Bieg Patriotów Polskich w Hołdzie Żołnierzom Niezłomnym „Tropem Wilczym” 2019


l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystans
1MarekMałecki1965RudenkaBieg 6000 m
2Antoni Horodejczuk 1975Rudenka HORODEJCZUK TEAMBieg 6000 m
3PiotrKozicki1987OlszanicaBieg 6000 m
4PrzemysławGłuszko1985BerezkaSOLINA TEAM/RUNONLINE ...Bieg 6000 m
5Justyna Głuszko1985BerezkaSOLINA TEAMBieg 6000 m
6PatrykGosztyła2000DomaradzBRZOZOWSKI KLUB BIEGACZA Bieg 6000 m
7WiktorNieznański2011Uherce MineralneBieg 1000 m
8AdamNieznański1973Uherce MineralneBieg 6000 m
9JuliaWolf2008SanokSZKOŁA PODSTAWOWA 1 S...Bieg 1000 m
10EmilWolf1975Sanok3 PBOTBieg 6000 m
11WeronikaWolf1975Sanok3 PBOT / POZYTYWNIE ZA...Bieg 6000 m
12JanHorodejczuk2011Rudenka HORODEJCZUK TEAMBieg 1000 m
13Łukasz Horodejczuk 2009Rudenka HORODEJCZUK TEAMBieg 1000 m
14WeronikaHorodejczuk2000Rudenka HORODEJCZUK TEAMBieg 1963 m
15MateuszHorodejczuk2005Rudenka HORODEJCZUK TEAMBieg 1963 m
16KrzysztofPecka1981MyczkówSOLINA TEAMBieg 6000 m
17JózefWojnik1986RzeszówBieg 6000 m
18JustynaSzpak1979SolinaSOLINA TEAMBieg 6000 m
19JakubMichalak2009SolinaBieg 1000 m
20ŁukaszDomański1989Lesko3 PBOTBieg 1963 m
21KonradOchyra1990LeskoSOLINA TEAMBieg 6000 m
22JudytaAmrożkiewicz - Gromek1987SanokAMROŻKIEWICZ TEAMBieg 6000 m
23PatrycjaAmrożkiewicz1995SanokAMROŻKIEWICZ TEAM/SAN...Bieg 6000 m
24EmiliaJarosz2006LeskoBieg 1000 m
25WiktoriaFaryj2007LeskoBieg 1000 m
26MarcinNiemiec1986SanokBieg 1000 m
27Martyna Niemiec2011SanokBieg 1000 m
28Sylwia Małecka1999RudenkaBieg 6000 m
29RyszardKlamut1956Jabłonica PolskaJABŁONICA POLSKABieg 6000 m
30MichałDudzik2002DydniaBieg 6000 m
31PiotrŚlęczkowski2008Łukawica Bieg 1000 m
32Kazimierz Dziedzic1961LeskoBieg 1963 m
33Danuta Dziedzic1965LeskoBieg 1963 m
34MaciejPasierbowicz 1985SolinaBieg 6000 m
35AntoniPasionek2010LeskoBieg 1000 m
36OliwiaKrasoń1994Lesko3 PBOTBieg 1963 m
37MarekKardasz1979PolańczykSOLINA TEAMBieg 6000 m
38MarcinOlejarski1989PruchnikBieg 6000 m
39NorbertJurcaba2001RakowaBieg 1963 m
40PatrycjaBentkowska2001WańkowaLO LESKOBieg 1963 m
41JacekBentkowski1975WańkowaBieg 1963 m
42AdamBrendzowski1985SolinaSOLINA TEAM / RUNONLIN...Bieg 6000 m
43JulitaBujak2003RzeszówMLKS RZESZÓWBieg 1963 m
44ZbigniewPodolak1961PrzemyślPRZEMYSKIE STOWARZYSZE...Bieg 6000 m
45GrzegorzFedak1978SanokPASS RUNNING TEAMBieg 6000 m
46JakubBąbel2007LeskoUKS AQUARIUS LESKOBieg 1000 m
47AnnaCeparska-Babel1977LeskoLO LESKOBieg 1963 m
48BarbaraPasławska1980LeskoBieg 1963 m
49GabrielPasławski2005LeskoBieg 1000 m
50GrzegorzPasławski1976LeskoBieg 1963 m
51DominikDomoń2005LeskoSANOVIA LESKOBieg 1000 m
52AdrianSobczynski1993Sanok3 PBOTBieg 1963 m
53Gabriela Sobczynska1995SanokSANOK Bieg 1963 m
54JarosławWasiński1994Lesko3PBOTBieg 1963 m
55MarekSzewczyk1969RzeszówBieg 1963 m
56MarekSzewczyk1969RzeszówBieg 6000 m
57MarekNowosielski1955SanokBieg 1963 m
58MarekNowosielski1955SanokBieg 6000 m
59KrzysztofBułdak1981SanokBieg 6000 m
60KrzysztofCyganik1980Niebieszczany3PBOTBieg 1963 m
61MarcinWolanin1987Sanoczek3PBOTBieg 1963 m
62PiotrHanejko1979Sanok3PBOTBieg 1963 m
63GrzegorzFedak1978SanokPASS RUNNING TEAMBieg 1963 m
64ŁukaszHydzik1977SanokLIDER SANOKBieg 6000 m
65RobertTorba1983BaligródBieg 1963 m
66TomaszGawłowski1981Mchawa Bieg 6000 m
67Mikołaj Gawłowski2011Mchawa Bieg 1000 m
68PatrykIwaniczko1995Lesko3PBOTBieg 6000 m
69PatrykJobczyk1996Lesko5 PUŁK INŻYNIERYJNY ...Bieg 6000 m
70ŁukaszHałoń1990Rzeszów3 PBOTBieg 6000 m
71AdamBrendzowski1985SolinaSOLINA TEAM / RUNONLIN...Bieg 1963 m
72JuliaKrzywinska2004LeskoBieg 1000 m
73WiktorKrzywinski2007LeskoBieg 1000 m
74UrszulaWałachowska1988BerezkaSOLINA TEAMBieg 6000 m
75FranciszekRościński1969SanokSAMOTNY WILKBieg 6000 m
76MarianJanas1957BaligródBieg 6000 m
77OliwiaNiedośpiał2010RudenkaBieg 1000 m
78KasiaWaręcka1991LeskoBieg 6000 m
79Katarzyna Wojciechowska 1991Sanok Bieg 6000 m
80MichałNieznański2006LeskoUKS AQUARIUS LESKOBieg 1000 m
81OlafBuga2003Średnia WieśBieg 1000 m
82JakubTymcio2004TerkaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
83JakubOliwko2004ZawózSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
84SylwiaBogacka2004TerkaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
85AleksandraKułak2009GórzankaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
86MarcinMuszyński2009WołkowyjaSPBieg 1000 m
87MarcelSiuciak2010WołkowyjaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
88RafałSolan2010WołkowyjaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
89AmeliaOrłowska2005WołkowyjaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
90IzabelaPodgórska 2004LeskoBieg 1000 m
91JuliaMałek2004LeskoBieg 1000 m
92GajaChwała2004LeskoBieg 1000 m
93PiotrJastrząb1968LeskoDEKAN LESKOBieg 6000 m
94DorotaBiałogłowicz1968Lo LeskoBieg 1963 m
95KajetanSiwarski2011Jankowce Bieg 1000 m
96MarceliSiwarski 2006Jankowce Bieg 1000 m
97Roksana Sowa2004LeskoBieg 1000 m
98ZuzannaKuczma2005Lesko Bieg 1000 m
99AleksandraMielnikiewicz2001OlszanicaLO LESKOBieg 1963 m
100OlaaGłuszko1999Uherce MineralneBieg 1963 m
101PiotrWątor1987Średnia WieśBieg 6000 m
102Adrianna Kusal1999SanokBieg 1963 m
103FilipPodkalicki2006Glinne Bieg 1000 m
104AleksandraMielnikiewicz2001OlszanicaLO LESKOBieg 1963 m
105WiktoriaGankiewicz2004TerkaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
106JustynaKuczek2004TerkaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
107AdrianaBugajska2004WołkowyjaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
108SebastianCzarnecki2005TerkaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
109MałgorzataLis-Pasionek1983LeskoBieg 1963 m
110KrzysztofFlorian1990Sanok5 BSPBieg 6000 m
111AdriannaRadożycka1996BukowskoBieg 6000 m
112WeronikaSzczepanik 2004LeskoBieg 1000 m
113IzabelaKucharyk2001LeskoLO LESKOBieg 1963 m
114JakubKucharyk2004LeskoSP HOCZEWBieg 1963 m
115JuliaBaran2005LeskoBieg 1000 m
116KarolinaGrzegorzewska2011ZagórzBieg 1000 m
117Krzysztof Lubomski1988ZagórzMKS OSŁAWA ZAGÓRZBieg 6000 m
118PatrycjaWarchoła2003LeskoBieg 1000 m
119Marcelina Wojtanowska 2003Lesko Bieg 1000 m
120Agata Skiba 2003Manasterzec Bieg 1000 m
121Karol Czurczak 2003ŁączkiBieg 1000 m
122AgataSkiba2003Manasterzec Bieg 1000 m
123MałgorzataSkiba2006Manasterzec Bieg 1000 m
124JacekSkiba2008ManasterzecBieg 1000 m
125KarolGinda2008ŁukawicaBieg 1000 m
126Aleksandra Kierepka 2004Lesko Bieg 1000 m
127Lena Tokarska2012SanokGAJÓWKA TEAMBieg 1000 m
128MarcelTokarski2008SanokGAJÓWKA TEAMBieg 1000 m
129MonikaTokarska1984SanokGAJÓWKA TEAMBieg 1000 m
130PawełTokarski1982SanokGAJÓWKA TEAMBieg 6000 m
131TomaszMiller1986Stężnica3 PBOTBieg 6000 m
132DawidJuszczyk2001MyczkowceBieg 1963 m
133JakubBarnaś2006LeskoBEZKLUBOWYBieg 1000 m
134MarekBarnaś1977LeskoBEZKLUBOWYBieg 1000 m
135ErykGinda2000ŁukawicaBieg 1000 m
136KacperBrajewski2005LeskoSP LESKOBieg 1000 m
137JakubWaleszczyński 2004Ustrzyki Dolne Bieg 1000 m
138KacperBrajewski2005LeskoSP LESKOBieg 1963 m
139KamilMielnikiewicz1999OlszanicaBieg 1963 m
140PawełWeimer2003LeskoBieg 1000 m
141PatrykAdamiak1998LeskoBieg 1963 m
142BeataSawkiewicz1971Ustrzyki Dolne SANOVIA LESKOBieg 1963 m
143KacperKoss1999Ustjanowa GórnaBieg 6000 m
144EdytaSkrzyszowska1991Sanok3 PBOTBieg 6000 m
145BrajanNiemiec-Kukułka1996SanokBieg 1963 m
146Patrycja Węgrzyn 1999Orelec Bieg 1963 m
147PatrycjaChytła2004LeskoBieg 1000 m
148IzabelaKuczma2008LeskoBieg 1000 m
149MaciejBrajewski1974LeskoLO LESKOBieg 6000 m
150MaciejBaranski2006LeskoBieg 1000 m
151BartłomiejBaranski2008LeskoBieg 1000 m
152HenrykKonopka1952RudenkaZIELONY CIEŃBieg 6000 m
153Nikola Pasek 2005Lesko Bieg 1000 m
154SaraFakadej2001LeskoLO LESKOBieg 1963 m
155TomekGalant2001LeskoBieg 1963 m
156KrystianŻak1984LeskoBieg 1963 m
157WiktoriaŻak2012LeskoBieg 1963 m
158KonradJankowski1986MyczkówBieg 6000 m
159NataliaJankowska1987MyczkówBieg 6000 m
160JustynaCzwerenko2008SanokPOZYTYWNIE ZABIEGANI S...Bieg 1000 m
161JustynaCzwerenko2009SanokBieg 1000 m
162CelinaCzwerenko2012SanokPOZYTYWNIE ZABIEGANI S...Bieg 1000 m
163WojciechCzwerenko1980SanokPOZYTYWNIE ZABIEGANI S...Bieg 6000 m
164MartynaKarolinczak1999LeskoBieg 1963 m
165MartynaGłuszko1999ZwierzyńBieg 1963 m
166BartłomiejKotyła2003HuzeleBieg 1000 m
167RadosławDrozdowski1999RopienkaBieg 1963 m
168RobertStach 1971Średnie Wielkie Bieg 1963 m
169RobertStach 1971Średnie Wielkie Bieg 1963 m
170RobertStach 1971Średnie Wielkie 39Bieg 1963 m
171StanisławBuksztel2009LeskoWILCZKI LESKOBieg 1000 m
172JanBuksztel2012LeskoWILCZKI LESKOBieg 1000 m
173BartłomiejChaberski2006LeskoBieg 1000 m
174NikolaKierepka2006LeskoBieg 1000 m
175NikolaKierepka2006Lesko Bieg 1000 m
176KlaudiaNalepa2006LeskoBieg 1000 m
177DamianSzymczakowski2007JankowceBieg 1000 m
178BożenaZapołoch1980SanokBIESZCZADZKI ODDZIAŁ ...Bieg 6000 m
179Anna Reut2010SanokBieg 1000 m
180AnitaŻyłka-Reut1978SanokBieg 6000 m
181NikodemUluszczak2006Jankowce Bieg 1000 m
182Kornelia Sabat2004Lesko Bieg 1000 m
183Miłosz Galant1995BaligródBieg 1963 m
184KatarzynaLorenowicz1999ZwierzyńBieg 1963 m
185Kacper Jaremczuk2000Uherce MineralneLO LESKOBieg 6000 m
186AdrianGrzybek2006Jankowce Bieg 1000 m
187KacperWróblewski 2005HuzeleSANOVIA LESKOBieg 1000 m
188DariuszRychlicki1966WołkowyjaSP WOŁKOWYJABieg 1963 m
189MaciejPasierbowicz1985SolinaBieg 1963 m
190SebastianWieczorek2005WołkowyjaSP WOŁKOWYJABieg 1000 m
191MichałKrawczyk 2006Jankowce Bieg 1000 m
192TadeuszSkórski1954LeskoBieg 6000 m
193Jakub Grzybowski2006LeskoTKMBieg 1000 m
194PiotrRak2006LeskoBieg 1000 m
195WojciechKrzywinski2011LeskoWILCZKI LESKOBieg 1000 m
196RafałKurek1999Średnie WielkieTG SOKÓŁ SANOKBieg 1963 m
197DanutaHotloś 1962Glinne Bieg 1963 m
198WiktoriaCiarach2003Glinne Bieg 1963 m
199PawełSzczepanik1981GorliceBieg 6000 m
200JanNawrocki1983OrelecBieg 6000 m
201MatekPiątkowski2004Baligród Bieg 1000 m
dystans K M suma
Bieg 6000 m144357
Bieg 1000 m394988
Bieg 1963 m243256

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera