Płatności obsługuje:





ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2018


starty indywidualne


l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełKownacki1976PoddębieWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
2StanisławŁabęda1972MiękoszynNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
3KrzysztofCzajkowski1990WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
4GrzegorzSztyk1985Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
5DominikCzyż1983ZegrzeGRUPA BIEGOWA CHTMOstart indywidualnytak
6DariuszChilewicz1972Lipowostart indywidualnytak
7JarosławIżycki1977Piasecznostart indywidualnytak
8MarekSzczepanik1988Warszawastart indywidualnytak
9AndrzejWiśniewski1980Warszawastart indywidualnytak
10PiotrKowalczyk1987PruszkówCIENIE WIATRUstart indywidualnytak
11Justyna Pasternak 1979Łomianki Z BIEGANIEM MI DO TWARZY start indywidualnytak
12PawełWitkowski1979ŁajskiWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
13AgnieszkaRutkowska1984KobyłkaBIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMstart indywidualnytak
14GrzegorzNapiórkwoski1973Łomianki DolneŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAstart indywidualnytak
15AgnieszkaMakowska1973start indywidualnytak
16TomaszWaszkiewicz1974start indywidualnytak
17KrzysztofSzlósarczyk1989Myślenicestart indywidualnytak
18MateuszZgoda1993WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
19JarosławRuciński1981NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
20CezaryKupiński1968Wrocławstart indywidualnytak
21KamilWolski1984Dębe WielkieBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
22MichałMroczkowski1972Łomiankistart indywidualnytak
23DamianRogoziński1975ŚwiebodziceXENICO PHARMAstart indywidualnytak
24AleksanderKurkus1971WarszawaDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
25AnnaWojewódzka1990WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
26RobertBiałoskórski1960WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
27TomaszWnuk1981WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
28KamilPrzybyszewski1996MławaAKADEMIA SZTUK WALK SENSHIstart indywidualnytak
29DawidTomkowicz1992GdańskPRUSZCZ BIEGAstart indywidualnytak
30ArturSzostak1989WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
31MichałZbrowski1982Nowa Wieś WarszawskaBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ start indywidualnytak
32RoksanaJamska1984WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
33RobertHoffmann1979WarszawaBłyskawice i Piorunystart indywidualnytak
34MichałŁubian1975GarwolinCTL LOGISTICSstart indywidualnytak
35DawidCegiełka1981WarszawaKS BACHMATYstart indywidualnytak
36MarekSzerszeniewski1961Warszawastart indywidualnytak
37Marek Róg 1975Łomianki Z BIEGANIEM MI DO TWARZY start indywidualnytak
38ArturBartkowski1980LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
39MarcinMarkowski1984SerockBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
40AlinaRudnik1971Ząbkistart indywidualnytak
41KlaudiaKowalczyk1980Warszawastart indywidualnytak
42KrzysztofŻochowski1964SłupnoBIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJstart indywidualnytak
43ŁukaszKrawcow1987PruszkówROZBIEGANY SULEJÓWEKstart indywidualnytak
44SebastianGumowski1976Legionowostart indywidualnytak
45WitoldKozłowski1981WarszawaWARSZAWA - BEMOWOstart indywidualnytak
46JanSkakluk1951LegionowoKB LEGIONOWOstart indywidualnytak
47MirosławPotoczny1974JaworznoZ BIEGANIEM MI DO TWARZYstart indywidualnytak
48KrzysztofFrąszczak1981WałbrzychWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻstart indywidualnytak
49MagdalenaSobesto1993WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWO start indywidualnytak
50PawełGliński1978Ząbkistart indywidualnytak
51AniaSzlendak1983LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWO/WYBIEGAstart indywidualnytak
52RobertSuchy1970Warszawastart indywidualnytak
53RafałGolec1974PruszkówGOLECMASAZE.PLstart indywidualnytak
54MarcinPajewski1977WarszawaBŁYSKAWICE I PIORUNYstart indywidualnytak
55MarcinLeśniak1986SulejówekZARAŻENI BÓLEMstart indywidualnytak
56MaciejKonarski1980Podkowa LeśnaKONAR NA KRAŃCACH ŚWIATAstart indywidualnytak
57ArturJanus1978WarszawaZ BIEGANIEM MI DO TWARZYstart indywidualnytak
58JoannaPliszczyńska1976Unisławstart indywidualnytak
59DanielPrędkopowicz1979RadonieDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
60MaciejJatkowski1977SejnyJTSHIPSERVICEstart indywidualnytak
61RafałSzkwarek1974PruszkowSMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM start indywidualnytak
62JarosławSadowski1989MiędzyborówDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
63KrzysztofWojewódzki1965WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
64RafałGrynfelder1977WarszawaSKYWALKPROJECT.PLstart indywidualnytak
65MateuszGoralewski1982ZaborówDZIKI ZABORÓWstart indywidualnytak
66HubertSkrzypczak1979PruszkówRUNNINGPOWERPLAYstart indywidualnytak
67DominikaBłaszczyk1990WarszawaKONIUCHYOCRstart indywidualnytak
68KamilDobrowolski1990GóraKULAWE DEMONY PRĘDKOŚCIstart indywidualnytak
69DariuszKurpiewski1967Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
70DanielMiller1986MarkiKULAWE DEMONY PRĘDKOŚCIstart indywidualnytak
71MariuszKlin1979ChełmCHEŁM BIEGAstart indywidualnytak
72MichałJambor1979WarszawaBRACTWO BIEGOWE BGKstart indywidualnytak
73JacekStan1972Biała Rawskastart indywidualnytak
74KrzysztofOlejnik1970Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
75BartłomiejPająk1989Skierniewicestart indywidualnytak
76IwonaAugustyńska1990Warszawastart indywidualnytak
77MarcinDymiński1979ZąbkiBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
78KatarzynaMarcinkiewicz1969KobyłkaBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
79ŁukaszBonisławski1994Legionowostart indywidualnytak
80Izabela Wąsik 1971Warszawastart indywidualnytak
81TomaszStanisławski1979WarszawaNIEOBLICZALNIstart indywidualnytak
82ŁukaszPrzekaza1991Siedlcestart indywidualnytak
83MaciejJęcek1985Łódźstart indywidualnytak
84MichałKamiński1981Markistart indywidualnytak
85WojtekSoszyński1975CelestynówPZU SPORT TEAM start indywidualnytak
86AgnieszkaMalinowska1972Warszawastart indywidualnytak
87RafałSmoczyński1978Salno .gmina Grutastart indywidualnytak
88KatarzynaGałuszewska1984Warszawastart indywidualnytak
89KatarzynaFajnas1974MusułyDANFOSS / DOGOŃ GRODZISK MAZstart indywidualnytak
90KrzysztofJakubowski1972LegionowoTABU44start indywidualnytak
91AgnieszkaOracka1982Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
92TomaszWójtowicz1997Lublinstart indywidualnytak
93KlaudiaWojciechowska1978WarszawaMAGNOLIA TEAMstart indywidualnytak
94AnnaKuśnierek1975WarszawaMAGNOLIA TEAMstart indywidualnytak
95MichałMielcarz1978BłonieKREJZI TIM BŁONIEstart indywidualnytak
96MariuszKrysinski1972WarszawaGGC GERIATRYCZNA GRUPA CYKLISstart indywidualnytak
97TomaszWróbel1972KobyłkaRADLERKIstart indywidualnytak
98CezaryGocłowski1975PiasecznoBIEGANIE.PLstart indywidualnytak
99MaciekMilewski1975Legionowo start indywidualnytak
100PiotrPikul1980WarszawaING RUNNING CLUBstart indywidualnytak
101MarcinSiudziński1981Konstancin-Jeziornastart indywidualnytak
102AdamLipiński1973TłuszczBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
103WiolettaWojciechowska1968Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
104MartaIdzikowska-Śledź1980WarszawaNAPRZÓD MŁOCINY / T-MOBILE start indywidualnytak
105GrzegorzDąbrowski1985WarszawaHDK KSPstart indywidualnytak
106AndrzejKornatowski1974LesznoDZIKI ZABORÓWstart indywidualnytak
107BartoszSzczawinski1989Minsk MazowieckiWOT / 5 MBOT / 53 BLPstart indywidualnytak
108MarekLiedtke1984Międzychódstart indywidualnytak
109PawełPopardowski1982Warszawastart indywidualnytak
110JonGarcia1984Lake JacksonJAMstart indywidualnytak
111PiotrKunka1983JakubówTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
112MariuszPolnik1976Otwockstart indywidualnytak
113EmilŁotowski1990Legionowostart indywidualnytak
114MichałBogucki1990Warszawastart indywidualnytak
115PawełPomaski1968WarszawaADIDAS RUNNER'S WARSZAWA start indywidualnytak
116MichałGajda1985SochaczewUMK SOCHACZEWstart indywidualnytak
117PaulinaPawłowska1987Markistart indywidualnytak
118KonradCzopek1987Warszawastart indywidualnytak
119BartoszLechański1982Warszawa/dębicastart indywidualnytak
120MarcinŻurawski1974WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
121Agnieszka Gozdan1983Pułtuskstart indywidualnytak
122KatarzynaKostera1979WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
123KrzysztofPietrak1972Ząbkistart indywidualnytak
124MałgorzataKwiecińska1986LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
125AndrzejKaszuba1978JanowiceKASZUB TEAMstart indywidualnytak
126KamilOnisk1989Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKstart indywidualnytak
127PrzemysławRosa1986WarszawaSMASHING PĄPKINSstart indywidualnytak
128PawełChojecki1971ZbuczynZBUCKI RUCHstart indywidualnytak
129PiotrKamiński1989Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
130MarekNiedbała1972SuwałkiSPORTOWE SUWAŁKIstart indywidualnytak
131KirylNieviarouski1975Warszawastart indywidualnytak
132TomaszKłudkiewicz1981LesznoDYSTAMS LESZNOstart indywidualnytak
133DanielJul1989Warszawa1989start indywidualnytak
134TomaszKowalik1977WarszawaBIEGNIJ Z PROSERVICE, VELOCITstart indywidualnytak
135TomaszKostera1977WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
136MartaBorowiec1973Piaseczno1973start indywidualnytak
137MaciejSadrach1978WarszawaTRI LEVELstart indywidualnytak
138ArturKuflowski1977Grójec1.ORELstart indywidualnytak
139MichałZdunek1979WarszawaEUROSOFT TEAMstart indywidualnytak
140Stanisław AdamOlbryś1967NasielskKB LEGIONOWOstart indywidualnytak
141MichałSobociński1978WarszawaPLAYstart indywidualnytak
142AleksandraMądzik1981WarszawaALBATROSYstart indywidualnytak
143PiotrKleśniak1994Warszawastart indywidualnytak
144MarcinRudaś1982WarszawaLEŚNE BOBRYstart indywidualnytak
145MarcinDąbrowski1986JachrankaBEZ FAULUstart indywidualnytak
146PawełKarsznia1987WarszawaDRUŻYNA JEZUSAstart indywidualnytak
147RobertSkrzypek1972PiasecznoBIEGNIJ Z PROSERVICEstart indywidualnytak
148PatrykMazurek1983Warszawa#CHASEYOURDREAMSstart indywidualnytak
149PiotrGłogowski1973WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
150KamilMarchlewski1983Chełmnostart indywidualnytak
151MarcinWójcik1981Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
152ArturMiętek1976Łajskistart indywidualnytak
153TomaszGintowt1983Warszawastart indywidualnytak
154BeataZaręba1984PruszkówBIEGAM BO LUBIĘ NOCĄ WARSZAstart indywidualnytak
155DominikWasilewski1978JabłonnaENTRE.PL TEAMstart indywidualnytak


starty drużynowe


korekty składów drużyn prosimy przesyłać na:
kontakt@czasomierzyk.pl



Bravehearts Legionowo Bujaj wrotki

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MajaOpara1981JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWO BUJAJ Wstart drużynowytak
2AnnaDuczmalewska1981LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
3MarekJankiewicz1978WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWO start drużynowytak

Crazy Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JanuszDworak1973Janówek Drugistart drużynowytak
2JoannaDworak1974Janówek Drugistart drużynowytak

Grupa Biegowa CHTMO

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MonikaŁatkowska1975ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
2Łukasz Łatkowski 1977ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
3AnitaAndrukiewicz1980JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
4RafałPytliński1972JózefówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
5MarcinGrzesik1973ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
6DorotaTobiasz1978JablonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak

Himalaya Warriors

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1NikeshNikesh1988Warszawa /polskaHIMALAYA WARRIORSstart drużynowytak
2Aleksandra Dąbrowicz 1980Olszewnica StaraWITCstart drużynowytak
3Vibekananda Dutta1988WarszawaWITCstart drużynowytak

Markowi & Ekobiegacze

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RafałStępniak1980ZąbkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2DawidSzałkowski1978WarszawaEKOBIEGIstart drużynowytak
3ArturFijałkowski1985RadzyminMARKOWI & EKOBIEGACZEstart drużynowytak
4ArturŁępicki1977WarszawaMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Dziki 1)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarekKwiecień1984MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2MarekMielczarek1974MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Dziki 2)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełMielczarek1981MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2WojciechHunkiewicz1972MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
3AgnieszkaJasińska-Kot1979MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Pędzące żółwie 2)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1UrszulaMniszko1972MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2EwelinaHunkiewicz1976MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Łanie)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1EwaSzyszko1980MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze Pedzace Żółwie 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Damian Trelinski1978WarszawaMARKOWI BIEGACZE start drużynowytak
2PawelRomanowski1973MarkiMARKOWI BIEGACZE start drużynowytak
3IwonaMielczarek1980MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
4JacekKwiecień1957MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
5MagdalenaMielczarek1976Markistart drużynowytak

Nasielsk Baszta Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KrzysztofKołodziejczyk1978NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak

ProRunning Promotion

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KarolinaSarnowska1980WarszawaPRORUNNING PROMOTIONstart drużynowytak
2AnetaMikulska1979Okuniewstart drużynowytak

Rodzina i Przyjaciele

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Marek Muzyka1977Pułtuskstart drużynowytak

TRUCHT TARCHOMIN TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Anna Gruzd 1973Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM start drużynowytak
2AgnieszkaKulesza1997WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart drużynowytak

UNESCO MB

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1IvoVuco1977ZamośćUNESCO MBstart drużynowytak
2KamilaGala1981WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart drużynowytak

WETERANI RP

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Renata EwaBombolska1964WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
2KrzysztofGrzywacz1959WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
3MarekGórnicki1955WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
4KrzysztofGrygo1960ŁomżaWETERANI RPstart drużynowytak

Wprunning

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DanielDumeracki1977PiastówWPRUNNINGstart drużynowytak
2IzabellaGajewska1981Pruszkówstart drużynowytak
3AndrzejMiedziejewski1986PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
4SebastianKieszek1987PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
5Tomasz Wojenka1976PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
6TadeuszFojud1984PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak

WYBIEGAJ SIEBIE

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1EwaPokojska1980LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
2ElżbietaGniadek1985WieliszewWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
3MonikaKosewska1979ŁajskiWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak

Zjednoczeni Zwyciężamy

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaTchórzewska-Pietrzyk1978Wrocławstart drużynowytak
2DariaSzeliga1993Wroclaw start drużynowytak


Podsumowanie

dyscyplina liczba zawodników
starty indywidualne 155
starty drużynowe 54
razem 209

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera