Płatności obsługuje:





ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2018


starty indywidualne


l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełKownacki1976PoddębieWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
2StanisławŁabęda1972MiękoszynNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
3KrzysztofCzajkowski1990WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
4GrzegorzSztyk1985Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
5DominikCzyż1983ZegrzeGRUPA BIEGOWA CHTMOstart indywidualnytak
6DariuszChilewicz1972Lipowostart indywidualnytak
7JarosławIżycki1977Piasecznostart indywidualnytak
8MarekSzczepanik1988Warszawastart indywidualnytak
9AndrzejWiśniewski1980Warszawastart indywidualnytak
10PiotrKowalczyk1987PruszkówCIENIE WIATRUstart indywidualnytak
11Justyna Pasternak 1979Łomianki Z BIEGANIEM MI DO TWARZY start indywidualnytak
12PawełWitkowski1979ŁajskiWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
13GrzegorzNapiórkwoski1973Łomianki DolneŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAstart indywidualnytak
14AgnieszkaMakowska1973start indywidualnytak
15TomaszWaszkiewicz1974start indywidualnytak
16KrzysztofSzlósarczyk1989Myślenicestart indywidualnytak
17MateuszZgoda1993WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
18JarosławRuciński1981NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
19CezaryKupiński1968Wrocławstart indywidualnytak
20KamilWolski1984Dębe WielkieBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
21MichałMroczkowski1972Łomiankistart indywidualnytak
22DamianRogoziński1975ŚwiebodziceXENICO PHARMAstart indywidualnytak
23AleksanderKurkus1971WarszawaDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
24AnnaWojewódzka1990WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
25RobertBiałoskórski1960WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
26TomaszWnuk1981WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
27KamilPrzybyszewski1996MławaAKADEMIA SZTUK WALK SENSHIstart indywidualnytak
28DawidTomkowicz1992GdańskPRUSZCZ BIEGAstart indywidualnytak
29ArturSzostak1989WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
30MichałZbrowski1982Nowa Wieś WarszawskaBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ start indywidualnytak
31RoksanaJamska1984WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
32RobertHoffmann1979WarszawaBłyskawice i Piorunystart indywidualnytak
33MichałŁubian1975GarwolinCTL LOGISTICSstart indywidualnytak
34DawidCegiełka1981WarszawaKS BACHMATYstart indywidualnytak
35MarekSzerszeniewski1961Warszawastart indywidualnytak
36Marek Róg 1975Łomianki Z BIEGANIEM MI DO TWARZY start indywidualnytak
37ArturBartkowski1980LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
38MarcinMarkowski1984SerockBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
39AlinaRudnik1971Ząbkistart indywidualnytak
40KlaudiaKowalczyk1980Warszawastart indywidualnytak
41KrzysztofŻochowski1964SłupnoBIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJstart indywidualnytak
42ŁukaszKrawcow1987PruszkówROZBIEGANY SULEJÓWEKstart indywidualnytak
43SebastianGumowski1976Legionowostart indywidualnytak
44WitoldKozłowski1981WarszawaWARSZAWA - BEMOWOstart indywidualnytak
45JanSkakluk1951LegionowoKB LEGIONOWOstart indywidualnytak
46MirosławPotoczny1974JaworznoZ BIEGANIEM MI DO TWARZYstart indywidualnytak
47KrzysztofFrąszczak1981WałbrzychWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻstart indywidualnytak
48MagdalenaSobesto1993WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWO start indywidualnytak
49PawełGliński1978Ząbkistart indywidualnytak
50AniaSzlendak1983LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWO/WYBIEGAstart indywidualnytak
51RobertSuchy1970Warszawastart indywidualnytak
52RafałGolec1974PruszkówGOLECMASAZE.PLstart indywidualnytak
53MarcinPajewski1977WarszawaBŁYSKAWICE I PIORUNYstart indywidualnytak
54MarcinLeśniak1986SulejówekZARAŻENI BÓLEMstart indywidualnytak
55MaciejKonarski1980Podkowa LeśnaKONAR NA KRAŃCACH ŚWIATAstart indywidualnytak
56ArturJanus1978WarszawaZ BIEGANIEM MI DO TWARZYstart indywidualnytak
57JoannaPliszczyńska1976Unisławstart indywidualnytak
58DanielPrędkopowicz1979RadonieDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
59MaciejJatkowski1977SejnyJTSHIPSERVICEstart indywidualnytak
60RafałSzkwarek1974PruszkowSMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM start indywidualnytak
61JarosławSadowski1989MiędzyborówDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
62KrzysztofWojewódzki1965WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
63RafałGrynfelder1977WarszawaSKYWALKPROJECT.PLstart indywidualnytak
64MateuszGoralewski1982ZaborówDZIKI ZABORÓWstart indywidualnytak
65HubertSkrzypczak1979PruszkówRUNNINGPOWERPLAYstart indywidualnytak
66DominikaBłaszczyk1990WarszawaKONIUCHYOCRstart indywidualnytak
67KamilDobrowolski1990GóraKULAWE DEMONY PRĘDKOŚCIstart indywidualnytak
68DariuszKurpiewski1967Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
69DanielMiller1986MarkiKULAWE DEMONY PRĘDKOŚCIstart indywidualnytak
70MariuszKlin1979ChełmCHEŁM BIEGAstart indywidualnytak
71MichałJambor1979WarszawaBRACTWO BIEGOWE BGKstart indywidualnytak
72JacekStan1972Biała Rawskastart indywidualnytak
73KrzysztofOlejnik1970Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
74BartłomiejPająk1989SkierniewiceAKL Ursynówstart indywidualnytak
75IwonaAugustyńska1990Warszawastart indywidualnytak
76MarcinDymiński1979ZąbkiBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
77KatarzynaMarcinkiewicz1969KobyłkaBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
78ŁukaszBonisławski1994Legionowostart indywidualnytak
79Izabela Wąsik 1971Warszawastart indywidualnytak
80TomaszStanisławski1979WarszawaNIEOBLICZALNIstart indywidualnytak
81ŁukaszPrzekaza1991Siedlcestart indywidualnytak
82MaciejJęcek1985Łódźstart indywidualnytak
83MichałKamiński1981Markistart indywidualnytak
84WojtekSoszyński1975CelestynówPZU SPORT TEAM start indywidualnytak
85AgnieszkaMalinowska1972Warszawastart indywidualnytak
86RafałSmoczyński1978Salno .gmina Grutastart indywidualnytak
87KatarzynaGałuszewska1984Warszawastart indywidualnytak
88KatarzynaFajnas1974MusułyDANFOSS / DOGOŃ GRODZISK MAZstart indywidualnytak
89KrzysztofJakubowski1972LegionowoTABU44start indywidualnytak
90AgnieszkaOracka1982Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
91TomaszWójtowicz1997Lublinstart indywidualnytak
92KlaudiaWojciechowska1978WarszawaTEAM ZABIEGANE DNIstart indywidualnytak
93AnnaKuśnierek1975WarszawaMAGNOLIA ESCAPEstart indywidualnytak
94MichałMielcarz1978BłonieKREJZI TIM BŁONIEstart indywidualnytak
95MariuszKrysinski1972WarszawaGGC GERIATRYCZNA GRUPA CYKLISstart indywidualnytak
96TomaszWróbel1972KobyłkaRADLERKIstart indywidualnytak
97CezaryGocłowski1975PiasecznoBIEGANIE.PLstart indywidualnytak
98MaciekMilewski1975Legionowo start indywidualnytak
99PiotrPikul1980WarszawaING RUNNING CLUBstart indywidualnytak
100MarcinSiudziński1981Konstancin-Jeziornastart indywidualnytak
101AdamLipiński1973TłuszczBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
102WiolettaWojciechowska1968Nowy Dwór Mazowieckistart indywidualnytak
103MartaIdzikowska-Śledź1980WarszawaNAPRZÓD MŁOCINY / T-MOBILE start indywidualnytak
104GrzegorzDąbrowski1985WarszawaHDK KSPstart indywidualnytak
105AndrzejKornatowski1974LesznoDZIKI ZABORÓWstart indywidualnytak
106BartoszSzczawinski1989Minsk MazowieckiWOT / 5 MBOT / 53 BLPstart indywidualnytak
107MarekLiedtke1984Międzychódstart indywidualnytak
108PawełPopardowski1982Warszawastart indywidualnytak
109JonGarcia1984Lake JacksonJAMstart indywidualnytak
110PiotrKunka1983JakubówTEAM ZABIEGANEDNIstart indywidualnytak
111MariuszPolnik1976Otwockstart indywidualnytak
112EmilŁotowski1990Legionowostart indywidualnytak
113MichałBogucki1990Warszawastart indywidualnytak
114PawełPomaski1968WarszawaADIDAS RUNNER'S WARSZAWA start indywidualnytak
115MichałGajda1985SochaczewUMK SOCHACZEWstart indywidualnytak
116PaulinaPawłowska1987Markistart indywidualnytak
117KonradCzopek1987Warszawastart indywidualnytak
118BartoszLechański1982Warszawa/dębicastart indywidualnytak
119MarcinŻurawski1974WarszawaADIDAS RUNNERS WARSAWstart indywidualnytak
120Agnieszka Gozdan1983Pułtuskstart indywidualnytak
121KatarzynaKostera1979WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
122KrzysztofPietrak1972Ząbkistart indywidualnytak
123MałgorzataKwiecińska1986LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
124AndrzejKaszuba1978JanowiceKASZUB TEAMstart indywidualnytak
125MonikaKosewska1979ŁajskiPowiat Legionowskistart indywidualnytak
126KamilOnisk1989Mińsk MazowieckiMKB DREPTAKstart indywidualnytak
127PrzemysławRosa1986WarszawaSMASHING PĄPKINSstart indywidualnytak
128PawełChojecki1971ZbuczynZBUCKI RUCHstart indywidualnytak
129PiotrKamiński1989Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
130MarekNiedbała1972SuwałkiSPORTOWE SUWAŁKIstart indywidualnytak
131KirylNieviarouski1975Warszawastart indywidualnytak
132TomaszKłudkiewicz1981LesznoDYSTAMS LESZNOstart indywidualnytak
133DanielJul1989Warszawa1989start indywidualnytak
134TomaszKowalik1977WarszawaBIEGNIJ Z PROSERVICE, VELOCITstart indywidualnytak
135TomaszKostera1977WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
136MartaBorowiec1973Piaseczno1973start indywidualnytak
137MaciejSadrach1978WarszawaTRI LEVELstart indywidualnytak
138ArturKuflowski1977Grójec1.ORELstart indywidualnytak
139MichałZdunek1979WarszawaEUROSOFT TEAMstart indywidualnytak
140Stanisław AdamOlbryś1967NasielskKB LEGIONOWOstart indywidualnytak
141MichałSobociński1978WarszawaPLAYstart indywidualnytak
142AleksandraMądzik1981WarszawaALBATROSYstart indywidualnytak
143PiotrKleśniak1994Warszawastart indywidualnytak
144MarcinRudaś1982WarszawaLEŚNE BOBRYstart indywidualnytak
145MarcinDąbrowski1986JachrankaBEZ FAULUstart indywidualnytak
146PawełKarsznia1987WarszawaDRUŻYNA JEZUSAstart indywidualnytak
147RobertSkrzypek1972PiasecznoBIEGNIJ Z PROSERVICEstart indywidualnytak
148PatrykMazurek1983Warszawa#CHASEYOURDREAMSstart indywidualnytak
149PiotrGłogowski1973WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart indywidualnytak
150KamilMarchlewski1983Chełmnostart indywidualnytak
151MarcinWójcik1981Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
152ArturMiętek1976Łajskistart indywidualnytak
153TomaszGintowt1983Warszawastart indywidualnytak
154BeataZaręba1984PruszkówBIEGAM BO LUBIĘ NOCĄ WARSZAstart indywidualnytak
155DominikWasilewski1978JabłonnaENTRE.PL TEAMstart indywidualnytak
156AndrzejKarczewski1956RadomBIEGIEM RADOMstart indywidualnytak
157JerzyBorkowski1951RadomBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
158MichałWasiak1986Piszczacstart indywidualnytak
159TomaszDobek1971Płockstart indywidualnytak
160AnnaStawska1979Luxembourgstart indywidualnytak
161MarcinWojewódzki1993WarszawaWOJEWÓDZCY TEAMstart indywidualnytak
162CezaryDąbrowski1971PiasecznoMAXI PIASECZNOstart indywidualnytak
163KamilCiszewski1995SuwałkiSPORTOWE SUWAŁKIstart indywidualnytak
164AleksanderKrzempek1973Bielsko-BiałaTEAM DRACZYŃSKI BIEGANIEPO40start indywidualnytak
165MateuszSekuła1994TruskawSTARE BABICE BIEGAJĄstart indywidualnytak
166JarekCęcelewski1970CisieFIGLARZEstart indywidualnytak
167PawelKarp1983WarszawaACCENTUREstart indywidualnytak
168MarcinAngowski 1980Grodzisk Mazowiecki start indywidualnytak
169RobertRadwan-Pytlewski1987Kobyłkastart indywidualnytak
170MagdalenaTurzyńska1978BytówKLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWstart indywidualnytak
171AdamTrąbicki1990Warszawastart indywidualnytak
172DariuszPatalan1976Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
173ArkadiuszChodorowski1980AleksandrówIPA PAŁAC MOSTOSKICH start indywidualnytak
174WaldemarGrabiński1973RogoźnoROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAstart indywidualnytak
175AnnaNiespodziana1982RogoźnoROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAstart indywidualnytak
176ŁukaszPorowski1987Łapystart indywidualnytak
177PawelGrochowski1976ZąbkiBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM start indywidualnytak
178HannaMuerau-Nowicka1964BytówK.B.GOCH BYTÓWstart indywidualnytak
179Joanna Kowalska1974Warszawastart indywidualnytak
180DariuszKufera1972WarszawaFRAPOL RAZEM!start indywidualnytak
181MateuszZawada1991SulejówekZARAŻENI BÓLEMstart indywidualnytak
182Sylwia Radej 1981Warszawa REMBERTÓW TEAM start indywidualnytak
183AnnaCyrson1968BytówTENIS KLUB BYTÓWstart indywidualnytak
184BartoszPasela1983RadomSMASHING PĄPKINSstart indywidualnytak
185MartaLemieszka1991SulejówekZARAŻENI BÓLEMstart indywidualnytak
186AdamGomez1995Warszawastart indywidualnytak
187ArkadiuszSzydlik1982Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
188NataliaTejchma1979WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
189PawełŻuk1975WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
190AndrzejTartanus1978Maków MazowieckiVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
191DariuszGozdan1974Warszawastart indywidualnytak
192Marcin Sroczyński1978PiasecznoOSTRESROKIstart indywidualnytak
193AndrzejGłowacki1971LegionowoDOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTstart indywidualnytak
194MaciejMajewski1966LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
195PrzemysławJaczewski1983KałuszynYACHEVSKY.PLstart indywidualnytak
196RobertŻak1973JachrankaWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
197PawełWiśniowolski1980Warszawastart indywidualnytak
198KrisGierak1980WarszawaBZWBK RUNNERSstart indywidualnytak
199PawełKozłowski1972LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
200PiotrTkaczyk1992Warszawa start indywidualnytak
201KatarzynaKrzeszewska1993PłockACTIVE RUNNERS PŁOCKstart indywidualnytak
202MarcinBednarek1988Legionowostart indywidualnytak
203JulienReaud1979WarszawaFRAPOL RAZEM!start indywidualnytak
204DamianFalandysz1987PruszkówWPRUNNINGstart indywidualnytak
205DorotaZadora1971Wadowice Z BIEGANIEM MI DO TWARZYstart indywidualnytak
206Dominik Płóciniczak 1976Dąbrowa GórniczaTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNstart indywidualnytak
207DamianCzarnecki1991Kutnostart indywidualnytak
208JanPodsiadło1977Dąbrowa GórniczaTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNstart indywidualnytak
209EwelinaKupczak1986BrwinówKP WARSZAWA WESOŁA, ACADEMIAstart indywidualnytak
210EmiliaOlędzka1976WarszawaREMBERTÓW TEAMstart indywidualnytak
211AleksandraSzafrańska1992PiastówROZBIEGANY PIASTÓWstart indywidualnytak
212MariuszMichalik1979WarszawaBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
213DariuszGotowiec1973TłuszczBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
214PawełPrüfer1972Kosieczynstart indywidualnytak
215PawełKuryło1972Augustówstart indywidualnytak
216JoannaSiembab1981HalinówFIGLARZEstart indywidualnytak
217MichałRychnowski1988Kazimierówstart indywidualnytak
218PiotrJakubowski1978ChełmCHEŁMSKA GRUPA TRIATLONUstart indywidualnytak
219MarekKuć1978Warszawastart indywidualnytak
220KatarzynaFoszner1985ŁajskiFIT-LINE FITNESS LEGIONOWOstart indywidualnytak
221PiotrŁuszcz1990Legionowostart indywidualnytak
222BartłomiejKubiak1987DobrczMYŚLIWY Z ŻELAZAstart indywidualnytak
223JacekRubikowski1990Żyrardówstart indywidualnytak
224DariuszGoszczyński1994Warszawastart indywidualnytak
225MarekZakrzewski1970WarszawaEKOBIEGIstart indywidualnytak
226HarikrishnanSubramanian1991WarszawaWITCstart indywidualnytak
227PawełCieciera1972WarszawaPRZEŁĄJOWIECstart indywidualnytak
228TomaszWojnarowicz1987WarszawaSPARTANIEDZIECIOM.PLstart indywidualnytak
229WojciechGrzegorczyk1967WarszawaKONDYCJAstart indywidualnytak
230Piotr MichałKosmęda1976Warszawastart indywidualnytak
231ŁukaszKralczyński1988WarszawaSPELEOKLUB WARSZAWSKIstart indywidualnytak
232KatarzynaWarat1987GliwiceYES3start indywidualnytak
233SebastianNowak1991Solec KujawskiNADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAstart indywidualnytak
234RafałGrzeszak1972WarszawaDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
235PawełKuryło1972Augustówstart indywidualnytak
236MariuszMyśliwiec 1985Emilianów FASTFURIOUS start indywidualnytak
237DariuszSałach1963WarszawaTKKF BŁYSKAWICA start indywidualnytak
238RafałDarkowski1980WinnicaLIDER WINNICAstart indywidualnytak
239JacekSurmański1980WarszawaPANORAMA FIRM start indywidualnytak
240PiotrKołacz1971Czosnówstart indywidualnytak
241PiotrOkulus1986WarszawaLEGION WARSZAWAstart indywidualnytak
242MagdalenaLisowska1985WarszawaREBELLION OF FREE RUNNERSstart indywidualnytak
243Liwia Słupecka1988Zakroczymstart indywidualnytak
244JuliuszRzewuski1983KobyłkaZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
245MarcinZatorski1975BłonieLKS OLYMP BŁONIEstart indywidualnytak
246AdrianBoruciak1990WołominZABIEGANY WOŁOMINstart indywidualnytak
247PiotrGawarski1984BłonieLKS OLYMP BŁONIEstart indywidualnytak
248Tomasz Przybysz1992Warszawastart indywidualnytak
249ZbigniewPawlak1977Siedlcestart indywidualnytak
250CezaryRak1988KarczewHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY start indywidualnytak
251BartoszKarpiłowski1977WarszawaVICIOUSCIRCLEstart indywidualnytak
252LeszekStępień1978WołominBÓBR TŁUSZCZstart indywidualnytak
253KamilWerner1984WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIE/ULTRAPAstart indywidualnytak
254DorotaTalajko1978Warszawastart indywidualnytak
255TomaszŁąk1972Wrocławstart indywidualnytak
256FabianStańczak1982Sulejówekstart indywidualnytak
257MartaSzczechowicz1977WarszawaPRETTYFITTYTEAMstart indywidualnytak
258RadosławMarkiewicz1991WarszawaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
259DariuszKalisz1964WałbrzychSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEstart indywidualnytak
260MałgorzataStęplewska1974Warszawastart indywidualnytak
261PiotrCzarnecki1980WarszawaTARCHOŚFIRYstart indywidualnytak
262StefanFajdek1962RadomBIEGIEM RADOM!start indywidualnytak
263ŁukaszCiastoń1977Dąbrowa GórniczaCFO RUNNING TEAMstart indywidualnytak
264PawełMańk1974MarkiMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
265JacekPikor1973ZamośćWOT / 2LBOT / 25 blpstart indywidualnytak
266JacekWalac1983Grodzisk MazowieckiDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIstart indywidualnytak
267Marek Miniak1975JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
268LidiaMiniak1980JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart indywidualnytak
269AnnaGołąb 1983Warszawastart indywidualnytak
270KonradFarkowski1985MysiadłoKONIUCHY OCRstart indywidualnytak
271JustynaJaworek1977TrzcianyGRUPA BIEGOWA CHTMOstart indywidualnytak
272KarolBielec 1988Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
273PiotrStachyra1983GłogówEVENTADOR GŁOGÓWstart indywidualnytak
274MateuszCeremuga1991OrzeszeOPP KATOWICEstart indywidualnytak
275MarcinKantorowski1980Warszawastart indywidualnytak
276MałgorzataPydyn1975LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWO start indywidualnytak
277PiotrBień1984JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWO start indywidualnytak
278PiotrPuchacz1974Warszawastart indywidualnytak
279HubertJaworski1980Warszawastart indywidualnytak
280OlgaMiszkiewicz-Górecka1991WarszawaVEGE RUNNERSstart indywidualnytak
281DariuszWieczorek1967WarszawaPRZEGLĄD SPORTOWYstart indywidualnytak
282PrzemekZawadzki1981JabłonnaJKB NBAB JABŁONNAstart indywidualnytak
283ŁukaszCichowicz1981Warszawastart indywidualnytak
284MaciejWieczorek1980LegionowoBIKE FUN LEGIONOWOstart indywidualnytak
285TomaszDanielkiewicz1986GłogówXRUNNERSstart indywidualnytak
286DariuszKról1964WołominAKTYWNY RELAKSstart indywidualnytak
287JakubZmorzyński1979WarszawaALETEMPOstart indywidualnytak
288WojciechKrawczyk1969AugustówBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
289KatarzynaSkolimowska1974Żaboklikistart indywidualnytak
290MariuszMacugowski1975Nowy Dwór MazowieckiKB TKKF PROMYK CIECHANÓWstart indywidualnytak
291WiesiaWalendzik1975Warszawastart indywidualnytak
292DariuszWalczak1972BolesławOLKUSZBIEGA.PLstart indywidualnytak
293AgnieszkaWalczak1977BolesławOLKUSZBIEGA.PLstart indywidualnytak
294RafałJanasz1979Warszawastart indywidualnytak
295JarosławDyamentowski1983Szczecinstart indywidualnytak
296UrszulaZaborowska1962BorzytuchomKB GOCH start indywidualnytak
297JanuszOlczak1964Warszawastart indywidualnytak
298MarekKobiałka1981WarszawaMARKOWI BIEGACZEstart indywidualnytak
299KrzysztofBielski1982ChełmCHEŁM BIEGA / 1 KOŁOBRZESKIstart indywidualnytak
300WiesławBudziak1958Chełmżastart indywidualnytak
301ŁukaszMatejka1981WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
302EwaKasztelan-Hunia1971Bytomstart indywidualnytak
303JarosławMaciejuk1971BiałystokBIEGOSTOKstart indywidualnytak
304MariuszPuścian1977RysieSZKOŁA SZTUK WALKI I SAMOOBRstart indywidualnytak
305PiotrGrabowski1989WarszawaHUSARIA RACE TEAMstart indywidualnytak
306PawełGąsiorek1974Jabłonna9 DYWERSYJNAstart indywidualnytak
307AleksandraPotykanowicz1985ZielonkaZ MIŁOŚCI DO BIEGANIA start indywidualnytak
308EwelinaGętkowska1982Sosnowiecstart indywidualnytak
309Paweł Sójka 1958Warszawa start indywidualnytak
310IgorZanchira1989WarszawaHUSARIA RACE TEAMstart indywidualnytak
311PiotrLiszewski1986Płońskstart indywidualnytak
312RafałGórecki1978LesznoLKS OLYMP BŁONIEstart indywidualnytak
313AgataBąk1984Sobienie JezioryBUSHIDO CENTRUM start indywidualnytak
314RafałKozłowski1978OtwockSONSIEDZI start indywidualnytak
315MichałJanota1977WarszawaBIEGAM NATURALNIEstart indywidualnytak
316NorbertKubacz1972WarszawaBIEGAM NATURALNIEstart indywidualnytak
317MarcinBasis1974Milanówekstart indywidualnytak
318MateuszPudło1992WarszawaHUSARIA RACE TEAMstart indywidualnytak
319JerzyMarszałek1958Warszawastart indywidualnytak
320JarosławŁuczkiewicz1972OławaKARKONOSZ RUNNING TEAMstart indywidualnytak
321KamilSkorupa1999KornelinUKS FILIPIDES TERESINstart indywidualnytak
322KarolinaWalczynska1984Bielsko-BialaRUNHOGS TYCHYstart indywidualnytak
323TomaszHorowski1972TychyRUNHOGS TYCHYstart indywidualnytak
324MateuszBucholc1992Skarszewystart indywidualnytak
325GrzegorzPilichowski1989Warszawastart indywidualnytak
326ArturKaliś1981KołobrzegSMASHING PĄPKINSstart indywidualnytak
327DariuszSkwierczynski1973Sulejowekstart indywidualnytak
328ArkadiuszOlik1985.JW3934start indywidualnytak
329RafałBrodel1976.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
330WojciechKisieliński1970.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
331PatrycjaBereznowska1975.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
332MirosławKado1966.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
333WojciechIdziak1978.WIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
334GrzegorzWawrzynkiewicz1975LegionowoRUNNER'S POWER ŚREMstart indywidualnytak
335PrzemysławArnold1992WarszawaSZUKAM KLUBUstart indywidualnytak
336AnnaDrejarz-Kaczmarek1979Warszawastart indywidualnytak
337JarosławKolasiński1959WarszawaKTMstart indywidualnytak
338ŁukaszMalinowski1993NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
339RobertLewandowski1971WarszawaBIEGAM Z RADOŚCIstart indywidualnytak
340ZbigniewPodleś1977Warszawastart indywidualnytak
341HannaNejfeld1976Ząbkistart indywidualnytak
342WojciechGrzeszczuk1961WarszawaVISUAL FAMILY COLLECTIVEstart indywidualnytak
343PiotrCzerpak1988Warszawastart indywidualnyzw
344PiotrCzerpak1967Ddddstart indywidualnyzw
345JanPobłocki1957GdańskGRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE start indywidualnytak
346HannaSypniewska1954GdyniaSPARTANIE DZIECIOMstart indywidualnytak
347MichałGierszewski1977Warszawastart indywidualnytak
348MichałDąbrowski1977Warszawastart indywidualnytak
349SławomirRusak1971RadomBIEGIEM RADOM !start indywidualnytak
350RyszardWoźniak1971BorzychyPOLITECHNIKA WARSZAWSKAstart indywidualnytak
351RobertKorab1970RzeszówRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY start indywidualnytak
352AndrzejKarlak1966WarszawaKB GALERIA WARSZAWAstart indywidualnytak
353ArkadiuszŻyła1995NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart indywidualnytak
354GrzegorzaKado1963WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart indywidualnytak
355Michał Karwowski1981ŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹstart indywidualnytak
356SebastianStrumnik1984Nowy Dwór MazowieckiROZBIEGAMY NOWY DWÓRstart indywidualnytak
357KarolinaDziubała1992WarszawaHUSARIA RACE TEAMstart indywidualnytak
358PawelZajac1971Gostyninstart indywidualnytak
359WojtekChylak1968Wieliszewstart indywidualnytak
360AdamRyczek1984WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart indywidualnytak
361GrzegorzKaczmarek1980WarszawaEDC RUNNERSstart indywidualnytak
362Przemek Stupnowicz1995ŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹstart indywidualnytak
363DamianDrzewiecki1986Piastówstart indywidualnytak
364JacekJanowski1974Legionowostart indywidualnytak
365MarekSekowski1966Grodzisk MazowieckiKACZMAR PROJECTstart indywidualnytak
366MarekKucharski1974Władysławówstart indywidualnytak
367RenataKwiatkowska1968Ożarów MazowieckiKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAstart indywidualnytak
368PiotrKalecinski1985Brwinówstart indywidualnytak
369PawełEchler1984WarszawaLEGIA RUN CLUBstart indywidualnytak


starty drużynowe


korekty składów drużyn prosimy przesyłać na:
kontakt@czasomierzyk.pl



Bestie OCR Legionowo

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DominikaSocha1980Nowy Dwór MazowieckiBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
2RobertMucha1977KroczewoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
3Joanna Trojanowska 1974Boża Wola BESTIE OCR LEGIONOWO start drużynowytak

Bestie OCR Legionowo 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PaulinaSzarow1985Nowy Dwór MazowieckiBESTIE OCR LEGIONOWO start drużynowytak
2MilenaZatorska1978WarszawaBESTIE OCR LEGIONOWO start drużynowytak
3Agnieszka Łaszczyk 1987GłuskBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
4AnnaSosińska1981WarszawaBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
5MałgorzataSawicka1974Nowy Dwór MazowieckiBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
6WitoldMajewski1969ChotomówBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak

Bestie OCR Legionowo 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaZalewska1989Nowy Dwór MazowieckiBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
2KrystianMaciejewski1992LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
3PrzemysławTomaszek 1977Nowy Dwór MazowieckiBESTIE OCR LEGIONOWO start drużynowytak
4JarosławGajowniczek1979WarszawaBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
5MartaKamińska1982JabłonnaBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
6JanuszGórzyński1975WarszawaBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak

Biegam bo kocham ten stan

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MałgorzataPłuciś1989Legionowostart drużynowytak
2MichałRejchel1992Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak
3Edyta Patoleta 1975Warszawa start drużynowytak
4KlaudiaHagemajer1992Nowy Dwór Mazowieckistart drużynowytak

Biegam bo Lubię Ząbki Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AgnieszkaRutkowska1984KobyłkaBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart drużynowytak
2JoannaJóśk1980SłupnoBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMstart drużynowytak
3KrzysztofPupel1991ZąbkiBIEGAM BO LUBIE ZĄBKI TEAMstart drużynowytak

BIEGAM NA TARCHOMINIE

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ArkadiuszOlesiak1970WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
2MartynaMierzejewska1983WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak
3PawełKacprzyk1977WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIEstart drużynowytak

biegamPłock team z Koszmarkiem

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1WłodekDziarnowski1960PłockBIEGAMPŁOCK TEAMstart drużynowytak
2KarolinaKaczmarek1984Warszawastart drużynowytak

BIKE FUN LEGIONOWO

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RafałUchal1985WieliszewBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak
2MarcinBiedrzycki1972MilanówekBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak
3SławekFurtak1984ChotomówBike Fun Legionowostart drużynowytak
4RobertJankowski1975LegionowoBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak
5EwaUchal1985WieliszewCHTMOstart drużynowytak
6PawełBinder1973WarszawaBIKE FUN LEGIONOWOstart drużynowytak

BOBRY

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KatarzynaMarcinkiewicz1969KobyłkaBÓBR TŁUSZCZstart drużynowytak
2WaldemarZdunek1965WołominBÓBR TŁUSZCZstart drużynowytak
3EdytaZdunek1970WołominBÓBR TŁUSZCZstart drużynowytak
4OskarPiekut1999TłuszczBÓBR TŁUSZCZstart drużynowytak

Bravehearts Legionowo - ekipa Cygana

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Martyna Stysińska 1982Częstochowa start drużynowytak
2Paweł Bohdziewicz 1979ŁomiankiBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
3Artur Kisiel 1980Warszawa BRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak

Bravehearts Legionowo Bujaj wrotki

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KamilaKrawczyk1986Legionowostart drużynowytak
2MajaOpara1981JabłonnaBRAVEHEARTS LEGIONOWO BUJAJ Wstart drużynowytak
3AnnaDuczmalewska1981LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
4MarekJankiewicz1978WieliszewBRAVEHEARTS LEGIONOWO start drużynowytak

BRAVEHEARTS LEGIONOWO EKIPA SPOD ZNAKU DZIKA

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KlaudiaWojcieszak1979LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
2MagdalenaIlnicka1991LegionowoBRAVEHEARTSstart drużynowytak

Chwała Bohaterom

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RafałKondej1975WarszawaBAKALLANDstart drużynowytak
2AndrzejMiziolek1970JózefówBAKALLANDstart drużynowytak

Crazy Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JanuszDworak1973Janówek Drugistart drużynowytak
2JoannaDworak1974Janówek Drugistart drużynowytak
3RafałGłowacki1975Górastart drużynowytak
4RobertPielach1979Krubinstart drużynowytak
5AgataPielach1981Krubinstart drużynowytak
6BeataGłowacka1979Górastart drużynowytak

Dream Run

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MaciejCetlin1976Warszawastart drużynowytak
2PiotrKazimierczak1985WarszawaFILIPIDESstart drużynowytak

Grupa Biegowa CHTMO

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ZbigniewWileński1964Dąbrowa ChotomowskaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
2MonikaŁatkowska1975ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
3Łukasz Łatkowski 1977ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
4AnitaAndrukiewicz1980JabłonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
5RafałPytliński1972JózefówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
6MarcinGrzesik1973ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
7DorotaTobiasz1978JablonnaGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak

GRYGI i RADI

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RadosławKamiński1975Warszawastart drużynowytak
2GrzegorzWłodarczyk1977Ciechanówstart drużynowytak

HERONki

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MagdaJabłonowska1983.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
2MałgorzataWielgosz1985.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
3AgnieszkaPolicewicz1985.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
4MartaBrulinska1991.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak

Himalaya Warriors

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1NikeshNikesh1988Warszawa /polskaHIMALAYA WARRIORSstart drużynowytak
2Aleksandra Dąbrowicz 1980Olszewnica StaraWITCstart drużynowytak
3Vibekananda Dutta1988WarszawaWITCstart drużynowytak

JW3934

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełKwieciński1993.JW3934start drużynowytak
2Marcin Spryszyński1974.JW3934start drużynowytak
3MarcinSzymajda1981.JW3934start drużynowytak
4MichałMieczkowski1984.JW3934start drużynowytak
5KatarzynaCzubany1989.JW3934start drużynowytak
6GrzegorzKarbowski1986.JW3934start drużynowytak
7AdamGadecki1994.JW3934start drużynowytak

Kingrunner ULTRA

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1TamaraMieloch1977Podkowa LeśnaKINGRUNNER ULTRAstart drużynowytak
2OlaPucek-Mioduszewska1979WarszawaKINGRUNNER ULTRAstart drużynowytak
3PawełGrzegorek1976WarszawaKINGRUNNER ULTRAstart drużynowytak
4James ArturKamiński1974JózefówKINGRUNNER ULTRAstart drużynowytak

KKSŁ

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1LeszekKleiman1950KałuszynWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
2KrzysztofGrodek1984Łajskistart drużynowytak
3AndrzejGramann1949KrubinWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
4AndrzejGramman1949KrubinWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
5GrzegorzSkoupy1984Legionowostart drużynowytak

Kowale swojego losu

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarcinZalewski1982WarszawaKowale swojego losustart drużynowytak
2BartłomiejCałka1983WarszawaKOWALE SWOJEGO LOSUstart drużynowytak
3SzymonZięborak1984NieporętKOWALE SWOJEGO LOSUstart drużynowytak
4MichałPiędel1984WarszawaNIGHT RUNNERS ALBATROSYstart drużynowytak

KS Maków Biega

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MariuszŁojewski1976Maków MazowieckiKS MAKÓW BIEGAstart drużynowytak
2Cezary Jaroszewski 2000ZakocieKS MAKÓW BIEGA start drużynowytak
3RadosławMaluchnik1976GrądyKS MAKÓW BIEGAstart drużynowytak
4PiotrWielechowski2001Maków MazowieckiKS MAKÓW BIEGA start drużynowyzw
5AnnaNowakowska1991InowrocławKS MAKÓW BIEGAstart drużynowytak
6DanielMocek1996PrzasnyszKS MAKÓW BIEGAstart drużynowytak
7TomaszFilipowicz1986BudkiKS MAKÓW BIEGAstart drużynowytak

KS Wolni

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MariuszDybizbański1979WarszawaKS WOLNIstart drużynowytak
2AdamMazurkiewicz1985WarszawaKS WOLNIstart drużynowytak
3IrekJakóbczyk1984WarszawaKS WOLNIstart drużynowytak
4PatrykPawłowski1991WarszawaKS WOLNIstart drużynowytak

Lazy Runners

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełGoliasz1978WarszawaBIEGAM I JUŻstart drużynowytak
2AndrzejChojnowski1975Warszawastart drużynowytak

LSD Truchta na Tarchominie

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RadekGozdek1973WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart drużynowytak
2AgnieszkaŻuraniewska1977WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart drużynowytak
3ŁukaszKlaś1975WarszawaLstart drużynowytak

Markowi & Ekobiegacze

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RafałStępniak1980ZąbkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2DawidSzałkowski1978WarszawaEKOBIEGIstart drużynowytak
3ArturFijałkowski1985RadzyminMARKOWI & EKOBIEGACZEstart drużynowytak
4ArturŁępicki1977WarszawaMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
5AngelikaApanowicz1975WarszawaEKOBIEGIstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Dziki 1)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarekKwiecień1984MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2MarekMielczarek1974MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
3Darek Sosnowski1985MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Dziki 2)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawełMielczarek1981MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2WojciechHunkiewicz1972MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
3AgnieszkaJasińska-Kot1979MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
4WiktorKarczewski1978MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze (Pędzące żółwie 2)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1UrszulaMniszko1972MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2EwelinaHunkiewicz1976MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
3AndrzejFigurski1974MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
4RafałLelonkiewicz1976MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
5AndrzejDymel1951WarszawaMARKOWI BIEGACZE/PĘDZĄCE Żstart drużynowytak
6AndrzejRostek1970Markistart drużynowytak

Markowi Biegacze (Łanie)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KrzysztofWojtczak1982MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
2Katarztna Lipińska 1986MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
3HonorataFigurska1971MarkiKS MARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
4EwaSzyszko1980MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Markowi Biegacze Pedzace Żółwie 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PawelRomanowski1973MarkiMARKOWI BIEGACZE start drużynowytak
2IwonaMielczarek1980MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
3JacekKwiecień1957MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
4MagdalenaMielczarek1976Markistart drużynowytak
5PiotrEwertowski1967MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
6MarcinMotyczyński1978MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak
7MarcinPielak1977MarkiMARKOWI BIEGACZEstart drużynowytak

Miasto i Gmina Serock

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MariuszRosiński1971SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak
2MariuszPawlak1989SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak
3EwelinaKowalczyk1995SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak
4RenataMulik1976SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak
5KatarzynaTulin1972SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak
6KubaPiszczyk1995SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak
7KrzysztofSzymański1992SerockMIASTO I GMINA SEROCKstart drużynowytak

Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JakubMazurkiewicz1984LegionowoMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓWstart drużynowytak
2AleksandraMazurkiewicz1986Legionowostart drużynowytak
3AgnieszkaKościelska1976LegionowoMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓWstart drużynowytak
4AdamPożarowszczyk1985LegionowoMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓWstart drużynowytak
5PatrykKościelski1975LegionowoMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓWstart drużynowytak
6RadosławKisieliński1973Warszawastart drużynowytak
7RafałMartynów1985LegionowoMINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓWstart drużynowytak

MiSzczeAn

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AndrzejBabiarz1974Zielonkastart drużynowytak
2PiotrWołoszyn1980Warszawastart drużynowytak
3MichałPrzepiórka1984Żabieniecstart drużynowytak

MORAWSKI BIELICHA TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MirosławMorawski1968RadomMORAWSKI BIELICHA TEAMstart drużynowytak
2BeataMorawska1969RadomMORAWSKI BIELICHA TEAMstart drużynowytak

Nasielsk Baszta Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1SzymonCichocki1973Kuchary Żydowskie 15NASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
2KrzysztofKołodziejczyk1978NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
3JolantaRucińska1982Nowe PieścirogiNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
4IwonaWawrzyńska1989NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
5DanielGrudzicki1979KołoząbNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
6TomaszPietras1977NasielskNASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak
7MarcinSzarszewski1986Nowe Pieścirogi NASIELSK BASZTA TEAMstart drużynowytak

Niebieska linia

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JarosławŚwieczka1980Góra Kalwariastart drużynowytak
2Barbara Niemczak 1989WarszawaNIEBIESKA LINIAstart drużynowytak
3Damian Gajewski 1979WarszawaNIEBIESKA LINIA start drużynowytak

obozygorskie.pl

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1IwonaWnorowska1975WarszawaOBOZYGORSKIE.PLstart drużynowytak
2JacekWnorowski1976WarszawaOBOZYGORSKIE.PLstart drużynowytak
3DariuszPrzewoźny1983PruszkówOBOZYGORSKIE.PLstart drużynowytak

PLIK TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KatarzynaBorkowska1990Karczewstart drużynowytak
2BogusławKasprzak1958KarczewPLIK TEAMstart drużynowytak
3RobertSiwiec1974Olszewnica StaraPLIK TEAMstart drużynowytak

PLIK TEAM II

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Kamil Woźniak 1980Olszewnica StaraPLIK TEAMstart drużynowytak
2RafałTrzaskoma1985Olszewnica StaraPLIK TEAMstart drużynowytak
3PiotrRzeźniczak1981Olszewnica StaraPLIK TEAMstart drużynowytak
4KarolinaKasprzak1988KarczewPLIK TEAMstart drużynowytak

POMARAŃCZOWE CZAPECZKI

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1JacekWodyczko1965ChotomówGRUPA BIEGOWA CHTMOstart drużynowytak
2PiotrIwanowski1969SkrzeszewBIEGAM PO SKRZESZEWIEstart drużynowytak
3WojtekChojecki1969WarszawaLONESOME RUNNERSstart drużynowytak

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KrzysztofKosewski1980LajskiBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
2PawełWłodarczyk1981KałuszynBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
3SylwiaTabaka-Mierzejewska1975Wieliszewstart drużynowytak
4AleksandraGłowacka1972LegionowoMŁODY VS. STARYstart drużynowytak
5MarekŁomot1971Legionowostart drużynowytak
6AnnaŁomot1977Legionowostart drużynowytak

ProReh

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1TomaszSienicki 1991.PROREHstart drużynowytak
2EwaSadowska1991.PROREHstart drużynowytak
3ŁukaszGroszkowski1983.PROREHstart drużynowytak
4PawełSaja1987.PROREHstart drużynowytak
5BeataMaziopa1968.PROREHstart drużynowytak
6MartaWieczorek1991.PROREHstart drużynowytak
7MartynaWartęga1994.PROREHstart drużynowytak

ProRunning Promotion

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KarolinaSarnowska1980WarszawaPRORUNNING PROMOTIONstart drużynowytak
2AnetaMikulska1979Okuniewstart drużynowytak

ProRunning Promotion 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KrzysztofBielecki1972WarszawaPRORUNNING PROMOTIONstart drużynowytak
2DominikPodgórski1974JózefówPRORUNNING PROMOTIONstart drużynowytak

Radni Białołęki i Przyjaciele Samorządowcy

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1WaldemarRoszak1967WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak
2IlonaŁącka1971WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak
3AnnaMyślińska1975WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak
4PiotrJaworski1977WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak
5PawełTyburc1973WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak
6KatarzynaOlszewska1980WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak
7PiotrŻuławski1976WarszawaRadni Białołęki i Przyjacistart drużynowytak

Raptowni Debiutanci

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnetaPrucnal1980Warszawastart drużynowytak
2HenrykKowalski-Neukirch1949Katowicestart drużynowytak
3PawełPrucnal1977Warszawastart drużynowytak

ROCH Jasienica

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarekSuchcicki1977JasienicaROCH JASIENICAstart drużynowytak
2KrzysztofSobieraj1989ChmielewoROCH JASIENICAstart drużynowytak
3PawełNowak1989KalinowoROCH JASIENICAstart drużynowytak
4MarcinDmochowski1989BudziszewoROCH JASIENICAstart drużynowytak
5PaulinaSiwek1993Małkiniastart drużynowytak
6Olga Malik1990PodborzeOSTRÓW BIEGAstart drużynowytak
7MagdalenaMalik1992PodborzeOSTRÓW BIEGAstart drużynowytak

Rodzina i Przyjaciele

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Marek Muzyka1977Pułtuskstart drużynowytak
2Piotr Kuryło 1972Augustów 12 BARALION LEKKIEJ PIECHOTY start drużynowytak
3JakubKuryło2001Augustówstart drużynowyzw

SATORI 1

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1KrzysztofJukiewicz1973LegionowoSATORI SPORT KLUBstart drużynowytak
2MariuszZakolski1977LegionowoSATORI start drużynowytak
3MariuszKomuda1979LegionowoSATORI SPORT KLUBstart drużynowytak
4RadosławWysocki1980LegionowoSATORIstart drużynowytak

Satori 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RenataSyroka1986LegionowoSATORIstart drużynowytak
2PawełAugustynowicz1990LegionowoSATORIstart drużynowytak

SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL 2

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1PiotrMulik1975ŁachaSEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVILstart drużynowytak
2TomaszGrzybowski1988Serockstart drużynowytak

SG Husaria Team

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1SylwesterDudziński1974Olszewnica Nowastart drużynowytak
2MariuszTaperek1976Serockstart drużynowytak
3JarosławGrzesicki1971Odrano Wolastart drużynowytak
4WłodzimierzKukułowicz1979Konstancin-Jeziornastart drużynowytak
5JakubBytniewski 1978Warszawa start drużynowytak
6SylwiaCzeżyk-Filc1981Piasecznostart drużynowytak
7MarcinFilc1980Piasecznostart drużynowytak

SKURCZE ŁYDEK

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaPaterek1980Warszawastart drużynowytak
2AnetaDuda1983LegionowoSKURCZE LYDEKstart drużynowytak

Skurczebyki

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1RobertCybulski1979LegionowoBRAVEHEARTSLEGIONOWOstart drużynowytak
2JoannaTerlecka1982Legionowostart drużynowytak
3MonikaJarosiewicz1983LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
4MonikaRosińska1967WarszawaBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak
5KrzysztofLipiński1979LegionowoBRAVEHEARTS LEGIONOWOstart drużynowytak

SPARTAN SGX WARSAW

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1SebastianDziewulski1982JanówekSPARTAN SGX WARSAWstart drużynowytak
2GrzegorzBaran1977Głowaczówstart drużynowytak
3IwonaRosłońska1990Nowy Dwór MazowieckiSPARTAN SGX WARSAWstart drużynowytak
4EwaWaszkiewicz1978WarszawaSPARTAN SGX WARSAWstart drużynowytak
5KingaDżegan 1979JanowekSPARTAN SGXWARSAWstart drużynowytak
6Błażej Rybacki1983Nowa WronaSPARTAN SGX WARSAWstart drużynowytak
7JamesRandall1984WarszawaSPARTAN SGX WARSAWstart drużynowytak

Sulejówek Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Andrzej Fabisiak1964SulejówekROZBIEGANY SULEJÓWEKstart drużynowytak
2AdamKeller1985Warszawastart drużynowytak
3ŁukaszMiętus1983Warszawastart drużynowytak
4MaciejDobek1991WarszawaSPECIALIZED TEAMstart drużynowytak
5Katarzyna Fabisiak1990Warszawastart drużynowytak

TAJFUN Legionowo

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MarzenaSaczuk1970Legionowostart drużynowytak
2ŁukaszBurzym1991Jabłonnastart drużynowytak
3MarcinŁączkowski1978LegionowoLKSW TAJFUNstart drużynowytak
4TomaszCieszkowski1981LegionowoTAJFUN LEGIONOWOstart drużynowytak
5JuliaDębska1985WarszawaTAJFUN LEGIONOWOstart drużynowytak

TRUCHT TARCHOMIN TEAM

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MonikaWójcik1977WarszawaROZPĘDZONAstart drużynowytak
2Anna Gruzd 1973Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM start drużynowytak
3AgnieszkaKulesza1997WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAMstart drużynowytak

ULTRA PASTERZE

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaKorzeniowska- Sobczuk1972Warszawastart drużynowytak
2ZbigniewMamla1970WarszawaTRUCHT TARCHOMIN TEAM/ULTRA Pstart drużynowytak
3Edyta Mielnicka1978Warszawa BNTstart drużynowytak

UNESCO MB

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1IvoVuco1977ZamośćUNESCO MBstart drużynowytak
2KamilaGala1981WarszawaNAPRZÓD MŁOCINYstart drużynowytak

Urzędnicy UG Wieliszew

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Magdalena Sobczak 1990Górastart drużynowytak
2Agata Zielińska 1979Zambski Kościelnestart drużynowytak
3MikołajMazur1986Kałuszynstart drużynowytak
4ArturSienkiewicz1982Komornicastart drużynowytak
5Sławek Jagnyziak1977LegionowoBESTIE OCR LEGIONOWOstart drużynowytak
6PiotrRoze1985Pułtuskstart drużynowytak
7PrzemysławNowak1991.URZĘDNICY UG WIELISZEWstart drużynowytak

Uwaga - Kobieta na Trasie ;)

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1AnnaTchórzewska-Pietrzyk1978Wrocławstart drużynowytak
2DariaSzeliga1993Wroclaw start drużynowytak

Warbud Running Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Sylwia Topolska1985Kania PolskaWARBUD RUNNING TEAMstart drużynowytak
2MichałWerle1990WarszawaWARBUD RUNNING TEAMstart drużynowytak
3DariuszFilipek1976WarszawaWARBUD RUNNING TEAM start drużynowytak
4RadosławBogdan1979WarszawaWarbud Running Teamstart drużynowytak
5PrzemysławTrojanowski1982Warszawastart drużynowytak
6JustynaHrankowska1990WarszawaWARBUD RUNNING TEAMstart drużynowytak
7MałgorzataLusawa1988OtwockWARBUD RUNNING TEAMstart drużynowytak

WETERANI RP

Sztafeta Służb Mundurowych
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Małgorzata Dąbrowska 1975Warszawa start drużynowytak
2Renata EwaBombolska1964WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
3TomaszChrapowicz1984ŁomżaWETERANI RPstart drużynowytak
4KrzysztofGrzywacz1959WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
5AndrzejIdzikowski1977Płońskstart drużynowytak
6MarekGórnicki1955WieliszewWETERANI RPstart drużynowytak
7KrzysztofGrygo1960ŁomżaWETERANI RPstart drużynowytak

Wieliszew Heron Team

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1SebastianJankowski1980.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
2KingaReda1993.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
3HubertGronowski1989.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
4RobertSzkółka1973.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
5MarekStasiorczyk1977.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
6BogusławLachawiec1973.WIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak

Wieliszew Heron Team i Przyjaciele

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1Sławomir Salwin1966WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
2MarcinŁadno1979SkrzeszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
3MichałKowalski1982SkrzeszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
4PawełWójcik1987PoddębieWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
5AdrianTargonski1987Legionowostart drużynowytak
6Kasia Wierzbicka 1981Legionowo WIELISZEW HERON TEAM I PRZYJAstart drużynowytak
7DanielKościński1988Warszawastart drużynowytak

WÓJTOWA I SAMORZĄDOWCY Z GMINY WIELISZEW

Sztafeta Samorządowców
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1ŁukaszMiętek1981Wieliszewstart drużynowytak
2IzabelaKownacka1979PoddębieWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
3PawełKuna1985WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
4MagdalenaPenkalska1978WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
5IzabelaDonarska1983WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
6KyriakosPapanastasiou1990CyprWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak
7RafałDonarski1980WieliszewWIELISZEW HERON TEAMstart drużynowytak

Wprunning

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1DanielDumeracki1977PiastówWPRUNNINGstart drużynowytak
2IzabellaGajewska1981Pruszkówstart drużynowytak
3AndrzejMiedziejewski1986PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
4SebastianKieszek1987PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
5Tomasz Wojenka1976PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak
6TadeuszFojud1984PruszkówWPRUNNINGstart drużynowytak

WYBIEGAJ SIEBIE

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1InesWojciechowska1976Michałów ReginówWYBIEGAJ SIEBIE start drużynowytak
2EwaPokojska1980LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
3Weronika Michalczewska1990LegionowoWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
4ElżbietaGniadek1985WieliszewWYBIEGAJ SIEBIEstart drużynowytak
5Warszawą Anna Rybicka 1984Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE start drużynowytak

Zdezorientowani

Sztafeta normalna
l.p. imię nazwisko rok ur.miejscowość klub dystansopłata
1MałgorzataLeonarska1987Warszawastart drużynowytak
2MartaFrankel-Dominik1989Warszawastart drużynowytak
3JerzyRulak1981Warszawastart drużynowytak
4ŁukaszSmuga1985Warszawastart drużynowytak
5PiotrKula1976Warszawastart drużynowytak
6MonikaBytner1986Warszawa1986start drużynowytak
7MichałKwiatkowski1988Góra Kalwariastart drużynowytak


Podsumowanie

dyscyplina liczba zawodników
starty indywidualne 369
starty drużynowe 324
razem 693

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera