Wieliszewski Crossing Zima - Bieg 10 km

Wieliszew, 02-02-2020


Zawodnicy na mecie: 269, kobiety: 62, mężczyźni: 207

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
11220M21-30Szymborski Rafał Góra Gm. Wielisze BKS WATAHA WARSZAWA 00:36:28 03:32 min/km200BZ0220
2168M41-50Kulik Jarosław Legionowo BESTIE OCR LEGIONOWO 00:39:06 03:47 min/km186.53BZ0068
32212M41-50Witkowski Paweł Łajski WIELISZEW HERON TEAM 00:39:17 03:48 min/km185.66BZ0212
43136M41-50Kamela Robert Warszawa - 00:39:33 03:50 min/km184.41BZ0136
5287M21-30Zalewski Adam Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:39:49 03:51 min/km183.17BZ0087
64123M41-50Wilczura Marek Warszawa BIEGANIE PO 40 W NUDNE PI 00:39:56 03:52 min/km182.64BZ0123
75125M41-50Klaś Łukasz Warszawa BIEGANIE PO 40 W NUDNE PI 00:40:10 03:53 min/km181.58BZ0125
86121M41-50Gruza Marek Kazań Bielany BIEGANIE PO 40 W NUDNE PI 00:40:44 03:57 min/km179.05BZ0121
97908M41-50Kuśmierz Sylwester Marki MCP BIKE TEAM 00:41:12 04:00 min/km177.02BZ0291
108189M41-50Sitnik Bartłomiej Warszawa - 00:41:47 04:03 min/km174.55BZ0189
11120M31-40Nowicki Marcin Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:42:11 04:05 min/km172.9BZ0020
12286M31-40Michalski Robert Warszawa ZABIEGANY WOŁOMIN 00:42:20 04:06 min/km172.28BZ0086
13955M41-50Kamiński Paweł Warszawa #BIEGAMDLASIEBIE 00:42:55 04:10 min/km169.94BZ0055
14101M41-50Kownacki Paweł Poddębie WIELISZEW HERON TEAM 00:43:08 04:11 min/km169.09BZ0001
153862M31-40Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:43:08 04:11 min/km169.09BZ0245
163179M21-30Żyła Arkadiusz Michałów-Reginó NASIELSK BASZTA TEAM 00:43:22 04:12 min/km168.18BZ0179
1711193M41-50Szkółka Robert - WIELISZEW HERON TEAM 00:43:30 04:13 min/km167.66BZ0193
181296M41-50Orliński Tomasz Legionowo BHP ORLINSCY 00:43:35 04:13 min/km167.34BZ0096
1913918M41-50Krzempek Aleksander Bielsko-Biała BIEGANIE PO 40 W NUDNE PI 00:43:41 04:14 min/km166.96BZ0301
204234M31-40Głowacki Paweł Wierzbica SEROCK BIEGA Z HOTELEM NA 00:43:47 04:15 min/km166.58BZ0316
21424M21-30Maciejewski Krystian Legionowo BESTIE OCR LEGIONOWO 00:44:04 04:16 min/km165.51BZ0024
225192M31-40Jankowski Sebastian - WIELISZEW HERON TEAM 00:44:16 04:17 min/km164.76BZ0194
23628M31-40Pawlak Andrzej Komornica LO KOMORNICA TEAM 00:44:21 04:18 min/km164.45BZ0028
247254M31-40Sobota Krzysztof Jabłonna BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:44:27 04:18 min/km164.08BZ0355
2514203M41-50Ładno Marcin - WIELISZEW HERON TEAM 00:44:32 04:19 min/km163.77BZ0203
261851M51-60Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:44:36 04:19 min/km163.53BZ0234
275172M21-30Krawczyk Konrad Warszawa CS GROUP RUNNERS 00:44:41 04:20 min/km163.22BZ0172
288200M31-40Bezerra Rodrigues Rafael - WIELISZEW HERON TEAM 00:44:55 04:21 min/km162.37BZ0200
299933M31-40Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 00:44:59 04:22 min/km162.13BZ0346
3015223M41-50Bruderek Tomasz Jabłonna - 00:45:04 04:22 min/km161.83BZ0223
3116912M41-50Wróbel Tomasz Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN 00:45:10 04:23 min/km161.48BZ0295
3217103M41-50Macugowski Mariusz Nowy Dwór Mazowie LO KOMORNICA TEAM 00:45:17 04:23 min/km161.06BZ0103
3310156M31-40Deka Tomasz Władysławów KP PSP SOCHACZEW 00:45:29 04:25 min/km160.35BZ0156
3418247M41-50Gryz Jacek Janówek Pierwszy BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:45:35 04:25 min/km160BZ0345
3519173M41-50Nawrozidis Sławomir Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:45:35 04:25 min/km160BZ0173
362076M41-50Gotowiec Dariusz Tłuszcz BÓBR TŁUSZCZ 00:45:40 04:26 min/km159.71BZ0076
3711232M31-40Niesłuchowski Sławomir Gąsocin - 00:45:47 04:26 min/km159.3BZ0232
3821873M41-50Nowak Artur Józefów BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:46:07 04:28 min/km158.15BZ0256
11225K41-50Pucek-Mioduszewska Ola Warszawa KINGRUNNER 00:46:11 04:29 min/km200BZ0225
3964M21-30Burdzy Daniel Warszawa BESTIE OCR LEGIONOWO 00:46:14 04:29 min/km157.75BZ0004
40158M16-20Tobiasz Tymek Jabłonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:46:18 04:29 min/km157.52BZ0058
4112931M31-40Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowie TIMBUD TEAM 00:46:21 04:30 min/km157.35BZ0343
42223M41-50Jankowski Radek Nasielsk - 00:46:25 04:30 min/km157.13BZ0003
4313932M31-40Sienkiewicz Artur - WIELISZEW HERON TEAM 00:46:32 04:31 min/km156.73BZ0350
4423906M41-50Watras Sebastian Warszawa - 00:46:37 04:31 min/km156.45BZ0289
4514155M31-40Górski Albin Kozłów Szlacheck - 00:46:38 04:31 min/km156.4BZ0155
4624920M41-50Błoński Wojciech Sokołów Podlaski TEAM BLONSKY 00:46:45 04:32 min/km156.01BZ0303
4715921M31-40Wieczorek Maciej Legionowo BIKE FUN LEGIONOWO 00:46:52 04:33 min/km155.62BZ0304
4816154M31-40Wagner Piotr Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:46:56 04:33 min/km155.4BZ0154
4925153M41-50Korkosz Andrzej Blizne Jasińskieg - 00:47:04 04:34 min/km154.96BZ0153
1   2   3   4   5   6   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera