ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2019

Wieliszew, 04-08-2019


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 72, mężczyźni: 237

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
64480K31-40Gadomska Anna Warszawa PZU SPORT TEAM03:24:1505:45 min/km06:23:2206:05 min/km
466184M-do30Trojanowski Rafał Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM03:17:0305:33 min/km06:23:3706:05 min/km
4722101M41-50Patalan Dariusz Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR03:13:1905:26 min/km06:24:3506:06 min/km
4823337M41-50Cupiał Jacek Imielin -03:23:0705:43 min/km06:24:5506:06 min/km
4924328M41-50Wojda Zbigniew Łowicz STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ03:14:0805:28 min/km06:24:5906:06 min/km
5025162M41-50Zagórny Robert Warszawa MBM03:02:3405:08 min/km06:25:1106:06 min/km
5116469M31-40Ładno Marcin . WIELISZEW HERON TEAM03:11:1205:23 min/km06:25:2206:07 min/km
5217210M31-40Jambor Michał Warszawa BRACTWO BIEGOWE BGK03:35:3206:04 min/km06:25:4806:07 min/km
5326373M41-50Pawlak Bartosz Jabłonna -03:35:3506:04 min/km06:25:4806:07 min/km
5418268M31-40Kozieł Piotr Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI03:29:0005:53 min/km06:27:1506:08 min/km
554397M51-60Król Dariusz Wołomin ZABIEGANY WOŁOMIN03:11:1605:23 min/km06:27:4806:09 min/km
5627270M41-50Łubian Michał Garwolin CSI OZ03:22:2705:42 min/km06:28:0206:09 min/km
71234K-do30Augustyńska Iwona Warszawa WŚCIEKŁY FINISZ03:39:4206:11 min/km06:29:1806:10 min/km
5719391M31-40Karwowski Michał Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ03:44:5606:20 min/km06:30:4806:12 min/km
82355K41-50Grumbianin Paulina Pruszków LOGWIN03:27:5405:51 min/km06:31:0806:12 min/km
5828208M41-50Pękała Piotr Koszalin -03:24:2805:45 min/km06:31:2806:12 min/km
5920254M31-40Rybacki Dawid Bożepole Wielkie -03:20:0605:38 min/km06:36:0306:17 min/km
6029290M41-50Knychas Darek Warszawa PZU SPORT TEAM03:13:3105:27 min/km06:36:2406:17 min/km
617284M-do30Trąbicki Adam Warszawa -03:14:5805:29 min/km06:38:1906:19 min/km
6230400M41-50Mamla Zbigniew Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM03:28:4905:52 min/km06:39:0006:20 min/km
6321192M31-40Nguyen Ha Piotr Warszawa ANG SPÓŁDZIELNIA03:16:1905:31 min/km06:39:4906:20 min/km
6422280M31-40Matczak Karol Warszawa -03:27:2205:50 min/km06:40:2906:21 min/km
6523443M31-40Potoniec Grzegorz Warszawa/limanowa RODZEŃSTWO03:15:3105:30 min/km06:41:0306:21 min/km
92306K-do30Miszkiewicz-Gór Olga Warszawa VEGE RUNNERS03:30:3205:55 min/km06:41:0906:22 min/km
6624305M31-40Jaworski Hubert Warszawa VEGE RUNNERS03:30:2905:55 min/km06:41:0906:22 min/km
6731479M41-50Rzywucki Wojtek Józefosław (+1H) MIASTECZKO BIEGACZY04:04:1506:52 min/km06:41:3006:22 min/km
6825186M31-40Komenda Lech Ciechanów KB TKKF PROMYK CIECHANÓW03:31:2705:57 min/km06:42:1406:23 min/km
6932470M41-50Malewicz Adam Warszawa -03:19:4505:37 min/km06:42:1906:23 min/km
705446M51-60Olbryś Stanisław Adam Nasielsk KB LEGIONOWO03:43:1806:17 min/km06:42:4706:23 min/km
7126215M31-40Dąbrowski Grzegorz Warszawa HDK KSP03:36:0106:05 min/km06:43:3806:24 min/km
7227232M31-40Chmura Michal Warszawa -03:17:4305:34 min/km06:44:5706:25 min/km
7328189M31-40Rudaś Marcin Warszawa LEŚNE BOBRY03:36:0906:05 min/km06:45:5006:26 min/km
103263K-do30Wojewódzka Anna Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM03:35:5906:05 min/km06:46:5206:27 min/km
7429178M31-40Gryz Jacek Janówek Pierwszy BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:30:1905:55 min/km06:47:0606:27 min/km
7533287M41-50Kościelski Mateusz Kąty Węgierskie BRAVEHEARTS LEGIONOWO03:30:2705:55 min/km06:47:0606:27 min/km
768380M-do30Zawada Mateusz Warszawa ZARAŻENI BÓLEM03:26:0905:48 min/km06:48:3206:29 min/km
7730374M31-40Leśniak Marcin Sulejówek ZARAŻENI BÓLEM06:48:3806:29 min/km
7834253M41-50Prüfer Paweł Kosieczyn -03:29:2905:54 min/km06:49:4506:30 min/km
79352M41-50Kownacki Paweł Poddębie WIELISZEW HERON TEAM03:17:4005:34 min/km06:50:4106:31 min/km
115200K31-40Słupecka Liwia Zakroczym KLUB BOKSERSKI HURAGAN03:29:2405:53 min/km06:50:4406:31 min/km
8031361M31-40Ścibor Marcin Krasnystaw -03:29:2805:54 min/km06:51:1206:31 min/km
8132343M31-40Mikulski Łukasz Błonie -03:57:3506:41 min/km06:54:3606:34 min/km
8233246M31-40Klin Mariusz Chełm CHEŁM BIEGA03:38:2106:09 min/km06:55:1206:35 min/km
126202K31-40Bąk Agata Warszawa BUSHIDO CENTRUM03:40:3106:12 min/km06:55:3306:35 min/km
836194M51-60Kraska Tomasz Nowe Miasto N. Pil BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ03:47:5506:25 min/km06:56:0306:36 min/km
8434424M31-40Konefał Włodzimierz Warszawa REMBERTÓW TEAM03:31:5905:58 min/km06:57:4306:37 min/km
8535316M31-40Jędrzejczyk Sebastian Opoczno -03:39:2406:10 min/km06:57:4906:37 min/km
867437M51-60Grzegorczyk Wojciech Warszawa KONDYCJA03:42:5206:16 min/km06:58:3206:38 min/km
879422M-do30Marczak Krzysztof Stare Babice STARE BABICE BIEGAJĄ03:28:1305:51 min/km07:00:1106:40 min/km
137114K31-40Kostera Katarzyna Warszawa VEGE RUNNERS03:41:3606:14 min/km07:00:2006:40 min/km
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera