Płatności obsługuje:





ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019


starty indywidualne


l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełKownacki1976PoddębieWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
2AnnaSzlendak1983LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart indywidualnytak
3DariuszPatalan1976Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
4WojciechSyrocki1972WarszawaZGRUPOWANIE RADOSŁAWstart indywidualnytak
5WojciechWięczkowski1974WarszawaMUAY RUNNING TEAMstart indywidualnytak
6PiotrKunka1983JakubówTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
7Kamil Marchlewski 1983Chełmno start indywidualnytak
8PawełGliński1978Warszawastart indywidualnytak
9AmadeuszLipczak1976Opolestart indywidualnytak
10Sebastian Zasępa 1979Józefosław TEAM ZABIEGANEDNI start indywidualnytak
11JuliuszRzewuski1983KobyłkaZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
12Małgorzata Ostrowska1993WieliszewBESTIE OCR LEGIONOWO start indywidualnytak
13BogdanKowalczyk1962WarszawaWARSZAWA-BRÓDNOstart indywidualnytak
14Magdalena Sobesto1993WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
15KatarzynaKostera1979WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
16ArturSzostak1989WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
17TomaszKostera1977WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
18BasiaNiemczak 1989Warszawa IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMENDstart indywidualnytak
19JanuszOlczak1964WarszawaBIEGANIE 50+start indywidualnytak
20RadosławMarkiewicz1991WarszawaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
21Mariusz Wilczyński1975Ostrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAstart indywidualnytak
22RafałWasiak1990Legionowostart indywidualnytak
23MateuszZgoda1993WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
24AleksandraSzylberg1981WarszawaSPARTAN SGX WARSAWstart indywidualnytak
25PawełChojecki1971ZbuczynZBUCKI RUCHstart indywidualnytak
26AnnaStankiewicz1983Czarny LasDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
27MonikaKosewska1979ŁajskiPOWIAT LEGIONOWSKIstart indywidualnytak
28MichałWalczak1985LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
29MagdalenaIlnicka1991LegionowoBRAVEHEARTSstart indywidualnytak
30ArturKuflowski1977Grójec1.ORELstart indywidualnytak
31AgataWiniarska1986PruszkowDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
32MartaBorowiec1973Piaseczno start indywidualnytak
33KamilWolski1984Dębe WielkieRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK. start indywidualnytak
34AdamMościcki1990KobyłkaZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
35PaulinaPawłowska1987MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
36Marcin Dymiński1979ZąbkiBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
37MichałŁubian1975WarszawaCSIstart indywidualnytak
38JanSkakluk1951LegionowoKB LEGIONOWOstart indywidualnytak
39ArkadiuszChodorowski1980AleksandrówIPA PAŁAC MOSTOSKICH KOMENDAstart indywidualnytak
40MajaOpara1981LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
41JarosławCęcelewski1970Cisiestart indywidualnytak
42RenataKotomska1976Aleksandrówkastart indywidualnytak
43ŁukaszBonisławski1994Legionowostart indywidualnytak
44Anna Rybicka 1984Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE start indywidualnytak
45DanielWalczak1976ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart indywidualnytak
46WaldemarNejfeld1975ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart indywidualnytak
47ŁukaszPałyga1978ChotomówBIKE FUN LEGIONOWO start indywidualnytak
48PiotrGrzelczyk1977ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart indywidualnytak
49AnnaNiespodziana1982RogoźnoROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAstart indywidualnytak
50MariuszPuścian1977RysieSSWISKstart indywidualnytak
51AdamŚlusarczyk1973Kielcestart indywidualnytak
52TomaszKłudkiewicz1981LesznoDYSTANS LESZNOstart indywidualnytak
53KrzysztofOlejnik1970Nowy Dwór MazowieckiPGB SPORTOWA PACZKAstart indywidualnytak
54WaldemarGrabiński1973RogoźnoROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAstart indywidualnytak
55KrzysztofKozłowski1992KobyłkaZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
56JacekKurman1969ŁowiczSTARZYŃSKIEGO BIEGAstart indywidualnytak
57AndrzejKornatowski1974LesznoDYSTANS LESZNOstart indywidualnytak
58TomaszNowak1987ŁowiczSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZstart indywidualnytak
59RenataWiśniewska1971ŁowiczSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZstart indywidualnytak
60RoksanaJamska1984ŁomiankiBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
61TomaszWróbel1972KobyłkaZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
62RobertZagórny1976WarszawaMBMstart indywidualnytak
63KamilSzymaniak1990PełchTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
64PiotrJankowski1975Szczecinstart indywidualnytak
65Jarosław Portacha 1977Wołomin ZABIEGANY WOŁOMIN start indywidualnytak
66Grzegorz Matczuk 1971Piaseczno start indywidualnytak
67MarekJankiewicz1978Wieliszewstart indywidualnytak
68NataliaTejchma1979WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
69PawełŻuk1975WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
70AdamPluszka1976WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
71WojciechJaworek1984Warszawastart indywidualnytak
72KlaudiaWojcieszak 1979Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO start indywidualnytak
73BarbaraZimecka1966ŁowiczSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZstart indywidualnytak
74MarcinMarkowski1984SerockBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
75AndrzejKarlak1966WarszawaKB GALERIA WARSZAWAstart indywidualnytak
76AdamPłatek1971WarszawaBIEGAMSAMstart indywidualnytak
77HubertBurza1989Łajskistart indywidualnytak
78JacekGryz1979Janówek PierwszyBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
79ArturBartkowski1980LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
80AgnieszkaGlinka1975LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
81ArturKisiel1980Piasecznostart indywidualnytak
82PawełSzymanik1973Warszawastart indywidualnytak
83JonGarcia1984TexasJAMstart indywidualnytak
84RafałTrojanowski1991ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart indywidualnytak
85RenataKrzesińska1981WysmierzyceRENE BIEGAstart indywidualnytak
86LechKomenda1985CiechanówKB TKKF PROMYK CIECHANÓWstart indywidualnytak
87ArturGawkowski1991Ostrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAstart indywidualnytak
88Cezary Kupiński 1968Wrocław MKS SIECHNICE start indywidualnytak
89MarcinRudaś1982WarszawaLEŚNE BOBRYstart indywidualnytak
90KrzysztofPietrak1972Ząbkistart indywidualnytak
91IzabellaWójcik-Urbańska1974ŁowiczSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZstart indywidualnytak
92PiotrNguyen Ha1985WarszawaANG SPÓŁDZIELNIAstart indywidualnytak
93PrzemekJaczewski1983KałuszynYACHEVSKY.PLstart indywidualnytak
94Tomasz Kraska1968Nowe Miasto N. PilicąBIEGIEM PRZEZ POLSKĘstart indywidualnytak
95Marcin Wójcik 1981Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI start indywidualnytak
96MateuszSekuła1994TruskawSTARE BABICE BIEGAJĄstart indywidualnytak
97MonikaBytner1986Warszawastart indywidualnytak
98DamianMikulski1980WarszawaTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
99KrzysztofCichocki1988Kołoząbstart indywidualnytak
100LiwiaSłupecka1988ZakroczymKLUB BOKSERSKI HURAGAN start indywidualnytak
101ŁukaszSmuga1985WarszawaCSWLĄD POZNAŃstart indywidualnytak
102AgataBąk1984WarszawaBUSHIDO CENTRUMstart indywidualnytak
103MateuszCeremuga1991OrzeszeOPP KATOWICEstart indywidualnytak
104PawełKacprzyk1977WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
105ŻanetaSchindler1976Warszawastart indywidualnytak
106PiotrKamiński1989Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
107WojtekSoszyński1975PonurzycaPZU SPORT TEAMstart indywidualnytak
108PiotrPękała1971Koszalinstart indywidualnytak
109JacekSzymczak1980ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart indywidualnytak
110MichałJambor1979WarszawaBRACTWO BIEGOWE BGKstart indywidualnytak
111MałgorzataLusawa1988OtwockWARBUD RUNNING TEAMstart indywidualnytak
112AdamZielski1982ŁódźPRAWDZIWA STALstart indywidualnytak
113WiolettaKozdrój1975Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
114Dorota Wojciechowska1979Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
115GrzegorzDąbrowski1985WarszawaHDK KSPstart indywidualnytak
116DawidWęgorowski 1992Nieporęt RÓŻOWE BOBASKI start indywidualnytak
117MagdalenaBrzozowska1982WarszawaNESSI TEAMstart indywidualnytak
118WiktoriaSpalińska-Pietrulińska1982WarszawaSPARTANIE DZIECIOM start indywidualnytak
119MateuszPietruliński1979WarszawaSPARTANIE DZIECIOM start indywidualnytak
120AgnieszkaKrzykwa1965Legionowostart indywidualnytak
121Kamila Spalińska 1978Warszawa SPARTANIE DZIECIOM start indywidualnytak
122ArturGrajewski 1982WarszawaSPARTANIE DZIECIOM start indywidualnytak
123MałgorzataStęplewska1974Warszawastart indywidualnytak
124MichałWojtunik1979Dąbrowa GórniczaSPORTOWA DĄBROWAstart indywidualnytak
125MajaPisarek1979Legionowostart indywidualnytak
126PawełStolarski1984Warszawastart indywidualnytak
127AdrianRusin1991Warszawastart indywidualnytak
128KatarzynaFajnas1974MusułyDANFOSS / DOGOŃ GRODZISK MAZstart indywidualnytak
129KrzysztofCygan1989KrakówBASTION TEAMstart indywidualnytak
130MarlenaCzyżewska1967Legionowostart indywidualnytak
131JacekKwiecień1957MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
132MartaOracka1982Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
133MichalChmura1988Warszawastart indywidualnytak
134MarcinKantorowski1980Warszawastart indywidualnytak
135IwonaAugustyńska1990WarszawaWŚCIEKŁY FINISZstart indywidualnytak
136DamianBrociek1988Ostrowiec ŚwiętokrzyskiO'KRUCA start indywidualnytak
137IgorZanchira1989Warszawastart indywidualnytak
138KrzysztofWojewódzki1965WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
139RobertMajorkiewicz1976ŚwiebodziceDRUŻYNA SZPIKUstart indywidualnytak
140LechMatejczuk1982Świdnikstart indywidualnytak
141PiotrGoworek1973Kołobrzegstart indywidualnytak
142KatarzynaKozera1986SkrzeszewBUSHIDOstart indywidualnytak
143DariuszGozdan1974Warszawastart indywidualnytak
144MarcinKozera1986SkrzeszewBUSHIDOstart indywidualnytak
145MarekKwiecień1984MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
146PiotrGrabowski1989Tomicestart indywidualnytak
147MariuszKlin1979ChełmCHEŁM BIEGAstart indywidualnytak
148PatrykMazurek1983WarszawaLOYALTY POINT RACING TEAMstart indywidualnytak
149RafałCiesielski 1976WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
150LeszekWilczyński1973Pruszkówstart indywidualnytak
151DariuszWróbel1973WarszawaTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
152UrszulaSzymańska1980Warszawastart indywidualnytak
153KazimierzPuławski1963ŁyseGPNstart indywidualnytak
154PawełPrüfer1972Kosieczynstart indywidualnytak
155DawidRybacki1983Bożepole Wielkiestart indywidualnytak
156PiotrGłogowski1973WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
157BorisDoza1966Warsawstart indywidualnytak
158AnnaKoperska1976Warszawastart indywidualnytak
159PawełWójciuk1986Warszawastart indywidualnytak
160DariuszGoszczyński1994Warszawastart indywidualnytak
161WiolettaWojciechowska1968Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
162KrzysztofDzikowski1974Ostrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAstart indywidualnytak
163RafałDarkowski1980WinnicaLIDER WINNICAstart indywidualnytak
164AnnaWojewódzka1990WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
165GrzegorzSztyk1985Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
166PawełZubkiewicz1982Warszawa1982start indywidualnytak
167BożenaKisielewicz1974Warszawastart indywidualnytak
168KrzysztofGórka1986WarszawaWKOLANIEMISTRZYKAstart indywidualnytak
169PiotrKozieł1983Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
170IvoVuco1977WarszawaMARATHON BROTHERSstart indywidualnytak
171MichałŁubian1975GarwolinCSI OZstart indywidualnytak
172AndrzejKrzak1966WarszawaBEMOWO BIEGAstart indywidualnytak
173DariuszJakubowski1975WinnicaLIDER WINNICAstart indywidualnytak
174KlaudiuszUrbański1975Otwockstart indywidualnytak
175Renata Łukasiewicz 1971Baniocha TEAMZABIEGANEDNI start indywidualnytak
176SylwesterRasztabiga1970FugasówkaGRUPA JURA PLstart indywidualnytak
177AnnaMisiak1988Warszawa #TEAMZABIEGANEDNI start indywidualnytak
178AnnaBorowy1979Katowice HURAGAN LIGOTAstart indywidualnytak
179EweGętkowska1982Sosnowiecstart indywidualnytak
180KonradCzopek1987Warszawastart indywidualnytak
181KarolMatczak1985Warszawastart indywidualnytak
182ŁukaszMatuszewski1986WarszawaSBRT WARSZAWAstart indywidualnytak
183MichalMazurek1973Wola Karczewskastart indywidualnytak
184GrzegorzKról1973Zaborówstart indywidualnytak
185AdamTrąbicki 1990Warszawa start indywidualnytak
186DanielKościński1988Warszawastart indywidualnytak
187RobertKaźmierczak1973LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
188MateuszKościelski1976Kąty WęgierskieBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
189GrzegorzSzydło1982Ostrów MazowieckaOSTRÓW BIEGA-SPARTANIE DZIECstart indywidualnytak
190MagdalenaKawalec1985BrzostekDRUŻYNA Kstart indywidualnytak
191DarekKnychas1973Warszawastart indywidualnytak
192ŁukaszWitkowski1986NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
193AdamNestorowicz2000Międzyrzec Podlaskistart indywidualnytak
194TomaszKołodziejczyk 1978Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA start indywidualnytak
195ArkadiuszŚliwka1976Legionowostart indywidualnytak
196MonikaSkomorowska1977WarszawaTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
197BarbaraSamoć1976WarszawaTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
198WitoldKozłowski1981WarszawaWARSZAWA - BEMOWOstart indywidualnytak
199MonikaBator1982WarszawaWKURW_TEAMstart indywidualnytak
200KonradTomana1986Warszawastart indywidualnytak
201ŁukaszJeruć1978WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
202VenkateshSonti1992WarszawaMUAY RUNNING TEAM WARSZAWAstart indywidualnytak
203MarcinSzczególski1978RedaRUNEDAstart indywidualnytak
204EwaKasztelan-Hunia1971Bytomstart indywidualnytak
205DawidZarodkiewicz1989WarszawaTEAM ZABIEGANEDNI / NAPRZÓD start indywidualnytak
206HubertJaworski1980WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
207OlgaMiszkiewicz-Górecka1991WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
208GrzegorzWęgrzyk1992Krostoszowicestart indywidualnytak
209Hubert DanielSkrzypczak1979PruszkówRUNNINGPOWERPLAYstart indywidualnytak
210LeszekKędziora1985Opocznostart indywidualnytak
211MałgorzataLusawa1988WarszawaWARBUD RUNNING TEAMstart indywidualnytak
212MaciejSulewski1976OstrołękaBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAstart indywidualnytak
213Joanna Czajkowska1981Warszawa TEAM RUN PELCHstart indywidualnytak
214DominikaSmolińska1987LaskiIZABELIN NA STARTstart indywidualnytak
215Sławomir Lis1963Ostrołękastart indywidualnytak
216MaciekMilewski1975LegionowoSAMOTNY WILKstart indywidualnytak
217SebastianJędrzejczyk1984Opocznostart indywidualnytak
218AgnieszkaOracka1982Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
219RobertBartel1979LipkówSTARE BABICE BIEGAJĄstart indywidualnytak
220MaciejKozik1974Grodzisk Mazowieckistart indywidualnytak
221DawidCegiełka1981WarszawaKS BACHMATYstart indywidualnytak
222PawełPomaski1968WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
223PiotrKluska1972WarszawaKS OXYGEN URSUSstart indywidualnytak
224RafałPec1988Opocznostart indywidualnytak
225PawełWitkowski1979ŁajskiWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
226WojciechKisieliński1970ChotomówWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
227JacekWalac1983Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
228SebastianStrumnik1984Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
229ZbigniewWojda1970ŁowiczSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZstart indywidualnytak
230Sebastian Burzyński 1979WarszawaMPK WYBIEGANIEstart indywidualnytak
231PiotrPolak1964PruszkówPRUSZKÓW BIEGAstart indywidualnytak
232JoannaHass-Kalita1975Kobyłkastart indywidualnytak
233SebastianMichnowski1974Warszawastart indywidualnytak
234MaksymilianZielinski2000Luboń LUBONSKI KLUB BIEGACZAstart indywidualnytak
235PiotrŁuszcz1990LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
236IzabelaDziedzic1982PiasecznoSMAK MARATONstart indywidualnytak
237DariuszDarowski1972PiasecznoSMAK MARATONstart indywidualnytak
238JacekCupiał1972Imielinstart indywidualnytak
239MateuszZaręba1976Warszawastart indywidualnytak
240Katarzyna Kawalec 1980Brzostek DRUŻYNA Kstart indywidualnytak
241RenataKwiatkowska1968Ożarów MazowieckiKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAstart indywidualnytak
242DariuszTrzaskowski1977WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart indywidualnytak
243MaciejGaczyński1985Opocznostart indywidualnytak
244ŁukaszMikulski1987Błoniestart indywidualnytak
245ŁukaszKuciński1978WarszawaSKARYMERKERSI SKARYSZEWSKIE Cstart indywidualnytak
246SławomirMąka1966OstrołękaSTARGLASS TEAM OSTROŁĘKAstart indywidualnytak
247DariuszKalisz1964WałbrzychSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEstart indywidualnytak
248SylwiaSowa-Okrasa1977Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
249PawełWiśniowolski1980Warszawastart indywidualnytak
250Łukasz Pankiewicz1978Wrocław start indywidualnytak
251WojtekDunaszewski1982WarszawaBIEGAM BO LUBIE NOCĄ WARSZAWstart indywidualnytak
252JakubOrłowski1984Legionowostart indywidualnytak
253JerzyBorkowski1951RadomBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
254DariuszKufera1972WarszawaFRAPOL RAZEM!start indywidualnytak
255MaciejNatorski1979WarszawaBRÓDNOWSKA JEDNOOSOBOWA EKIPstart indywidualnytak
256PaulinaGrumbianin1973Pruszków LOGWINstart indywidualnytak
257DariuszKurpiewski1967Nowy Dwór Mazowiecki start indywidualnytak
258JarosławWojtuniak1975MałęczynBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
259KarolKarolak1981ŁazyM.I.L.A.start indywidualnytak
260MonikaKarolak1984ŁazyM.I.L.A.start indywidualnytak
261KrzysztofGasinski1984Ozarow MwzowieckiPIEKNI I BESTIEstart indywidualnytak
262MarcinŚcibor1983Krasnystawstart indywidualnytak
263JulienReaud1979WarszawaFRAPOL RAZEM!start indywidualnytak
264SławomirRusak1971RadomBIEGIEM RADOMstart indywidualnytak
265PawełGrzybowski1985Legionowostart indywidualnytak
266PawełBurza1987Warszawastart indywidualnytak
267AndrzejRey1974WarszawaREY RUNNING TEAMstart indywidualnytak
268Dariusz Bagnicki 1971Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR start indywidualnytak
269MariolaMaszewska-Wach1982Rawa MazowieckaRAWA TIM ZAWSZE SLIMstart indywidualnytak
270PiotrDziała1976WiktorówKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAstart indywidualnytak
271JakubDługołęcki1999Przasnyszstart indywidualnytak
272GrzegorzGomuła1963KowalaBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
273TomaszJanuchta1973Warszawastart indywidualnytak
274BartoszPawlak1978Jabłonnastart indywidualnytak
275MarcinLeśniak1986SulejówekZARAŻENI BÓLEMstart indywidualnytak
276MarcinŁaciak1976WarszawaMESMERIK RUNNERSstart indywidualnytak
277PiotrCzarnecki1980WarszawaTARCHOŚFIRYstart indywidualnytak
278MarcinZnamiec1977WarszawaIPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMENDstart indywidualnytak
279MarcinKuldanek1977StanisławówDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
280BartoszPasela1983WarszawaSMASHING PĄPKINSstart indywidualnytak
281MateuszZawada1991WarszawaZARAŻENI BÓLEMstart indywidualnytak
282MichałGaca1976WarszawaPZU SPORT TEAMstart indywidualnytak
283DariuszSutuła1973ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart indywidualnytak
284PiotrPorowski1984WarszawaMUAY RUNNING TEAMstart indywidualnytak
285DariuszWieczorek1967WarszawaPRZEGLĄD SPORTOWYstart indywidualnytak
286RyszardWoźniak1971BorzychyPOLITECHNIKA WARSZAWSKAstart indywidualnytak
287JarosławPietras1970RadomBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
288RobertSkrzypek1972PiasecznoBIEGNIJ Z PROSERVICEstart indywidualnytak
289PawełBernhard1970Warszawastart indywidualnytak
290JarekBąk1978Stare LipinyZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
291StefanFajdek1962WacynBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
292MichałKarwowski1981ŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹstart indywidualnytak
293MarcusBashford1985Jesówkastart indywidualnytak
294MarcinSzymajda1981LegionowoLKSW_TAJFUNstart indywidualnytak
295KamilSobieraj1990MałogoszczMKS "WIERNA" MAŁOGOSZCZ-SEKCstart indywidualnytak
296DamianBechta1993Biała PodlaskaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
297DariuszSolecki1962PoznańPIĄTKOWO NA BIEGOWOstart indywidualnytak
298DariuszKról1964WołominZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
299MichałAntuszewski1991WarszawaBIEGAMY NA OSTROstart indywidualnytak
300PiotrOkulus1986WarszawaLEGION WARSZAWAstart indywidualnytak
301ZbigniewMamla1970WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart indywidualnytak
302SebastianNowak1991Nowy Dwór MazowieckiNADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAstart indywidualnytak
303Aleksandra Łysuniak-Strauch1984Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
304JustynaSadowska1971Sulejówek1971start indywidualnytak
305Małgorzata Duniec1984Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
306TadeuszFojud1984PruszkówWPRUNNINGstart indywidualnytak
307GrzegorzMazurkiewicz1975WarszawaWATstart indywidualnytak
308AgnieszkaMazurkiewicz1975WarszawaWATstart indywidualnytak
309PawełMatyszkiewicz1973CzeladźW POGONI ZA DUCHEMstart indywidualnytak
310MariolaBakalarska1968WarszawaWARSAW RUN CLUBstart indywidualnytak
311TomaszAlbiński1978WarszawaRUNNING FROGSstart indywidualnytak
312AndrzejSzysz1960Warszawastart indywidualnytak
313RafałGrabkowski1974Odrano WolaDOGON GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
314KarolŻwiruk1977WarszawaSZYBKIE KOPYTO ULTRAstart indywidualnytak
315MagdalenaLisowska1985Warszawastart indywidualnytak
316VibekanandaDutta1988WarszawaWITCstart indywidualnytak
317LidiaMiniak1980Jabłonnastart indywidualnytak
318Marek Miniak1975JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
319KamilaGóreczny1978Piasecznostart indywidualnytak
320JarosławMaciejuk1971Białystokstart indywidualnytak
321TadeuszRuta1950Dobra NowinyWKB META LUBLINIECstart indywidualnytak
322DamianDrzewiecki1986PiastówPUŁK REPREZENTACYJNY WPstart indywidualnytak
323Krzysztof Marczak1996Stare Babice STARE BABICE BIEGAJĄstart indywidualnytak
324SebastianZiara1993Przemyślstart indywidualnytak
325WłodzimierzKonefał1980WarszawaREMBERTÓW TEAMstart indywidualnytak
326KatarzynaFoszner1985ŁajskiFIT-LINE FITNESS LEGIONOWOstart indywidualnytak
327WaldemarPędzich1961SzafarczyskaBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAstart indywidualnytak
328PawełChuchała1979MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
329MichałBukowski1977OstrołękaBIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAstart indywidualnytak
330MichałOcysek1983KościanKOŚCIAN TEAMstart indywidualnytak
331EwelinaPostaremczak1982KościanKOŚCIAN TEAMstart indywidualnytak
332MarcinŻurawski1974WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIE/ADIDAS start indywidualnytak
333Nikesh Yadav1988WarszawaWITCstart indywidualnytak
334MarcinZakrzewski1991Płońskstart indywidualnytak
335KrzysztofMaksimowski1975AugustówPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAstart indywidualnytak
336Piotr Liszewski 1986Płońsk PŁOŃSCY PATRIOCIstart indywidualnytak
337JoannaGałacka1976Warszawastart indywidualnytak
338WojciechGrzegorczyk1967WarszawaKONDYCJAstart indywidualnytak
339PatrycjaBereznowska1975WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
340MartaSzczechowicz1977WarszawaPRETTY FITTY TEAMstart indywidualnytak
341AnnaDrejarz-Kaczmarek1979Warszawastart indywidualnytak
342TadeuszRams1968Wolbromstart indywidualnytak
343GrzegorzPotoniec1985Warszawa/limanowaRODZEŃSTWOstart indywidualnytak
344TomaszPawłowski1989ŚwiecieMCŚTEAMstart indywidualnytak
345Paweł Sójka1958Warszawastart indywidualnytak
346Stanisław AdamOlbryś1967NasielskKB LEGIONOWOstart indywidualnytak
347JakubRybałtowski1990WarszawaTARCHOŚFIRYstart indywidualnytak
348JarosławBierć1968BiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKstart indywidualnytak
349PawełMańk1974MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
350PiotrGłogowski1987RadomSTREET RUN RADOM start indywidualnytak
351DanielSamojlik1980BiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKstart indywidualnytak
352JerzyMarszałek1958Warszawa Gocławstart indywidualnytak
353TomaszKobierski1990Warszawastart indywidualnytak
354PiotrJaworski1977WarszawaEKOBIEGIstart indywidualnytak
355RafałStępniak1980ZąbkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
356MichałKról1983JadówIPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMENDstart indywidualnytak
357KamilWerner1984WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
358GrzegorzWawrzynkiewicz1975ŚremRUNNER'S POWER ŚREMstart indywidualnytak
359EmilŁotowski1990Legionowostart indywidualnytak
360PiotrOlszewski1987Warszawastart indywidualnytak
361Andrzej Kraśko1988Warszawastart indywidualnytak
362MarekKucharski1974WładysławówKONDYCJAstart indywidualnytak
363JacekJanowski1974Legionowostart indywidualnytak
364PawełWosiek1976Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROBIECstart indywidualnytak
365PawełMielczarek1981MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
366PawełPotempski1977WarszawaZABIEGANI PO USZYstart indywidualnytak
367IzabelaBinkowska1979WarszawaZABIEGANI PO USZYstart indywidualnytak
368WojciechIdziak1978.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
369MarcinŁadno1979.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
370WojtekRzywucki1975JózefosławMIASTECZKO BIEGACZYstart indywidualnytak
371AdamMalewicz1974Warszawastart indywidualnytak
372RobnertHarezlak1972WarszawaWARSAW RUN CLUBstart indywidualnytak
373GrzegorzNapiórkowski1973Łomianki DolneŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAstart indywidualnytak
374RafałMianowski1986Warszawastart indywidualnytak
375AndrzejPawlak1984KomornicaLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W start indywidualnytak
376JacekŁowczak1983Warszawa TEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
377PawełGłowacki1981WierzbicaSEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVILstart indywidualnytak
378PawełHernik1976WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
379KrzysztofSycan1972WarszawaPKO BANK POLSKI/BIEGAM NA TARstart indywidualnytak


starty drużynowe


korekty składów drużyn prosimy przesyłać na:
kontakt@czasomierzyk.pl



#czeladzbiega

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarekBujak1977Czeladź#CZELADZBIEGAstart drużynowytak
2MariolaLassota-Bujak1978Czeladź#CZELADZBIEGAstart drużynowytak

Bemowo Biega

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DariuszSłowikowski1986WarszawaBEMOWO BIEGAstart drużynowytak
2MonikaGańska-Karamon1973WarszawaBIEGAMstart drużynowytak
3Łukasz Stańczyk1987WarszawaBEMOWO BIEGAstart drużynowytak
4AleksandraRosowicz1991Warszawastart drużynowytak
5EdytaPatoleta1975Warszawastart drużynowytak
6AgnieszkaSiwczak1989WarszawaWKURW_TEAMstart drużynowytak
7KatarzynaJakubczyk1990Starachowicestart drużynowytak

Bestie OCR Legionowo

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Jarek Kulik1975LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
2BłażejWojtczak1978LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
3KrystianMaciejewski1992LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
4DanielBurdzy1995LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
5ArturBurdzy1972LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak

Biegacze Mają Lepiej

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArturWronka1974RadzyminRADZYMIN RUN TEAMstart drużynowytak
2MarcinPrędki1981Warszawastart drużynowytak
3TomaszOrliński1979Legionowostart drużynowytak

Biegające Wariaty

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Tomasz Rybicki 1980Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO start drużynowytak
2DorotaCzarnota1981LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
3PawełPiekarski1974LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
4AnnaSłonecka 1987Warszawa BRAVEHEARTS LEGIONOWO start drużynowytak
5AgataGawrońska1982JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak

Biegam na Tarchominie (w super drużynie)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AndrzejPaziewski1973WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
2DariuszFrąckiewicz1973WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
3DorotaKosewska1968WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak

BIEGAM NA TARCHOMINIE 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaKorzeniowska- Sobczuk1972WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
2MartynaMierzejewska1983WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
3ŁukaszJasiński1985WarszawaBIEGAM NA TARACHOMINIEstart drużynowytak
4PawełFlorczuk1974Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE start drużynowytak
5AnnaMichałowska1977Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE start drużynowytak

BIEGAM NA TARCHOMINIE 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArkadiuszOlesiak1970WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
2PawełKania1971WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak

biegamPłock team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1GrzegorzWojtycki1971PłockBIEGAMPŁOCK TEAMstart drużynowytak
2PawełTrzybiński1980PłockBIEGAMPŁOCK TEAMstart drużynowytak
3RomanPetrykowski1959PłockBIEGAMPŁOCK TEAMstart drużynowytak
4WlodekDziarnowski1960PłockBIEGAMPŁOCK TEAMstart drużynowytak

BIEGNĘBIEG

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MałgorzataKwiecińska1986Legionowostart drużynowytak
2BernardPietras1975Radomstart drużynowytak

Bike Fun Legionowo

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MaciejWieczorek1980WarszawaBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak
2RobertJankowski1975LegionowoBIKE FUN LEGIONOWO start drużynowytak
3SławekFurtak1984ChotomówBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak

BÓBR TŁUSZCZ 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1WaldemarZdunek1965WołominBÓBR TŁUSZCZstart drużynowytak
2DariuszGotowiec1973TłuszczBÓBR TŁUSZCZstart drużynowytak

BRAVEHEARTS LEGIONOWO

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArturBartkowski1980LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
2IgorGlapiński1992Tarczynstart drużynowytak
3MarzenaPiętka1978LegionowoMARZENA PIĘTKAstart drużynowytak
4SławNawrozidis1978Legionowostart drużynowytak
5ArturNowak1973JózefówBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
6WiesławŁobejko1968Stanisławów DrugiBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
7KrzysztofSobota1987JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak

Cienie wiatru

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PiotrKowalczyk1987PruszkówCIENIE WIATRUstart drużynowytak

Crazy Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JoannaDworak1974Janówek Drugistart drużynowytak
2JanuszDworak1973Janówek Drugistart drużynowytak
3Agata Pielach1981Krubinstart drużynowytak
4RobertPielach1979Krubinstart drużynowytak
5RafalGlowacki1975Gorastart drużynowytak

Daniel i Kawa

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MagdalenaKawecka1982WarszawaKAWA BEZ PAPIEROSAstart drużynowytak
2DanielSzczepanik 1975Warszawastart drużynowytak

DROŻYNA GAJAGA

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JadwigaZajączkowska1980Dziekanów Polski start drużynowytak
2Grażyna Baczkowska1980Dziekanów Polski start drużynowytak

Dzięgielowski i przyjaciele

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1GrzegorzDzięgielowski1981Kobyłkastart drużynowytak
2ŁukaszDzięgielowski1991Łopuszka Wielkastart drużynowytak
3MagdaOsmólska1990Osmolastart drużynowytak
4AgnieszkaTworkowska-Kolosko1977Brwinówstart drużynowytak

Dziewczyny PZU

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AgnieszkaMyszkiewicz1982WarszawaPZU SPORT TEAMstart drużynowytak
2DorotaSkibicka1973WarszawaPZU SPORT TEAMstart drużynowytak
3AgnieszkaChoma-Gaca1977WarszawaPZU SPORT TEAMstart drużynowytak
4DorotaSzparaga1973Piastówstart drużynowytak

Family Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaLewandowska1980WieliszewWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
2ŁukaszGniadek1982WieliszewBRAVEHEARTS start drużynowytak
3WeronikaMichalczewska1990LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
4DamianRagan1968Chotomówstart drużynowytak

Fantastyczna Dwójka

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MateuszLewandowski1999Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak
2MarekKowalski1981Nunastart drużynowytak

Gang Wiśniewskich

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Andrzej PawełWiśniewski1980Warszawastart drużynowytak
2MarcinWiśniewski1984Warszawastart drużynowytak
3Andrzej RobertWiśniewski1950Warszawastart drużynowytak

Girls' Power

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KasiaWierzbicka1981Legiownowstart drużynowytak
2AnitaAndrukiewicz1980JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
3JoannaBrykalska1975SkrzeszewPOLNA TEAMstart drużynowytak

Grabosie Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1SaraGrabowska-Tofel1992ZąbkiGRABOSIE TEAMstart drużynowytak
2PiotrGrabowski1968WarszawaGRABOSIE TEAMstart drużynowytak

GRYGI i RADI

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RadosławKamiński1975WarszawaEKOBIEGIstart drużynowytak
2GrzegorzWłodarczyk1977Ciechanówstart drużynowytak

HERONKI

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MagdaJabłonowska1983Komornicastart drużynowytak
2MałgosiaWielgosz1985Komornicastart drużynowytak

Hufiec ZHP Sulejówek im. Batalionu Zośka

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MariuszJarzębski1974Sulejówekstart drużynowytak
2DorotaJarzębska1974Sulejówekstart drużynowytak
3KonradWysocki1982SulejówekK.S. ALASKAstart drużynowytak
4KatarzynaSadowska1977start drużynowytak
5JoannaCzarnocka1979SulejówekROZBIEGANY SULEJÓWEKstart drużynowytak
6MagdalenaMaciejewska1971Sulejówekstart drużynowytak
7EdytaSadowska1974Sulejówekstart drużynowytak

Husaria Race Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MariuszTaperek1976Nowy Dwór Mazowiecki HUSARIA RACE TEAM start drużynowytak
2Jakub Czarnecki1981Cegielnia PsuckaHUSARIA RACE TEAMstart drużynowytak
3WioletaGoszczyńska 1993Nowy Dwór Mazowiecki HUSARIA RACE TEAM start drużynowytak
4Małgorzata AgataFronczak1980PomiechówekHUSARIA RACE TEAMstart drużynowytak
5MartaAbramczyk1991Nowy Dwór MazowieckiHUSARIA RACE TEAMstart drużynowytak
6DamianKrysztofiak1981Nowy Dwór MazowieckiHUSARIA RACE TEAMstart drużynowytak
7AgnieszkaOlszak1986Nowy Dwór Mazowecki HUSARIA RACE TEAMstart drużynowytak

I love Przylesie

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1BożenaWaszczyszyn1978JabłonnaI LOVE PRZYLESIE start drużynowytak
2UrszulaGórczak1976JabłonnaI LOVE PRZYLESIEstart drużynowytak
3MarekSzopiak1977JabłonnaI LOVE PRZYLESIEstart drużynowytak
4KatarzynaSzopiak1980JabłonnaI LOVE PRZYLESIEstart drużynowytak
5EwelinaJagura-Rusek1977WarszawaI LOVE PRZYLESIEstart drużynowytak
6DanielRzeszut1975JabłonnaI LOVE PRZYLESIEstart drużynowytak

Ich trzech i ona jedna

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarlenaFijalska1987Łajskistart drużynowytak
2RadosławFijalski1986Łajskistart drużynowytak
3ŁukaszBoszko1986Legionowostart drużynowytak
4RadosławFałatowicz1982LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak

JW 2189

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ŁukaszParzyński1984PłockJW 2189start drużynowytak
2TomaszSłowikowski1990SłojkiJW 2189start drużynowytak

Kondominium warszawsko-sochaczewskie.

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarcinKaźmierczak1988Sochaczewstart drużynowytak
2MałgorzataRutkowska1984Warszawastart drużynowytak
3TomaszChmielewski1985Warszawastart drużynowytak

KULAWE URWISY

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KamilDobrowolski1990Janówek Pierwszystart drużynowytak
2KamilMajewski1990Górastart drużynowytak
3Jacek Posiewka1986Górastart drużynowytak
4PiotrDobrowolski1988Górastart drużynowytak

Leśne Szychy

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaTryniszewska1987WarszawaLEŚNE SZYCHYstart drużynowytak
2AnitaPilewska1972WarszawaLEŚNE SZYCHYstart drużynowytak
3Magdalena Maj1987Warszawa LEŚNE SZYCHY start drużynowytak
4JoannaMiazek1988WarszawLEŚNE SZYCHYstart drużynowytak
5RenataPiłat1967Warszawastart drużynowytak
6KarolinaBohdanowicz1989Warszawastart drużynowytak
7EugeniuszManczenko1982WarszawaLEŚNE SZYCHYstart drużynowytak

Liga Starszych Dżentelmenów

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RadekGozdek1973WarszawaBIEGANIEPO40.PL start drużynowytak
2WojtekSkory1976Warszawastart drużynowytak

M.I.L.A. Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KazimierzŻurek1984Nowa IwicznaM.I.L.A.start drużynowytak
2UrszulaŻurek-Kucharska1983Nowa IwicznaM.I.L.A.start drużynowytak
3KatarzynaKondraciuk1973PiasecznoM.I.L.A TEAMstart drużynowytak
4BogumiłaRososzczuk1967Piaseczno M.I.L.A TEAMstart drużynowytak
5KrzysztofGrzęda1966Nowa WolaM.I.L.A.start drużynowytak

Majestatyczne Działbądzie

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Tomasz Wojnarowicz1987Warszawastart drużynowytak
2NataliaŁabęda1987WarszawaMAJESTATYCZNE DZIAŁBĄDZIEstart drużynowytak

MARKOWI BIEGACZE - SEKCJA MUNDUROWA

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PiotrEwertowski1967MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2PawełRomanowski1972MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Mocno i szybko

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MaciejKoper1985LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
2KrystianJurczyszyn1991Tomaszów LubelskiBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
3KamilSłupecki1990Legionowostart drużynowytak
4Konrad Tybuchowski 1993Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
5AnnaSmolińska1970Góra Kalwariastart drużynowytak

MPK Wybieganie

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DominikPodgórski1974JózefówPRORUNNING PROMOTIONstart drużynowytak

My 4

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AgnieszkaRutkowska1984Kobyłkastart drużynowytak
2IzabelaWąsik1971Warszawastart drużynowytak
3JoannaJóśk1980SłupnoBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart drużynowytak
4LidiaKobus-Dunaj1985ZąbkiMY 3start drużynowytak

Młody vs Stary

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AleksandraGłowacka1972LegionowoMŁODY VS STARYstart drużynowytak
2AndrzejGłowacki1971LegionowoMŁODY VS STARYstart drużynowytak

Młodzi, Piękni,Najebani

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MałgorzataPłuciś1989Legionowostart drużynowytak
2MichałRejchel1992Nowy Dwór MazowieckiREBELLION OF FREE RUNNERSstart drużynowytak
3PaulinaMróz1993Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak

Nasielsk Baszta Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JarosławRuciński1981NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
2Krzysztof Kołdziejczyk1978NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
3Agnieszka Jankowska 1979NasielskNASIELSK BASZTA TEAM start drużynowytak
4JolantaRucińska1982NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
5GrzegorzLewandowski1979NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
6ŁukaszDalecki1986Nowe Pieścirogistart drużynowytak
7StanisławŁabęda1972WarszawaNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak

NKSW Bastion

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KlaudiaPawluczuk1987Nowy Dwór MazowieckiNKSW BASTIONstart drużynowytak
2DominikaJarmuż1987Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak
3KatarzynaMisiak1992Nowy Dwór Maz.NKSW BASTIONstart drużynowytak

Nocni egzekutorzy

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PiotrWołoszyn1980WarszawaPIORUNstart drużynowytak
2ŁukaszWłodarski1979Zawierciestart drużynowytak
3MichałPrzepiórka1984Żabieniecstart drużynowytak

PięćdziesiątPlus

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JacekWodyczko1965ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
2WojtekChojecki1969WarszawaLONESOME RUNNERSstart drużynowytak
3PiotrIwanowski1969SkrzeszewBIEGAM PO SKRZESZEWIEstart drużynowytak

Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AndrzejGniadkowski1981.start drużynowytak
2PawełGrządziel1969.start drużynowytak

PLIK TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KarolinaKasprzak1988KarczewPLIK TEAMstart drużynowytak
2BogusławKasprzak1958KarczewPLIK TEAMstart drużynowytak
3KamilWozniak 1980Olszewnica Starastart drużynowytak
4KatarzynaBorkowska1990OtwockHARD BOXstart drużynowytak

PLIK TEAM II

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RobertSiwiec1974Olszewnica StaraPLIK TEAMstart drużynowytak
2RafałTrzaskoma1985Olszewnica StaraPLIK TEAMstart drużynowytak

Pobiegane!

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaKłopotek1976Warszawastart drużynowytak

RADIOWA TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MaciejMadej1975Warszawastart drużynowytak
2ElżbietaMadej1952Warszawastart drużynowytak
3SylwiaMłodecka1973Warszawastart drużynowytak

Rembertów Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArturMikołajczyk1976WarszawaREMBERTÓW TEAMstart drużynowytak
2EmiliaOlędzka1976WarszawaREMBERTÓW TEAMstart drużynowytak

RozbiegaMy Nowy Dwór 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KatarzynaStradza1968.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
2SebastianKochanowski1978.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
3KarolBielec1988.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
4MarcinMajewski1978.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
5AndrzejWanowski1957.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
6JarosławCzarnecki1975.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
7AdamKorzeń1964.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak

RozbiegaMy Nowy Dwór 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1BasiaSobczyk1976.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
2AleksandraSzczurowska1988.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
3AnnaJaworek1977.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
4PrzemysławTomaszek1977.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
5KatarzynaOwczarek1991.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
6DanielNowak1985.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak
7MarzenaPiętka1978.ROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart drużynowytak

RR Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RadosławMarkiewicz1991WarszawaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
2RadosławKisieliński1973Warszawastart drużynowytak

Run Team Nasielsk

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1HubertSkłucki1979NasielskRUN TEAM NASIELSKstart drużynowytak
2LidiaPawlak1974Nowe PieścirogiRUN TEAM NASIELSKstart drużynowytak
3AnnaLiszewska1979WarszawaRUN TEAM NASIELSK start drużynowytak
4Krzysztof Liszewski1979Warszawa RUN TEAM NASIELSK start drużynowytak
5PawełPichor1974NasielskRUN TEAM NASIELSKstart drużynowytak

RUN@4@FUN

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MagdalenaKról1985Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak
2Tomasz Król1983Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak
3MichałGawroński1984Moniochystart drużynowytak
4KatarzynaBudnicka1976Zakroczymstart drużynowytak
5ŁukaszKowalski1981Zakroczymstart drużynowytak
6UrszulaBartecka-Matuszewska1980Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak
7PawełMatuszewski1983Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak

RunneRB

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MaciejTrojanowski1985PłońskRBstart drużynowytak
2JarosławKurkowski1976Nowy Dwor Mazowieckistart drużynowytak

Runners Club Warszawa

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1EdytaMiesiak1990WarszawaRUNNERS CLUB WARSZAWAstart drużynowytak
2AndrzejGodewski1968Warszawastart drużynowytak
3DominikPorada1990Szydłowiecstart drużynowytak

Rzeźnicy i Miś

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1IgorGrzejdziak1973WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart drużynowytak
2KamilaGala1981WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart drużynowytak
3MartaIdzikowska-Śledź1980WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart drużynowytak
4KonradPytka1982WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart drużynowytak

Samorządowcy Powiatu Legionowskiego

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JagodaJankowska2018start drużynowytak
2PiotrChoroś1979start drużynowytak
3TomaszTalarski1970start drużynowytak
4ZbigniewGarbaczewski1973start drużynowytak
5MariuszŚledziewski1971start drużynowytak
6MirosławKado1966start drużynowytak
7IzabelaKownacka1979start drużynowytak

Samorządowcy z Gminy Wieliszew

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RafałDonraski1980.start drużynowytak
2IzaDonarska1983.start drużynowytak
3MagdalenaPenkalska1978.start drużynowytak
4TomaszPenkalski1977.start drużynowytak
5RenataMaczuga1979.start drużynowytak
6ŁukaszMiętek1981.start drużynowytak
7KrzysztofRoszak1980Kosewostart drużynowytak

Slow Squat

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RobertMucha1977Kroczewo 54SLOW SQUAT start drużynowytak

STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MichałZalewski1975ŁawySTARGLASS TEAM OSTROŁĘKAstart drużynowytak
2KrzysztofModzelewski1966OstrołękaSTARGLASS TEAM OSTROŁĘKA start drużynowytak

SULEJÓWEK I PRZYJACIELE :)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AndrzejFabisiak1964SulejówekROZBIEGANY SULEJÓWEKstart drużynowytak
2Ewa Fabisiak1967SulejówekROZBIEGANY SULEJÓWEKstart drużynowytak
3MartaLemieszka1991WarszawaFRACHT SPORT CLUBstart drużynowytak
4KatarzynaMarcinkiewicz1969KobyłkaKOBYŁKAstart drużynowytak

Sztafeta CHTMO - 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DominikCzyż1983SerockGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
2MichałCierniak1974LegionowoGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
3GabrielaDąbrowska1977WieliszewBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak
4MariuszWronowski1978LegionowoGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak

Sztafeta CHTMO – 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ZbigniewWileński1964Dąbrowa ChotomowskaSZTAFETA CHTMO – 1start drużynowytak
2MariuszKarwowski1973ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMO start drużynowytak
3DariuszŁoza1975JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
4TomaszMiernicki1966JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak

Team ZabieganeDni 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarcinNurzyński1976WarszawaTEAM ZABIEGANEDNI 1start drużynowytak
2MartynaBogucka1973WarszawaTEAM ZABIEGANEDNI 1start drużynowytak
3KlaudiaKowalczyk 1980Radom TEAM ZABIEGANEDNI start drużynowytak
4DorotaSierecka1980ŻelechówTEAM ZABIEGANEDNIstart drużynowytak

Team ZabieganeDni 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarcinDzideczek1980WarszawaTEAM ZABIEGANEDNIstart drużynowytak
2MagdalenaWilk1976WarszawaTEAM ZABIEGANEDNIstart drużynowytak
3MateuszLubański1995Józefówstart drużynowytak
4MariuszMiodzio Mioduszewski1975Ząbkistart drużynowytak

TRUCHT TARCHOMIN TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaGruzd1973Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM start drużynowytak
2AgnieszkaKulesza1997Warszawa1997start drużynowytak
3Iwona Stańczak 1975Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM start drużynowytak
4WiolaKrupińska1993WarsawTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart drużynowytak

UCHAL TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1LeszekKleiman1950Kałuszynstart drużynowytak
2KrzysztofGrodek1984Łajskistart drużynowytak
3Andrzej Gramann1949KrubinWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
4MarcinMączyński 1977Łajskistart drużynowytak
5RafałUchal1985WieliszewBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak
6EwaUchal1985WieliszewGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak

Ultr@ Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PrzemysławWoźniak1984LegionowoMONstart drużynowytak
2MałgorzataGórska1991Warszawastart drużynowytak
3AnnaOsowiecka1977WarszawaSPARTANIE DZIECIOMstart drużynowytak
4DorotaŁobejko1980Warszawastart drużynowytak

Ultra Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArturSzymański1985Warszawastart drużynowytak
2MarekMuzyka1977WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
3JuliaSkop1993Warszawastart drużynowytak
4TomaszTomaszewski1990Stalowa Wolastart drużynowytak

Urzędnicy UG Wieliszew

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MagdalenaDobrowolska1990.start drużynowytak
2AleksandraSobczak1994.start drużynowytak
3MarcinWodyński1981.start drużynowytak
4ArturSienkiewicz1982.start drużynowytak
5SławomirJagnyziak1977.start drużynowytak
6AgataZielińska1979.start drużynowytak
7PiotrRoze1985.start drużynowytak

WETERANI RP

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Małgorzata Dąbrowska 1975Warszawastart drużynowytak
2DariuszMazurek1961Elblagstart drużynowytak
3MarekGórnicki1955WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
4AndrzejIdzikowski1977PłońskWETERANI RPstart drużynowytak
5Renata EwaGórnicka1964WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
6KrzysztofGrygo1960ŁomżaWETERANI RPstart drużynowytak
7TomaszChrapowicz1984ŁomżaWETERANI RPstart drużynowytak

WETERANI RP - sztafeta służb mundurowych 3 osobowa

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MaciejWojciechowski1974SzczytnoWETERANI RPstart drużynowytak
2PawełMakarowski1978WarszawaWETERANI RPstart drużynowytak
3KrzysztofFitrzyk1984TarnówWETERANI RPstart drużynowytak

Wieliszew Heron Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RobertSzkółka1973.start drużynowytak
2SebastianJankowski1980.start drużynowytak
3MarekStasiorczyk1977.start drużynowytak
4RafałBrodel1976.start drużynowytak

wkurw_team warszawa

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AleksandraSzafrańska1992WarszawaWKURW_TEAMstart drużynowytak
2MichałSmogorzewski1985WarszawaWKURW_TEAM WARSZAWAstart drużynowytak
3AgataMikulska-Sienkiewicz1982WarszawaWKURW_TEAMstart drużynowytak
4KrzysztofJukiewicz1973LegionowoWKURW_TEAMstart drużynowytak

Wojtek namówił

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MałgorzataKominek1982Podbielstart drużynowytak
2ArkadiuszDukała1973Zalesie Górnestart drużynowytak
3MagdalenaŁagowska1988Ponurzycastart drużynowytak

WPRunning

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DominikBerliński1979OtrebusyWPRUNNINGstart drużynowytak
2AndrzejMiedziejewski1986PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
3SebastianKieszek1987PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
4Tomasz Wojenka1976PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak

WYBIEG@NE

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MonikaSkrońska1977LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
2ElżbietaKoszniruk1968ChotomówWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
3AgnieszkaManiakowska1980LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
4InesWojciechowska1976Michałów ReginówWYBIEGAJ SIEBIE start drużynowytak

Wybiegajki

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1EwaPokojska1980WarszawaWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
2AgnieszkaKłucińska1988LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
3MateuszSzybiński1992LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
4KrzysztofKosewski1980ŁajskiBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
5Paweł Włodarczyk 1981KałuszynBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak

Zabiegany Wołomin

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MichałGera1986WołominZABIEGANY WOŁOMINstart drużynowytak
2KrzysztofTlaga1986WarszawaZABIEGANY WOŁOMINstart drużynowytak

Zdezorientowani

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1BogusławaDziedzic1975Prażmówstart drużynowytak
2EdytaJakubczyk1981Pułtuskstart drużynowytak
3PiotrKula1976Warszawastart drużynowytak
4MichałKwiatkowski1988Góra Kalwariastart drużynowytak
5MałgorzataLeonarska1987Warszawastart drużynowytak

Żubry

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarcinŻubrowski1979Krubinstart drużynowytak
2MartaŻubrowska1981Krubinstart drużynowytak

Łajski Team

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArturMiętek1976ŁajskiSOŁECTWO ŁAJSKIstart drużynowytak
2PawełOrliński1973ŁajskiSOŁECTWO ŁAJSKIstart drużynowytak

ŁATKI TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MonikaŁatkowska1975ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
2ŁukaszŁatkowski1977ChotomówGrupa Biegowa CHTMO / ŁATKI start drużynowytak

Łomiankowska Sztafeta Samorządowa

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Paweł Bohdziewicz 1979Łomianki BRAVEHEARTS LEGIONOWO start drużynowytak
2Tomasz Pietrasiński1972Łomianki start drużynowytak
3PiotrBartoszewski1983Łomianki start drużynowytak
4MateuszKrogulec1988Łomiankistart drużynowytak
5ArturGajowniczek1972Łomianki start drużynowytak
6Ewelina Kordek 1985Dziekanów Leśny start drużynowytak


Podsumowanie

dyscyplina liczba zawodników
starty indywidualne 379
starty drużynowe 334
razem 713

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera