Wieliszewski Crossing Zima - kolarstwo MTB 19,2 km

Wieliszew, 02-02-2020


Zawodnicy na mecie: 165, kobiety: 23, mężczyźni: 142

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik V-śr Punkty Klucz
11932M31-40Sienkiewicz Artur - WIELISZEW HERON TEAM 00:46:05 25 km/h200RZ0090
21851M51-60Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:46:06 24.98 km/h199.93RZ0127
31552M41-50Knapczyk Piotr Skrzeszew NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:46:07 24.98 km/h199.86RZ0003
42643M31-40Witeska Jacek - WIELISZEW HERON TEAM 00:46:29 24.78 km/h198.28RZ0094
53931M31-40Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:46:31 24.76 km/h198.14RZ0222
64897M31-40Gajewski Karol Stare Lipiny ZABIEGANY WOŁOMIN 00:47:24 24.3 km/h194.44RZ0173
72908M41-50Kuśmierz Sylwester Marki MCP BIKE TEAM 00:48:09 23.92 km/h191.42RZ0184
81557M16-20Tomaszewski Jakub Legionowo TIMBUD TEAM 00:48:50 23.59 km/h188.74RZ0008
93859M41-50Jarosz Albert Warszawa NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:49:03 23.49 km/h187.9RZ0135
101872M21-30Skóra Artur Marki MCP BIKE TEAM 00:49:05 23.47 km/h187.78RZ0148
115553M31-40Ziółkowski Dariusz Trębki Nowe TIMBUD TEAM 00:49:05 23.47 km/h187.78RZ0004
126582M31-40Dołęga Łukasz Ząbki ZĄBKOWSKA GRUPA ROWEROWA 00:49:11 23.42 km/h187.39RZ0033
137921M31-40Wieczorek Maciej Legionowo BIKE FUN LEGIONOWO 00:49:22 23.33 km/h186.7RZ0198
144673M41-50Surmacki Michał Warszawa WODOCIĄGI WARSZAWSKIE 00:49:28 23.28 km/h186.32RZ0124
158584M31-40Półkośnik Rafał Ząbki ZĄBKOWSKA GRUPA ROWEROWA 00:49:34 23.24 km/h185.94RZ0035
165649M41-50Barańczyk Piotr - WIELISZEW HERON TEAM 00:49:46 23.14 km/h185.2RZ0100
172644M21-30Nowak Przemysław - WIELISZEW HERON TEAM 00:50:02 23.02 km/h184.21RZ0095
183907M21-30Majkowski Krzysztof Warszawa T4B BIKE TEAM 00:50:12 22.94 km/h183.6RZ0183
196674M41-50Zarzycki Michał Jasienica WODOCIĄGI WARSZAWSKIE 00:50:13 22.93 km/h183.54RZ0125
207686M41-50Ostrowski Adam Józefosław 00:50:27 22.83 km/h182.69RZ0220
218600M41-50Rogala Marcin Komornica RIDE43TEAM 00:50:28 22.82 km/h182.63RZ0051
229854M41-50Patalan Dariusz Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:50:39 22.74 km/h181.97RZ0130
239551M31-40Górnicki Michał Legionowo BIKE FUN LEGIONOWO 00:50:40 22.73 km/h181.91RZ0002
2410873M41-50Nowak Artur Józefów BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:50:43 22.71 km/h181.73RZ0149
2511860M41-50Dudek Dominik Warszawa USTAWKI GRUPA WTORKOWA 00:50:44 22.7 km/h181.67RZ0136
2610682M31-40Kwaśnik Konrad Warszawa USTAWKI GRUPA WTORKOWA 00:50:45 22.7 km/h181.61RZ0218
11857K21-30Radziszewska Katarzyna Marki MCP BIKE TEAM 00:50:48 22.67 km/h200RZ0133
2711603M31-40Strąk Jarosław Warszawa NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:51:04 22.56 km/h180.48RZ0054
2812934M41-50Brzosiek Rafał Stanisławów Pier NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:51:06 22.54 km/h180.37RZ0224
2913920M41-50Błoński Wojciech Sokołów Podlaski TEAM BLONSKY 00:51:19 22.44 km/h179.6RZ0196
3014564M41-50Grot Mariusz Warszawa NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:51:21 22.43 km/h179.49RZ0015
3112659M31-40Bidas Bartosz Płońsk TEAM29ER 00:51:40 22.29 km/h178.39RZ0110
3213862M31-40Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:51:59 22.16 km/h177.3RZ0138
3315572M41-50Jankowski Robert Legionowo BIKE FUN LEGIONOWO 00:52:02 22.14 km/h177.13RZ0023
3416899M41-50Troinski Jacek Warszawa BIKE SALON TEAM 00:52:02 22.13 km/h177.13RZ0175
21852K41-50Tomaszewska Julita Legionowo TIMBUD TEAM 00:52:04 22.12 km/h195.13RZ0128
3517666M41-50Stefanek Grzegorz Ząbki PROBIS BIKE TEAM 00:52:05 22.12 km/h176.96RZ0117
3614898M31-40Tlaga Krzysztof Warszawa ZABIEGANY WOŁOMIN 00:52:07 22.1 km/h176.85RZ0174
372668M51-60Przesław Artur Warszawa-Wesoła - 00:52:13 22.06 km/h176.51RZ0119
3815571M31-40Kamiński Tomasz Legionowo BIKE FUN LEGIONOWO 00:52:52 21.79 km/h174.34RZ0022
3918906M41-50Watras Sebastian Warszawa - 00:52:53 21.78 km/h174.28RZ0182
4016905M31-40Adamczyk Artur Warszawa WRC 00:53:08 21.68 km/h173.46RZ0181
4119574M41-50Cyckiewicz Robert Legionowo BIKE FUN LEGIONOWO 00:53:11 21.65 km/h173.3RZ0025
32924K21-30Dobrowolska Magdalena - WIELISZEW HERON TEAM 00:53:14 21.64 km/h190.86RZ0197
424858M21-30Dobrowolski Kamil Janowek Pierwszy BESTIE OCR LEGIONOWO 00:53:47 21.42 km/h171.37RZ0134
4320912M41-50Wróbel Tomasz Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN 00:53:48 21.41 km/h171.31RZ0188
4417933M31-40Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 00:53:56 21.36 km/h170.89RZ0223
4521580M41-50Twardowski Marcin Chotomów - 00:53:59 21.34 km/h170.73RZ0031
4622619M41-50Sidorowicz Dawid Wieliszew BIKE FUN LEGIONOWO 00:54:13 21.25 km/h170RZ0070
475688M21-30Bogusiński Bartosz Nowa Mała Wieś BATBIKE CYCLING TEAM 00:54:33 21.12 km/h168.96RZ0213
1   2   3   4   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera