnickiPomiechówek biegi dzieci i młodzieżytak
121ZuzannaRudnickaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
122GabrielaRudnickaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
123PatrycjaTaborDębeWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIbiegi dzieci i młodzieżytak
124JarosławFigurskiPłońskbieg 5 km
125Edyta MarkiewiczWarszawabieg 5 km
126JanuszCzerwińskiZegrzeDAMY RADE ZEGRZEbieg 10 kmtak
127AleksandraJaczewskaZąbkiFORZA ZĄBKIbiegi dzieci i młodzieżytak
128AmeliaJaczewskaZąbkiFORZA ZĄBKIbiegi dzieci i młodzieżytak
129AdriannaJaczewskaZąbkiFORZA ZĄBKIbiegi dzieci i młodzieżytak
130RadosławMatysiukPomiechówekJEZIORAK bieg 5 kmtak
131EwaMatysiukPomiechówekJEZIORAK biegi dzieci i młodzieżytak
132SebastianStrumnikNowy Dwór MazowieckiBASTION NOWY DWÓR MAZ...bieg 10 km
133DominikaOtowskaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
134Emilia Jędrej WarszawaSBRT WARSZAWAbieg 10 kmtak
135KingaJeznachPomiechówekbieg 5 km
136KatarzynaOwczarekNowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRbieg 5 kmtak
137OliwiaWroblewskaWarszawabiegi dzieci i młodzieży
138AdrianWroblewskiWarszawabiegi dzieci i młodzieży
139AntoniaWawerChotomówPRO FAMILY biegi dzieci i młodzieży
140JoannaTereszkiewiczWarszawabieg 10 kmtak
141Filip WłoszekPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
142NikodemWłoszekPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
143OlgaBafeltowskaPomiechówekbieg 5 km
144FilipMałkowskiNowy Modlinbiegi dzieci i młodzieżytak
145JoannaZiarkoWarszawabieg 10 km
146AntoniChabiorWarszawabiegi dzieci i młodzieży
147ArkadiuszŻyłaMichałów ReginówNASIELSK BASZTA TEAMbieg 5 kmtak
148WojciechWysockiCzarnowobiegi dzieci i młodzieżytak
149MichałPodłuckiNowy Dwór Mazowieckibieg 5 kmtak
150JacekJanuchowskiDosinDAMY RADE ZEGRZEbieg 10 kmtak
151HannaPolakPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
152KrzysztofPolakPomiechówekbieg 5 km
153KatarzynaBiegańskaPomiechówekbieg 5 km
154PatrycjaLipkaŻurominPZU SPORT TEAMbieg 5 kmtak
155AmeliaPiotrowskaNasielskNASIELSK BASZTA TEAMbiegi dzieci i młodzieżytak
156NataliaPiotrowskaNasielskbiegi dzieci i młodzieżytak
157KonradModlińskiWarszawabieg 10 km
158JerzyKulaszewskiNasielskbieg 5 km
159JakubNalewajekStasi Lasbiegi dzieci i młodzieżytak
160ŁukaszKiliśPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
161JakubBrzezińskiSzadkibiegi dzieci i młodzieżytak
162MajaBrzezińskaSzadkibiegi dzieci i młodzieżytak
163DominikSzwęchPomiechowobiegi dzieci i młodzieży
164LenaPedaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
165MaksymilianFronczakPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
166AleksanderFronczakPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
167WiktorZagdańskiPiastówMOS ŁOMIANKIbiegi dzieci i młodzieżytak
168NikolaPolanowskaZakroczymbiegi dzieci i młodzieży
169MaciejGromadkaNowy Dwór MazowieckiJOGGERbiegi dzieci i młodzieżytak
170MichalinaGromadkaNowy Dwór MazowieckiJOGGERbiegi dzieci i młodzieżytak
171ElżbietaMalanowskaWarszawabieg 5 kmtak
172ŁukaszZientekKaliszkibieg 10 kmtak
173ArturCegłowskiŚniadówkobieg 5 km
174WiktorCegłowskiŚniadówkobiegi dzieci i młodzieży
175WojciechCegłowskiŚniadówkobiegi dzieci i młodzieży
176OskarPolanowskiZakroczymbiegi dzieci i młodzieży
177Piotr BlochBłędowobieg 5 km
178MarcinOsińskiNasielskbieg 5 km
179Kornel KrajewskiLegionowobiegi dzieci i młodzieżytak
180BartoszBiałobrowkoKosewkoUKS 307biegi dzieci i młodzieżytak
181ZuzannaBiałobrowkoKosewkoUKS BARCAbiegi dzieci i młodzieżytak
182LauraKomorzyckaMińsk MazowieckiSP 5 W MIŃSKU MAZOWIE...biegi dzieci i młodzieżytak
183JuliaKomorzyckaMińsk MazowieckiSP 5 W MIŃSKU MAZOWIE...biegi dzieci i młodzieżytak
184JanuszKomorzyckiMińsk Mazowieckibieg 5 kmtak
185PatrycjaStudzińskaStanisławowo biegi dzieci i młodzieżytak
186AmeliaWięchSzadki ZSP W WOLI KIEŁPIŃSK...biegi dzieci i młodzieży
187PrzemysławOlszewskiPsucinŁYSY GYM & SPÓŁKAbiegi dzieci i młodzieży
188GabrielaStykNowy Modlinbiegi dzieci i młodzieży
189ZuzannaBrzezińskaSerockbiegi dzieci i młodzieżytak
190KubaAdamskiPsucinŁYSY GYM&SPÓŁKA biegi dzieci i młodzieży
191LeonJedlińskiPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
192MajaŚlusarskaPoddębieBKS WATAHA WARSZAWA biegi dzieci i młodzieżytak
193AlicjaŁuszczewskaNowy Dwór Mazowieckibiegi dzieci i młodzieży
194AndrzejŁuszczewskiNowy Dwór Mazowieckibieg 5 km
195KlaudiaPiwowskaPomiechówekbieg 5 kmtak
196WojciechBecheńskiWarszawabieg 5 km
197NikodemKochelPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
198DominikKochelPomiechówekbiegi dzieci i młodzieżytak
199NadiaKonarzewskaKosewkobiegi dzieci i młodzieżytak
200AnikaKonarzewskaKosewkobiegi dzieci i młodzieżytak
201KamilDujkaNowy Dwór MazowieckiROZNIEGAMY NOWY DWÓRbieg 5 kmtak
202WiktoriaSzajnaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
203JerzyKuczkowski Ożarów Mazowiecki WIECZNIE MŁODYbieg 10 km
204DominikJaglińskiKosewkobiegi dzieci i młodzieży
205MarcelTabęckiKosewkobiegi dzieci i młodzieży
206KlaudiaWitkowskaNowy Dwór Mazowieckibieg 5 km
207AdamSzulgostowskiOżarów Mazowiecki biegi dzieci i młodzieży
208Wiktoria Piotrowska Serockbiegi dzieci i młodzieży
209NataliaMałecka Czarnowo biegi dzieci i młodzieżytak
210Liliana JanaszekWarszawabiegi dzieci i młodzieżytak
211IgorSekutowiczPomiechówekWKRAbiegi dzieci i młodzieży
212NataliaWyrzykowskaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
213Lena WyrzykowskaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
214GabrielaZadroznaToruń Dworski biegi dzieci i młodzieżytak
215MałgorzataSzczęsnowiczNowy Dwór Mazowiecki biegi dzieci i młodzieżytak
216FranciszekSzczęsnowiczNowy Dwór Mazowieckibiegi dzieci i młodzieżytak
217JoannaSzczęsnowiczNowy Dwór Mazowieckibiegi dzieci i młodzieżytak
218KacperPodgrudnyPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
219JolantaGredkaPiaseczno biegi dzieci i młodzieży
220JanSzerszenNowy Dwór Mazowiecki biegi dzieci i młodzieży
221NikodemKózkaPomiechówekbiegi dzieci i młodzieży
222MajaBielskaSkierdybiegi dzieci i młodzieży
223IgaBielskaSkierdybiegi dzieci i młodzieży
dystans suma
bieg 5 km68
biegi dzieci i młodzieży122
bieg 10 km33

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera