Płatności obsługuje:







3 Półmaraton Zegrzyński


l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub opłata
1PawełKownacki1976PoddębieWIELISZEW HERON TEAMtak
2WeronikaMichalczewska1990LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEtak
3StefanStachurski1990Wieliszewtak
4IzabelaStasiorczyk1982WieliszewWYBIEGAJ SIEBIE tak
5SylwiaTabaka-Mierzejewska1975Wieliszewtak
6MałgorzataOstrowska1993Wieliszewtak
7RadosławKisieliński1973Warszawatak
8StanisławŁabęda1972WarszawaNASIELSK BASZTA TEAM tak
9MarekDobrzyński1976LegionowoRUN FORRESTtak
10DariuszWolanin1972Michałów-ReginówAGR WELODROMtak
11EnricoColautti1966Warszawatak
12AnnaLewandowska1980Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE tak
13Elżbieta Koszniruk 1968Chotomow WYBIEGA SIEBIE tak
14DariuszPatalan 1976Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR tak
15AndrzejDziadczak1972Nowy Dwór Maz.tak
16GrzegorzLewandowski1979NasielskNASIELSK BASZTA TEAMtak
17TomekKamiński1972WarszawaDZIKIE SKRZYDŁOtak
18KatarzynaHryciuk1976WarszawaEKOBIEGItak
19MarcinWojewódzki1993WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMtak
20ElżbietaCichońska1966WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMtak
21MajaOpara1981LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
22AndrzejSikorski1971WarszawaMICHAŁÓW-REGINÓW tak
23JoannaSękala1983Warszawatak
24KrzysztofKozarski1981WarszawaRK LEGALtak
25InesWojciechowska1976Michałów ReginówWYBIEGAJ SIEBIEtak
26RafałJanowicz1981Warszawatak
27MaciejKonopacki1981WarszawaKESTEŚ ZWYCIĘZCĄ CHRZĄSZCtak
28MarcinJoński1975Jadwisintak
29GrzegorzDzięgielowski1981KobyłkaSTRAŻ MIEJSKA M. ST. WARSZAWtak
30AndrzejDymel1952Warszawatak
31Jacek Gryz1979Janowek PierwszyBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
32ŁukaszKuciński1978WarszawaKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA PAPtak
33SławomirSalwin1966WieliszewWIELISZEW HERON TEAMtak
34Anna Rybicka 1984Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE tak
35EwaUchal1985WieliszewGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
36RafałUchal1985LegionowoBIKE FUN LEGIONOWOtak
37RobertŻak1973JachrankaWIELISZEW HERON TEAMtak
38AdamWachowiak1989Stanisławów Drugitak
39BeataKozak1973WarszawaWYBIEGAJ SIEBIEtak
40ŁukaszBonisławski1994Legionowotak
41RobertJankowski1975LegionowoBIKE FUN LEGIONOWO tak
42MonikaŁatkowska1975ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
43AmeliaKalukiewicz1975SłupnoMYKKtak
44JarosławCęcelewski1970Cisietak
45RenataKotomska1976Aleksandrówkatak
46AgnieszkaGlinka1975LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
47Agnieszka Kłucińska 1988Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE tak
48Mateusz Szybiński 1992Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO tak
49MichałRuciński1981Radzymintak
50DorotaNiemczyńska1994JózefówPIEROGI ADAMUSAtak
51JoannaBrykalska1975SkrzeszewPOLNA TEAMtak
52MarcinSzarszewski1986Nowe PieścirogiNASIELSK BASZTA TEAMtak
53ŁukaszMusiński1989Legionowotak
54PrzemysławKopczyński1979Stanisławów PierwszyTEXAS-PARTStak
55AndrzejWiśniewski1980Warszawatak
56BogdanKowalczyk1962WarszawaWARSZAWA-BRÓDNOtak
57AnnaPaciorek1987Ząbkitak
58PatrykTrawicki1992Stare ZałubicePIEROGI ADAMUSAtak
59AnetaZaręba1979WarszawaKOLIBER TEAMtak
60PiotrKozubała1985WołominŻÓŁW ULTRAS TEAM WOŁOMINtak
61IzabelaPaziewska 1994Warszawa PIEROGI ADAMUSA tak
62TomaszPietras1977ŻabiczynNASIELSK BASZTA TEAMtak
63JacekSzymański1975Warszawatak
64MariuszBorowski1979Warszawatak
65KrzysztofOlejnik1970Nowy Dwór MazowieckiPGB SPORTOWA PACZKAtak
66Paweł Pyrzak 1985Przemyśl FORT JAKSMANICE tak
67EwaSkrzecz1984Warszawatak
68JulitaWasik1981Stanislawow DrugiGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
69MariuszRosiński1971Serocktak
70MarcinKarp1978Warszawatak
71PaulinaOżarowska1978IzabelinIZABELIN NA STARTtak
72Karolina Dąbrowska 1989Warszawatak
73MaciejLipowski1981Warszawatak
74KrzysztofSzmytkowski1972LegionowoMIA SAN MIAtak
75MarcinMarkowski1984SerockBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
76DanielRajewski1981Markitak
77MarianMiklaszewski1961Skrzeszewtak
78TomaszMiernicki1966JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
79MarekŻółkowski1956WarszawaTEAM ZABIEGANEDNItak
80ArturBartkowski1980LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
81PawełChilimoniuk1974WarszawaFALENICA tak
82MichałGera1986WołominZABIEGANY WOŁOMINtak
83MaciejMadej1975Warszawatak
84KatarzynaKostera1979WarszawaVEGE RUNNERStak
85TomaszKostera1977WarszawaVEGE RUNNERStak
86AnitaAndrukiewicz1980JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
87AnnaKuśnierek1975WarszawaTEAM ZABIEGANEDNItak
88AleksanderKurkus1971WarszawaDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI, Atak
89KamilJedynak1983Kobyłkatak
90JacekWalac1983Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKItak
91MaciejKopeć1983Lesznotak
92OlaPucek-Mioduszewska1979WarszawaKINGRUNNERtak
93MateuszMioduszewski1976WarszawaUKAtak
94DawidZając1995WarszawaNIE RZUCAM KAMIENIAMI W DINOtak
95WojciechKowalski1985Warszawatak
96MarekGórnicki1955WieliszewWETERANI RPtak
97MonikaSkrońska1977LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEtak
98MagdalenaWójcicka-Bekas1975WieliszewWYBIEGAJ SIEBIEtak
99JanPyśkiewicz1990Stare ZałubicePIEROGI ADAMUSAtak
100Magdalena Piątek1984WarszawaTEAM ZABIEGANEDNItak
101PawełJaskuła1977WarszawaRUN FORESTtak
102MarcinGrzesik1973ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
103IgorKuczynski1971WarszawaAPTEKARZ WARSZAWSKItak
104MariuszPolnik1976OtwockGRUPA BIEGOWA UM W-WAtak
105MaciejSieradz2001LegionowoROWERY DAXtak
106RafałBelkiewicz1980WarszawaKABATY ULTRA tak
107JoannaJurczyk1983Warszawatak
108PiotrKamiński1989Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRtak
109DianaWtulich1966Mławatak
110ŁukaszKalinowski1980Warszawatak
111KlaudiaRoguska1990RadzyminRADZYMIN RUN TEAMtak
112KamilRoguski1986RadzyminRADZYMIN RUN TEAMtak
113MarcinSepioło1981Warszawatak
114DorotaZając1967Piasecznotak
115PawełLange1977WarszawaTEAM ZABIEGANEDNItak
116Tomasz Sienicki1991Legionowotak
117JuliaForemnik1993Zielonki Parcelatak
118ŁukaszJazłocki1982WarszawaTWDWtak
119JanuszKobel1979Warszawatak
120PawelLesiak1967WarszawaCHOSZCZÓWKAtak
121ŁukaszFilc1982Warszawatak
122RobertMichalski1982Warszawatak
123BogdanPiątek1953ZielonkaLECHICI ZIELONKAtak
124DorotaŁobejko1980Warszawatak
125AdrianLach1979WarszawaTRICLUBtak
126AnnaOsowiecka1977WarszawaSPARTANIE DZIECIOMtak
127JarosławStarczewski1975WarszawaRUNFORRESTtak
128PiotrIwanowski1969SkrzeszewBIEGAM PO SKRZESZEWIEtak
129Arkadiusz.Gurgon1983KobyłkaZABIEGANY WOŁOMINtak
130WojciechWicha1995Chodeltak
131AgataBąk1984Sobienie JezioryBUSHIDO CENTRUMtak
132MichałParys1982Wołomintak
133PiotrSiepietowski1969WarszawaLS RUN AIRPORT WARSZAWAtak
134Dominik Kornacki 1980Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN tak
135MałgorzataGórska1991Warszawatak
136PiotrKunka1983JakubówTEAM ZABIEGANEDNItak
137PiotrNguyen Ha1985WarszawaANG SPÓŁDZIELNIAtak
138PrzemysławWoźniak1984LegionowoMONtak
139ArturMiętek1976Łajskitak
140MarcinMiazek1979WołominZABIEGANY WOŁOMINtak
141MichałSobociński1978WarszawaPLAYtak
142DominikPrzychodzki1983Warszawatak
143TomaszRolewicz1977Legionowotak
144JakubBroniszewski1975ZąbkiPLAYtak
145MarcinRydz1986Warszawatak
146KlaudiaWojciechowska1978WarszawaVEGE RUNNERStak
147MichałStajniak1992WarszawaSMASHING PĄPKINStak
148AleksandraBudny1978JózefinKRAŚNIK BIEGAtak
149ŁukaszGniadek1982WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
150SlawNawrozidis1978Legionowotak
151JoannaSiembab1981Kazimierów tak
152KarolinaSarnowska1980WarszawaPRORUNNING PROMOTIONtak
153WiolettaDyderska1979WarszawaWIOLA&ADItak
154AdrianWiniarczyk1984Stary KonikWIOLA&ADItak
155RafałWasiak1990Legionowotak
156Marzena Szuszkiewicz 1973Warszawatak
157LidiaMiniak1980JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
158Marek Miniak1975JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
159KrzysztofKulma1986WołominOKS ZIMNE PIWOtak
160Michał Frank1983Legionowotak
161BartoszSosnówka1988WarszawaKLUB SOSNOWYtak
162JakubWroniak1995KarolinoAGD WRONIAKtak
163MarcinMacias1982Warszawatak
164KarolinaKasprzak1988KarczewPLIK TEAMtak
165BogusławKasprzak1958KarczewPLIK TEAMtak
166KamilKlimek1988Warszawatak
167MichałZalewski1995Zielonkatak
168DariuszJakubowski1975Winnicatak
169ElżbietaMadej1952Warszawatak
170KatarzynaMuraszew - Dąbrowska1977WarszawaDZIKIE SKRZYDŁOtak
171GrzegorzSioch1971WarszawaDZIKIE SKRZYDŁOtak
172GrzegorzZygadlewicz1982WarszawaJACEKBIEGA RUNNING TEAMtak
173RadosławSłupecki1975Chotomówtak
174LuizaPantera1982Konstancin-Jeziornatak
175MałgorzataBeręsewicz1978Warszawatak
176PawełPowała1983Nieporęttak
177PatrykMech1978ŁochówŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAtak
178BeataCzajka1989Warszawatak
179ŁukaszSnopkiewicz1985ŁochówŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAtak
180MichałJankowski1972WarszwaCHYBA NIE DOBIEGNEtak
181RafałDarkowski1980WinnicaLIDER WINNICAtak
182MichałIwanicki1982Dąbrowa ChotomowskaACCELERATING POLANDtak
183MonikaŻołnierzak1981ZielonkaMORSY ZIELONKAtak
184DanielStryjek1979OstrówekŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAtak
185RobertSiwiec1974Olszewnica StaraPLIK TEAMtak
186JoannaSłonecka1993Warszawatak
187RafałTrzaskoma1985Olszewnica StaraPLIK TEAMtak
188PetroniuszTatarski1973WarszawaTRIPASSIONtak
189IzabelaWąsik 1971Warszawatak
190MonikaCharmuszko1983Warszawatak
191JanŁukasiak1984BodzanówPIEROGI ADAMUSAtak
192Krzysztof Kowalczyk 1980Warszawa tak
193PiotrBrzeski1974Płocktak
194MariuszTrzewński1983PiasecznoDHLtak
195MaruszKiedrowski1978ZegrzeCSŁII ZEGRZEtak
196WiolettaOsuchowska1972WarszawaPKO BP SAtak
197PrzemysławWieczorek1974ZegrzeZEGRZE BEER BIKE & RUN tak
198AlinaRudnik1971Ząbkitak
199BogusławStryjek1970Nowy Dwór Mazowieckitak
200MartaPrior1982Warszawatak
201KatarzynaWesołowska1979WarszawaORANGE POLSKAtak
202AldonaSeredyn1979Warszawatak
203PrzemysławSkwarski1980Warszawatak
204MichałNarożniak1984Raszyntak
205MarcinKozera1986SkrzeszewBUSHIDOtak
206Katarzyna Kozera1986SkrzeszewBUSHIDOtak
207WojciechŚwięcicki1963Warszawatak
208OlgaPrzytulska1989Nowy Dwór Mazowiecki -tak
209PiotrChmiel1989WarszawaPTT DELTAtak
210KarolŚledziewski1983Warszawatak
211MonikaKędziora1979ŁochówŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA tak
212Dariusz Kurpiewski1967Nowy Dwór Mazowiecki tak
213KrzysztofNowak1973Warszawatak
214PiotrWiszowaty1984Warszawa2 KOCHR-GRUPA BIEGOWAtak
215MarekJankiewicz1978WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
216AnnaFrączyk1989Warszawatak
217MagdalenaŁostowska1974ŁochówŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAtak
218PatrycjaMalenka1984ŁochówŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAtak
219KonradGrzeszuk1986Warszaawatak
220AnnaBorawska1977PłockMAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SItak
221MaciejWysokiński1983JabłonnaORANGE POLSKAtak
222DanielUrmanowski1988WarszawaDREAM RUNtak
223PawełOwczarczyk1980Stanisławów Pierwszytak
224MonikaKosewska1979 ŁajskiBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
225KrzysztofKosewski1980ŁajskiBRAVEHEARTS LEGIONOWOtak
226BartłomiejOsienicki1987Nowy Dwór Mazowieckitak
227MartaCiszkowska1984Serocktak
228MariolaOstrowska1979WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWtak
229TomaszHintz1976Konstancin-JeziornaPIASECZNO RUNNINGtak
230JuliaChajzer1984Warszawatak
231MariuszBalcer1982Warszawatak
232ArturSroczkowski1975Serocktak
233AdamStaśkiewicz1989SerockDRUŻYNA SZPIKUtak
234MichałCierniak1974LegionowoGRUPA BIEGOWA CHTMOtak
235DmitrijDwornikow1983Warszawatak
236AndrzejWanowski1957Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRtak
237WitoldGrunwald1958Warszawatak
238MarcinSkwarek1986WarszawaCUBE GROUP/SMASHING PĄPKINStak


dystans K M suma
Bieg 21,0975 km77161238

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera