ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019

Wieliszew, 04-08-2019


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 72, mężczyźni: 237

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
20285167M41-50Jankiewicz Marek Wieliszew -04:18:0007:16 min/km08:58:2408:32 min/km
20386144M41-50Wojciechowski Mariusz Michałów Reginó WIELISZEW HERON TEAM05:09:0808:42 min/km08:59:2708:33 min/km
20473358M31-40Karolak Karol Łazy M.I.L.A.04:21:1007:21 min/km08:59:3108:33 min/km
5028359K31-40Karolak Monika Łazy M.I.L.A.04:21:0707:21 min/km08:59:3108:33 min/km
20574460M31-40Olszewski Piotr Warszawa -04:26:4207:30 min/km08:59:4608:34 min/km
20675461M31-40Kraśko Andrzej Warszawa -04:26:4007:30 min/km08:59:4608:34 min/km
20725459M-do30Łotowski Emil Legionowo -04:26:4807:30 min/km08:59:4708:34 min/km
20887325M41-50Kisieliński Wojciech Chotomów WIELISZEW HERON TEAM04:29:5207:36 min/km09:03:3308:37 min/km
20926423M-do30Ziara Sebastian Przemyśl -04:33:5007:42 min/km09:03:4508:37 min/km
21088357M41-50Wojtuniak Jarosław Małęczyn BIEGIEM RADOM!04:29:3007:35 min/km09:05:0708:39 min/km
21119390M51-60Fajdek Stefan Wacyn BIEGIEM RADOM!04:28:2407:33 min/km09:05:0808:39 min/km
21220371M51-60Gomuła Grzegorz Kowala BIEGIEM RADOM!04:28:1007:33 min/km09:05:0808:39 min/km
5129430K31-40Postaremczak Ewelina Kościan KOŚCIAN TEAM04:43:0007:58 min/km09:07:2308:41 min/km
21389294M41-50Śliwka Arkadiusz Legionowo -04:11:5007:05 min/km09:07:2408:41 min/km
5230368K31-40Maszewska-Wach Mariola Rawa Mazowiecka RAWA TIM ZAWSZE SLIM09:07:4208:41 min/km
21476225M31-40Stolarski Paweł Warszawa -04:27:4307:32 min/km09:08:0308:41 min/km
2154230M61plusKwiecień Jacek Marki MARKOWI BIEGACZE04:32:4907:41 min/km09:10:0408:43 min/km
21677195M31-40Wójcik Marcin Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI04:37:3507:49 min/km09:11:2508:45 min/km
5331289K31-40Kawalec Magdalena Brzostek DRUŻYNA K04:31:2707:38 min/km09:13:0008:46 min/km
21727196M-do30Sekuła Mateusz Truskaw STARE BABICE BIEGAJĄ04:19:0207:17 min/km09:14:3908:48 min/km
21878297M31-40Kozłowski Witold Warszawa WARSZAWA - BEMOWO04:31:1607:38 min/km09:19:3708:52 min/km
2195138M61plusSkakluk Jan Legionowo KB LEGIONOWO04:35:0907:45 min/km09:20:5108:54 min/km
22090238M41-50Majorkiewicz Robert Świebodzice DRUŻYNA SZPIKU04:40:0507:53 min/km09:21:0208:54 min/km
22128307M-do30Węgrzyk Grzegorz Krostoszowice -04:29:2907:35 min/km09:21:2908:54 min/km
5432276K31-40Misiak Anna Warszawa #TEAMZABIEGANEDNI04:35:3507:45 min/km09:22:1108:55 min/km
554117K-do30Niemczak Basia Warszawa IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMEND04:36:1607:46 min/km09:23:2008:56 min/km
22279139M31-40Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów IPA PAŁAC MOSTOSKICH KOMENDA04:36:2007:47 min/km09:23:2008:56 min/km
22380456M31-40Król Michał Jadów IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMEND04:36:4507:47 min/km09:23:2108:56 min/km
5633414K31-40Lisowska Magdalena Warszawa -04:42:4407:57 min/km09:24:1608:57 min/km
5734278K31-40Gętkowska Ewe Sosnowiec -04:44:2508:00 min/km09:24:1708:57 min/km
22481435M31-40Liszewski Piotr Płońsk PŁOŃSCY PATRIOCI04:44:3408:00 min/km09:24:1708:57 min/km
22521411M51-60Szysz Andrzej Warszawa -04:20:2807:20 min/km09:24:2008:57 min/km
22682193M31-40Jaczewski Przemek Kałuszyn YACHEVSKY.PL04:37:3607:49 min/km09:28:2409:01 min/km
22729433M-do30Zakrzewski Marcin Płońsk -04:09:1607:01 min/km09:30:2809:03 min/km
22891269M41-50Vuco Ivo Warszawa MARATHON BROTHERS04:39:5707:53 min/km09:32:1809:05 min/km
22992477M41-50Hernik Paweł Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE04:38:3607:50 min/km09:33:3109:06 min/km
5835402K31-40Łysuniak-Strauc Aleksandra Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI04:57:2408:22 min/km09:37:1009:09 min/km
5936404K31-40Duniec Małgorzata Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI04:57:2108:22 min/km09:37:1009:09 min/km
603220K51-60Krzykwa Agnieszka Legionowo -04:25:5607:29 min/km09:40:4609:13 min/km
614229K51-60Czyżewska Marlena Legionowo -04:25:5507:29 min/km09:40:4609:13 min/km
6237172K31-40Wojcieszak Klaudia Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO05:00:0208:27 min/km09:46:3109:18 min/km
23093146M41-50Nejfeld Waldemar Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM04:47:0708:05 min/km09:48:0009:20 min/km
23194248M41-50Ciesielski Rafał Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM04:55:3708:19 min/km09:51:1409:23 min/km
6318303K41-50Kasztelan-Hunia Ewa Bytom -04:47:2108:05 min/km09:52:0309:23 min/km
23222111M51-60Kowalczyk Bogdan Warszawa (+1H) WARSZAWA-BRÓDNO05:20:2109:01 min/km09:54:0009:25 min/km
6419221K41-50Spalińska Kamila Warszawa SPARTANIE DZIECIOM04:36:5407:48 min/km09:54:0809:25 min/km
23383104M31-40Kunka Piotr Jakubów TEAM ZABIEGANEDNI05:04:5808:35 min/km09:56:0309:27 min/km
6538123K31-40Szylberg Aleksandra Warszawa SPARTAN SGX WARSAW05:03:4908:33 min/km09:56:0409:27 min/km
23495482M41-50Sutyka Aleksander Warszawa 05:08:1608:41 min/km09:56:0509:27 min/km
23584222M31-40Grajewski Artur Warszawa SPARTANIE DZIECIOM04:42:5607:58 min/km09:56:1209:27 min/km
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera