ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019

Wieliszew, 04-08-2019


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 72, mężczyźni: 237

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
16567486M41-50Luba Piotr Warszawa LUBA LEGIA03:50:2306:29 min/km08:05:0207:41 min/km
16662320M31-40Cegiełka Dawid Warszawa KS BACHMATY03:49:5606:28 min/km08:07:4307:44 min/km
16768406M41-50Mazurkiewicz Grzegorz Warszawa WAT04:11:3107:05 min/km08:08:1807:45 min/km
3710407K41-50Mazurkiewicz Agnieszka Warszawa WAT04:11:3007:05 min/km08:08:1807:45 min/km
16869419M41-50Maciejuk Jarosław Białystok -04:00:1906:46 min/km08:10:0107:46 min/km
16970207M41-50Soszyński Wojtek Ponurzyca PZU SPORT TEAM04:14:3807:10 min/km08:10:1407:46 min/km
17063212M31-40Zielski Adam Łódź PRAWDZIWA STAL04:13:1607:08 min/km08:13:0207:49 min/km
17164350M31-40Dunaszewski Wojtek Warszawa BIEGAM BO LUBIE NOCĄ WARSZAW04:14:4707:10 min/km08:17:5707:54 min/km
17220115M-do30Szostak Artur Wieliszew BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:57:0406:40 min/km08:20:0407:56 min/km
3811403K41-50Sadowska Justyna Sulejówek 197104:21:5307:22 min/km08:20:0907:56 min/km
17365209M31-40Szymczak Jacek Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM03:57:3006:41 min/km08:20:2407:56 min/km
17421236M-do30Zanchira Igor Warszawa -04:53:0708:15 min/km08:20:3907:56 min/km
3912296K41-50Samoć Barbara Warszawa TEAM ZABIEGANEDNI04:18:0807:16 min/km08:20:4607:56 min/km
17571250M41-50Wróbel Dariusz Warszawa TEAM ZABIEGANEDNI08:20:4607:56 min/km
17672386M41-50Pietras Jarosław Radom BIEGIEM RADOM!04:07:1306:57 min/km08:22:5407:58 min/km
17766451M31-40Samojlik Daniel Białystok PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK04:14:1607:09 min/km08:23:1807:59 min/km
402337K31-40Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI04:11:3307:05 min/km08:26:2408:02 min/km
4124217K31-40Brzozowska Magdalena Warszawa NESSI TEAM04:11:2707:04 min/km08:26:2408:02 min/km
17873275M41-50Rasztabiga Sylwester Fugasówka GRUPA JURA PL04:28:1807:33 min/km08:27:4608:03 min/km
4225126K31-40Kosewska Monika Łajski POWIAT LEGIONOWSKI04:20:0307:19 min/km08:28:4508:04 min/km
17974344M41-50Kuciński Łukasz Warszawa SKARYMERKERSI SKARYSZEWSKIE C04:15:5407:12 min/km08:29:3908:05 min/km
18075431M41-50Żurawski Marcin Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE/ADIDAS 08:30:2008:06 min/km
4326135K31-40Pawłowska Paulina Marki MARKOWI BIEGACZE04:19:2007:18 min/km08:30:3408:06 min/km
18122370M-do30Długołęcki Jakub Przasnysz -04:06:5806:57 min/km08:30:4008:06 min/km
18276367M41-50Bagnicki Dariusz Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR04:23:1307:24 min/km08:30:4108:06 min/km
18367450M31-40Głogowski Piotr Radom STREET RUN RADOM04:12:5907:07 min/km08:32:3308:08 min/km
18468174M31-40Markowski Marcin Serock BRAVEHEARTS LEGIONOWO04:17:0207:14 min/km08:32:4108:08 min/km
18516256M51-60Doza Boris Warsaw -04:18:1807:16 min/km08:33:2908:09 min/km
4413257K41-50Koperska Anna Warszawa -04:18:1607:16 min/km08:33:3008:09 min/km
18669351M31-40Orłowski Jakub Legionowo -04:03:4406:51 min/km08:33:3608:09 min/km
18723398M-do30Antuszewski Michał Warszawa BIEGAMY NA OSTRO04:09:1507:01 min/km08:35:0208:10 min/km
18817175M51-60Karlak Andrzej Warszawa KB GALERIA WARSZAWA04:07:0306:57 min/km08:36:1908:11 min/km
18977141M41-50Cęcelewski Jarosław Cisie -04:23:2107:25 min/km08:36:4908:12 min/km
4514142K41-50Kotomska Renata Aleksandrówka -04:23:2207:25 min/km08:36:4908:12 min/km
19078103M41-50Więczkowski Wojciech Warszawa MUAY RUNNING TEAM04:08:0206:59 min/km08:37:4208:13 min/km
19179272M41-50Jakubowski Dariusz Winnica LIDER WINNICA04:03:2506:51 min/km08:38:3908:13 min/km
4615440K41-50Szczechowicz Marta Warszawa PRETTY FITTY TEAM04:18:3607:17 min/km08:38:3908:13 min/km
19280116M41-50Kostera Tomasz Warszawa (+1H) VEGE RUNNERS04:47:2508:05 min/km08:39:1708:14 min/km
19324216M-do30Węgorowski Dawid Nieporęt RÓŻOWE BOBASKI04:18:4107:17 min/km08:40:0908:15 min/km
19481382M41-50Sutuła Dariusz Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM03:59:2106:44 min/km08:40:4008:15 min/km
19570201M31-40Smuga Łukasz Warszawa CSWLĄD POZNAŃ03:49:0506:27 min/km08:41:2608:16 min/km
19682286M41-50Kaźmierczak Robert Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:49:5106:28 min/km08:41:2608:16 min/km
4716418K41-50Góreczny Kamila Piaseczno -04:07:3406:58 min/km08:46:5008:21 min/km
19771279M31-40Czopek Konrad Warszawa -04:27:3207:32 min/km08:51:5108:26 min/km
19818356M51-60Kurpiewski Dariusz Nowy Dwór Mazowie -04:24:4807:27 min/km08:52:4808:27 min/km
19983471M41-50Harezlak Robnert Warszawa WARSAW RUN CLUB04:24:4507:27 min/km08:53:1608:27 min/km
4827467K31-40Binkowska Izabela Warszawa ZABIEGANI PO USZY04:37:2607:48 min/km08:55:0108:29 min/km
20084466M41-50Potempski Paweł Warszawa ZABIEGANI PO USZY04:37:4007:49 min/km08:55:0208:29 min/km
20172258M31-40Wójciuk Paweł Warszawa -04:28:5407:34 min/km08:55:3308:30 min/km
4917274K41-50Łukasiewicz Renata Baniocha TEAMZABIEGANEDNI04:21:4507:22 min/km08:56:2008:30 min/km
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera