ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019

Wieliszew, 04-08-2019


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 72, mężczyźni: 237

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
888396M51-60Solecki Dariusz Poznań PIĄTKOWO NA BIEGOWO03:26:2805:48 min/km07:00:2206:40 min/km
8936158M31-40Nowak Tomasz Łowicz STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ03:33:5406:01 min/km07:01:0606:41 min/km
9010394M-do30Sobieraj Kamil Małogoszcz "MKS ""WIERNA"" MAŁOGOSZCZ-S03:26:4505:49 min/km07:01:0906:41 min/km
9136151M41-50Ślusarczyk Adam Kielce -03:58:5206:43 min/km07:01:1306:41 min/km
9237308M31-40Skrzypczak Hubert Daniel Pruszków RUNNINGPOWERPLAY03:38:0006:08 min/km07:01:2006:41 min/km
9338127M31-40Walczak Michał Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:21:1405:40 min/km07:01:4606:41 min/km
148140K31-40Opara Maja Legionowo (+1H) BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:40:1406:12 min/km07:02:0806:42 min/km
9411292M-do30Nestorowicz Adam Międzyrzec Podlas -03:20:0805:38 min/km07:02:5906:42 min/km
959252M51-60Puławski Kazimierz Łyse (+1H) GPN07:03:1106:43 min/km
9637273M41-50Urbański Klaudiusz Otwock -03:39:3306:11 min/km07:03:2906:43 min/km
9739342M31-40Gaczyński Maciej Opoczno -03:18:0905:34 min/km07:05:0506:44 min/km
9840233M31-40Kantorowski Marcin Warszawa -03:33:5806:01 min/km07:06:1106:45 min/km
9910346M51-60Kalisz Dariusz Wałbrzych SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE03:38:1806:08 min/km07:07:2206:47 min/km
1002352M61plusBorkowski Jerzy Radom BIEGIEM RADOM!03:13:3805:27 min/km07:07:5806:47 min/km
10141299M31-40Tomana Konrad Warszawa -03:42:5406:16 min/km07:08:3106:48 min/km
159339K31-40Kawalec Katarzyna Brzostek DRUŻYNA K03:43:0006:16 min/km07:08:3106:48 min/km
10242427M31-40Chuchała Paweł Marki MARKOWI BIEGACZE03:25:4805:47 min/km07:09:2806:49 min/km
10343219M31-40Pietruliński Mateusz Warszawa SPARTANIE DZIECIOM03:37:2906:07 min/km07:09:4006:49 min/km
10438385M41-50Woźniak Ryszard Borzychy POLITECHNIKA WARSZAWSKA04:05:0506:54 min/km07:11:3706:51 min/km
10539408M41-50Matyszkiewicz Paweł Czeladź W POGONI ZA DUCHEM03:42:5706:16 min/km07:11:5206:51 min/km
1610100K31-40Szlendak Anna Legionowo WYBIEGAJ SIEBIE03:19:1705:36 min/km07:12:2706:51 min/km
1711211K31-40Lusawa Małgorzata Otwock WARBUD RUNNING TEAM03:47:4706:24 min/km07:12:4406:52 min/km
10611384M51-60Wieczorek Dariusz Warszawa PRZEGLĄD SPORTOWY03:42:4906:16 min/km07:12:4506:52 min/km
10740387M41-50Skrzypek Robert Piaseczno BIEGNIJ Z PROSERVICE03:32:0205:58 min/km07:13:4106:53 min/km
1083420M61plusRuta Tadeusz Dobra Nowiny WKB META LUBLINIEC03:47:1606:24 min/km07:15:1606:54 min/km
183347K41-50Sowa-Okrasa Sylwia Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:51:2506:31 min/km07:16:5206:56 min/km
10944379M31-40Pasela Bartosz Warszawa SMASHING PĄPKINS03:39:0406:10 min/km07:18:2706:57 min/km
11045291M31-40Witkowski Łukasz Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM03:45:0006:20 min/km07:19:1206:58 min/km
11141249M41-50Wilczyński Leszek Pruszków -03:48:3906:26 min/km07:21:1007:00 min/km
11212314M51-60Lis Sławomir Ostrołęka -03:50:4206:29 min/km07:21:2507:00 min/km
194227K41-50Fajnas Katarzyna Musuły DANFOSS / DOGOŃ GRODZISK MAZ03:43:3906:18 min/km07:21:3707:00 min/km
11342378M41-50Kuldanek Marcin Stanisławów DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:43:3306:17 min/km07:21:3707:00 min/km
11446309M31-40Kędziora Leszek Opoczno -03:39:3806:11 min/km07:22:0407:01 min/km
2012241K31-40Kozera Katarzyna Skrzeszew BUSHIDO03:45:2806:21 min/km07:22:2307:01 min/km
2113197K31-40Bytner Monika Warszawa -03:36:3306:06 min/km07:22:2507:01 min/km
11547360M31-40Gasinski Krzysztof Ozarow Mwzowiecki PIEKNI I BESTIE03:39:4906:11 min/km07:23:1807:02 min/km
11648323M31-40Pec Rafał Opoczno -03:45:2406:20 min/km07:23:2607:02 min/km
2214298K31-40Bator Monika Warszawa TEAM WARSZAWA03:58:5706:43 min/km07:23:2907:02 min/km
11749465M31-40Mielczarek Paweł Marki MARKOWI BIEGACZE03:28:3705:52 min/km07:23:5707:02 min/km
11812395M-do30Bechta Damian Biała Podlaska ADIDAS RUNNERS WARSAW03:45:0506:20 min/km07:24:4607:03 min/km
235205K41-50Schindler Żaneta Warszawa -03:52:4906:33 min/km07:26:0207:04 min/km
11943311M41-50Sulewski Maciej Ostrołęka BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA03:40:1606:12 min/km07:26:1807:05 min/km
12013271M51-60Krzak Andrzej Warszawa BEMOWO BIEGA03:58:5906:43 min/km07:27:4507:06 min/km
12144322M41-50Kluska Piotr Warszawa KS OXYGEN URSUS03:23:4805:44 min/km07:28:2207:07 min/km
12250326M31-40Walac Jacek Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:51:2106:31 min/km07:29:0907:07 min/km
12345164M41-50Jankowski Piotr Szczecin -03:46:4006:23 min/km07:29:3707:08 min/km
12446145M41-50Walczak Daniel Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM03:35:1206:03 min/km07:29:5007:08 min/km
2415335K31-40Dziedzic Izabela Piaseczno SMAK MARATON03:45:4906:21 min/km07:29:5207:08 min/km
12547336M41-50Darowski Dariusz Piaseczno SMAK MARATON03:46:1206:22 min/km07:29:5307:08 min/km
12648261M41-50Dzikowski Krzysztof Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA03:45:0206:20 min/km07:29:5607:08 min/km
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera