ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019

Wieliszew, 04-08-2019


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 72, mężczyźni: 237

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
12751354M31-40Natorski Maciej Warszawa BRÓDNOWSKA JEDNOOSOBOWA EKIP03:52:3406:33 min/km07:31:2407:09 min/km
2516185K31-40Krzesińska Renata Wysmierzyce RENE BIEGA03:49:3106:27 min/km07:32:1107:10 min/km
12849182M41-50Szymanik Paweł Warszawa -03:49:2906:27 min/km07:32:1107:10 min/km
12950434M41-50Maksimowski Krzysztof Augustów POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA03:52:2306:32 min/km07:36:4107:14 min/km
13052473M31-40Mianowski Rafał Warszawa -03:46:3806:23 min/km07:37:2507:15 min/km
13153362M31-40Reaud Julien Warszawa FRAPOL RAZEM!03:51:0906:30 min/km07:37:5507:16 min/km
13251353M41-50Kufera Dariusz Warszawa FRAPOL RAZEM!03:51:0206:30 min/km07:37:5607:16 min/km
13352242M41-50Gozdan Dariusz Warszawa -03:58:3106:43 min/km07:38:2707:16 min/km
13414448M51-60Bierć Jarosław Białystok PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK04:01:0106:47 min/km07:40:4607:18 min/km
13554136M31-40Dymiński Marcin Ząbki BÓBR TŁUSZCZ04:00:0606:45 min/km07:40:4707:18 min/km
13655318M31-40Bartel Robert Lipków STARE BABICE BIEGAJĄ03:57:2806:41 min/km07:40:4707:18 min/km
266436K41-50Gałacka Joanna Warszawa -03:56:2206:39 min/km07:40:4907:18 min/km
13713401M-do30Nowak Sebastian Nowy Dwór Mazowie NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRA?03:39:5706:11 min/km07:41:0307:19 min/km
277180K41-50Glinka Agnieszka Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:56:1206:39 min/km07:41:0407:19 min/km
13853478M41-50Sycan Krzysztof Warszawa PKO BANK POLSKI/BIEGAM NA TAR03:44:2206:19 min/km07:41:1807:19 min/km
13954153M41-50Olejnik Krzysztof Nowy Dwór Mazowie PGB SPORTOWA PACZKA04:02:3906:50 min/km07:41:2307:19 min/km
14055204M41-50Kacprzyk Paweł Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE03:44:1906:19 min/km07:41:2607:19 min/km
14114481M-do30Stasiw Przemysław Żyrardów JANUSZE TRIATHLONU03:41:5606:15 min/km07:41:3207:19 min/km
14256147M41-50Pałyga Łukasz Chotomów BIKE FUN LEGIONOWO03:59:0406:44 min/km07:43:0307:21 min/km
14315143M-do30Bonisławski Łukasz Legionowo -03:51:5106:31 min/km07:44:5207:22 min/km
14456429M31-40Ocysek Michał Kościan KOŚCIAN TEAM04:10:0207:02 min/km07:45:4807:23 min/km
14557377M41-50Znamiec Marcin Warszawa (+1H) IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMEND04:39:5407:53 min/km07:49:0007:26 min/km
2817214K31-40Wojciechowska Dorota Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:57:2606:41 min/km07:49:0507:26 min/km
298213K41-50Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:57:1606:41 min/km07:49:0507:26 min/km
14658412M41-50Grabkowski Rafał Odrano Wola DOGON GRODZISK MAZOWIECKI07:49:0507:26 min/km
3018231K31-40Oracka Marta Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:57:3306:41 min/km07:49:0507:26 min/km
14757223M31-40Wojtunik Michał Dąbrowa Górnicza SPORTOWA DĄBROWA03:52:2606:32 min/km07:52:5207:30 min/km
14859176M41-50Płatek Adam Warszawa BIEGAMSAM03:48:5106:26 min/km07:53:0807:30 min/km
14958364M31-40Grzybowski Paweł Legionowo -03:53:4206:35 min/km07:53:3407:31 min/km
3119416K31-40Miniak Lidia Jabłonna -04:10:2407:03 min/km07:53:5707:31 min/km
329132K41-50Borowiec Marta Piaseczno -04:03:1806:51 min/km07:53:5707:31 min/km
15060372M41-50Januchta Tomasz Warszawa -04:29:2707:35 min/km07:54:0307:31 min/km
15116206M-do30Kamiński Piotr Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR04:02:5906:50 min/km07:54:1907:31 min/km
15259133M31-40Wolski Kamil Dębe Wielkie RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.04:09:3607:01 min/km07:54:3207:31 min/km
15317177M-do30Burza Hubert Łajski -03:51:3406:31 min/km07:54:3407:31 min/km
3320441K31-40Drejarz-Kaczmare Anna Warszawa -04:21:1307:21 min/km07:55:0607:32 min/km
3421312K31-40Czajkowska Joanna Warszawa TEAM RUN PELCH04:14:5107:10 min/km07:55:1407:32 min/km
15460474M31-40Pawlak Andrzej Komornica LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W 03:18:2805:35 min/km07:55:2107:32 min/km
15518444M-do30Pawłowski Tomasz Świecie MCŚTEAM04:06:0506:55 min/km07:56:2307:33 min/km
15661105M31-40Marchlewski Kamil Chełmno -04:06:0206:55 min/km07:56:2307:33 min/km
15761487M41-50Stępień Leszek Wołomin (+1H) 04:47:0508:05 min/km07:56:5307:34 min/km
15815281M51-60Żochowski Krzysztof Słupno BIEGNIJ DZIADEK BIEGNIJ03:49:4606:28 min/km07:57:2207:34 min/km
15962302M41-50Szczególski Marcin Reda RUNEDA04:01:0706:47 min/km07:58:0007:35 min/km
16063190M41-50Pietrak Krzysztof Ząbki -04:09:2507:01 min/km07:58:4707:35 min/km
16119259M-do30Goszczyński Dariusz Warszawa -04:30:1307:36 min/km07:58:5807:36 min/km
3522149K31-40Niespodziana Anna Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA04:08:2006:59 min/km07:59:0107:36 min/km
16264154M41-50Grabiński Waldemar Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA04:08:2406:59 min/km07:59:0107:36 min/km
362409K51-60Bakalarska Mariola Warszawa WARSAW RUN CLUB04:09:2207:01 min/km07:59:4807:36 min/km
16365107M41-50Lipczak Amadeusz Opole -03:48:2106:25 min/km07:59:4907:36 min/km
16466129M41-50Kuflowski Artur Grójec 1.OREL04:15:5107:12 min/km08:00:5307:37 min/km
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera