ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2021 sztafety

Wieliszew, 01-08-2021


Sztafety na mecie: 103

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKategoriaSztafeta Wynik Tempo
1173NORSTREFA ZMIAN
Radek Gozdek, Michał Gołaszewski, Wojciech Skory, Marek Gruza
04:16:50 04:04 min/km
2265NORROZBIEGAMY NOWY DWÓR II
Sławomir Kąkol, Rafał Szymborski, Julita Tomaszewska, Tomasz Kąkol, Norbert Kmieć, Sebastian Chowaniec
04:19:50 04:07 min/km
3395NORZBUCKI RUCH X
Paweł Chojecki, Joanna Hapunowicz, Rafał Golec, Tomek Hapunowicz, Krystian Jurczyszyn, Michał Horoszko
04:41:50 04:28 min/km
44109NORULTRAMARZENIE
Mariusz Myśliwiec, Grzegorz Świętoń
04:43:03 04:29 min/km
559NORBESTIE OCR LEGIONOWO 1
Jarosław Kulik, Paweł Gmitrzuk, Jarosław Gajowniczek, Agnieszka Łoń, Krystian Maciejewski, Katarzyna Kowalska
04:43:36 04:30 min/km
6644NORMARKOWI BIEGACZE
Dawid Szałkowski, Rafał Stępniak
04:44:04 04:30 min/km
7755NORPIĘKNI & BESTIA
Paweł Gąsiorek, Justyna Jaworek, Kamil Werner, Tomasz Bruderek, Łukasz Jaworek, Mateusz Oczkowski
04:49:08 04:35 min/km
8185MUNWETERANI RP (DRUŻYNA 2-OSOBOWA)
Maciej Wojciechowski, Paweł Makarowski
04:50:19 04:36 min/km
984NORADIDAS RUNNERS WARSAW
Damian Bechta, Marek Wojciechowski, Hanna Litwiniuk, Katarzyna Nowakowska, Marek Gajewski, Damian Kulesza, Paweł Szymanik
04:50:25 04:36 min/km
1025MUNANDREW & PABLO SQUAD
Andrzej Sokołowski, Paweł Pyrzak
04:53:26 04:39 min/km
11976NORSZYBCY BEZ PRĘDKIEGO
Tomasz Orliński, Marek Kucharski, Artur Wronka
04:54:54 04:40 min/km
121041NORŁOCHOWSKIE WARIATY
Łukasz Snopkiewicz, Monika Kędziora, Patrycja Malenka, Adam Sapierzyński, Pawel Wróbel, Paweł Węgrzyn, Rafal Szyszko
04:57:45 04:43 min/km
13116NORANIOŁY I DEMONY
Wioletta Kozdrój, Bartosz Antosik, Marta Oracka, Piotr Antosik, Sergii Makarenkov, Dariusz Maruszak
05:02:01 04:47 min/km
141280NORTEAM ZABIEGANEDNI 2
Hubert Szymański, Agnieszka Szymańska, Monika Poncyliusz, Rafał Poncyliusz, Daniel Miller, Adrian Polanski
05:02:15 04:47 min/km
15333MUNHERON SOLDIERS
Bogusław Lachawiec, Robert Szkółka
05:07:24 04:52 min/km
1642MUN65 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY POMIECHÓWEK
Tadeusz Fojud, Arkadiusz Pajdosz
05:08:23 04:53 min/km
1713104NORDARK SIDE
Ewelina Szczubełek-Rykowska, Anna Napiórkowska, Agnieszka Mb Majk, Łukasz Gołaszewski
05:12:08 04:57 min/km
181450NOROKNONET ULTRA RUN 2
Piotr Knop, Tomasz Łukasik
05:13:35 04:58 min/km
191588NORWIELISZEW HERON TEAM
Sławek Salwin, Wojtek Chylak, Rafał Brodel, Marek Stasiorczyk
05:15:15 05:00 min/km
201649NOROKNONET ULTRA RUN
Marcin Pasternak, Dawid Piekała, Marcin Nowakowski, Michał Dąbrowski
05:16:04 05:01 min/km
211763NORROCH JASIENICA
Paweł Nowak, Marek Suchcicki, Magdalena Malik, Jacek Jastrzębski, Krzysztof Sobieraj, Olga Nowak, Henryk Skłodowski
05:18:08 05:02 min/km
221887NORWHT TRIO
Mateusz Kwiatkowski, Marcin Ładno, Kajetan Majewski, Sebastian Jankowski
05:20:28 05:05 min/km
231966NORROZBIEGANY SULEJÓWEK I PRZYJACIELE
Andrzej Fabisiak, Marcin Leśniak, Leszek Kielak
05:25:21 05:09 min/km
24521MUNCRAZY EXCEL TEAM 2
Dariusz Kaźmierowski, Piotr Goworek
05:26:06 05:10 min/km
252079NORTEAM ZABIEGANEDNI 1
Maja Rutkowska, Małgorzata Lityńska, Stefan Wnorowski, Patryk Kozłowski
05:28:55 05:13 min/km
266106MUNDOUBLE DEUCE
Krzysztof Ochnik, Lesław Kodzis
05:36:09 05:20 min/km
277103MUNCENTRUM OPERACJI POWIETRZNYCH
Jakub Toporowski, Daniel Grudzicki, Robert Wasilewski, Andrzej Bęben
05:36:30 05:20 min/km
282117NORBRAVEHEARTS LEGIONOWO
Wioleta Jarocka, Paweł Pliszka, Marcin Nowicki
05:37:07 05:21 min/km
29223NORA NA CO TO KOMU POTRZEBNE?
Andrzej Babiarz, Mariusz Bisowski, Katarzyna Bisowska, Piotr Wołoszyn
05:37:28 05:21 min/km
3023517NORRECKITT
Marta Wilczek, Julia Nikołajuk, Agata Smolińska, Mariusz Tokarz, Maciej Trojanowski, Grzegorz Andrzejewski, Tomasz Kowalczyk
05:39:19 05:23 min/km
312418NORBUSHIDO
Katarzyna Kozera, Marcin Kozera, Marcin Skolmowski, Joanna Soszyńska - Pstrokońska, Piotr Soszyński
05:41:52 05:25 min/km
3225105NORDGM IT S GREAT!
Anna Stankiewicz, Jacek Gajewski, Piotr Kozieł
05:42:45 05:26 min/km
332610NORBESTIE OCR LEGIONOWO 2
Marlena Krztoń, Marta Truszkowska, Marta Kwiatkowska, Kamil Dobrowolski, Michał Strawa, Aleksandra Fijałkowska, Marzena Rudnik
05:42:49 05:26 min/km
342745NORMARKOWY PATROL ANTKA ROZPYLACZA
Agnieszka Adamczuk, Krzysztof Waligórski, Ewa Guszcza, Ewa Szyszko, Robert Bolimowski
05:46:39 05:30 min/km
352869NORSAMI WSPANIALI
Leszek Kleiman, Andrzej Gramann, Michał Gierszewski, Sylwia Ciszyńska, Adam Cholewa, Maciej Wieczorek
05:46:43 05:30 min/km
362959NORREMBERTÓW TEAM
Emilia Olędzka, Artur Mikołajczyk
05:46:49 05:30 min/km
378100MUN32 WIELISZEWSKI DYWIZJON RAKIETOWY OBRONY POWIETRZNEJ
Paulina Rosołowska, Marcin Szymajda, Tomasz Penkalski, Agnieszka Koczwara, Karol Przyborek, Katarzyna Cybulska, Roman Masłowski
05:48:06 05:31 min/km
383056NORPŁONĄCE GROMNICE Z MOKOTOWA
Olga Miszkiewicz-Górecka, Paweł Nowakowski
05:49:18 05:32 min/km
3931108NORMOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAW
Łukasz Łatwiński, Angelika Brzostowiecka, Nina Wieczorek
05:49:50 05:33 min/km
403260NORREMBERTÓW TEAM LASKI
Iwona Rek, Anna Króliczek
05:54:20 05:37 min/km
413312NORBESTIE OCR LEGIONOWO MASTERS
Janusz Górzyński, Agnieszka Jankowska, Adam Jankowski, Paweł Kozłowski, Witold Majewski, Marzena Karaś- Gmitrzuk, Artur Wiesław Burdzy
05:54:24 05:37 min/km
423424NORDESI DHAWAK
Nikesh Nikesh, Vibekananda Dutta, Siddharth Srivastava, Vineet Kulkarni, Guruprasad Bhojaraja, Bharani Kumar Palani, Chembian Chandra Sekar
05:56:29 05:39 min/km
433558NORRAZEM RAŹNIEJ
Sławomir Nawrozidis, Marzena Piętka, Jacek Gryz, Dorota Czarnota
05:56:34 05:39 min/km
4436102NORBEZPRĄDOWY KLUB BIEGOWY
Zbigniew Dominiak, Robert Urbaniak, Arkadiusz Płochowski, Michał Zdunek
05:56:38 05:39 min/km
453761NORREMBERTÓW TEAM LASKI 2
Aleksandra Kłosowska-Junko, Katarzyna Oleszczak
05:56:39 05:39 min/km
463826NORDRUŻYNA Ł
Artur Miętek, Paweł Orliński
05:59:02 05:41 min/km
473994NORZBUCKI RUCH V
Anna Pogonowska, Robert Dziewulski, Tomasz Cabaj, Agnieszka Żółkowska, Joanna Rzążewska, Hubert Rzążewski, Marcin Pogonowski
05:59:15 05:42 min/km
484032NORGWIAZDY SĄ TYLKO TRZY
Małgorzata Leonarska, Bogusia Dziedzic, Małgorzata Skierkowska, Łukasz Smuga
05:59:17 05:42 min/km
494174NORSW TEAM
Monika Gieruk, Norbert Ścisłowski
05:59:20 05:42 min/km
501518SAMWIELISZEWIACY
Przemysław Tomaszek, Agata Zielińska, Dariusz Zieliński, Sebastian Tymrankiewicz, Kacper Sitowski, Magdalena Sobczak, Krzysztof Rosiak
05:59:43 05:42 min/km
1   2   3   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera