III Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego dzieci i młodzieży

Serock, 27.04.2019


Zawodnicy na mecie: 119, kobiety: 61, mężczyźni: 58

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Czasy decydujące to czasy brutto





MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Wynik netto V-śr
11303K10-12Piotrowska Wiktoria Stanisławowo ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:01:47 00:01:4716.79 km/h
21290K7-9Duraj Lena Ząbki 00:01:51 00:01:5116.15 km/h
31294M7-9Piekarzewski Maciej Serock 00:01:52 00:01:5215.99 km/h
42302K10-12Tabor Patrycja Dębe SZKOŁA PODSTAWOWA W ORZE 00:01:53 00:01:5315.9 km/h
53194K10-12Daniszewska Anna Olszewnica 00:01:54 00:01:5415.69 km/h
62310M7-9Dudkowski Tymoteusz Warszawa 00:01:57 00:01:5715.35 km/h
74176K10-12Więch Amelia Szadki ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:01:58 00:01:5815.23 km/h
85296K10-12Ładno Natalia Skrzeszew 00:01:58 00:01:5815.16 km/h
96325K10-12Stolarska Zuzanna Jachranka ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:01:59 00:01:5915.07 km/h
102183K7-9Markiewicz Antonina Serock SP SEROCK 00:02:01 00:02:0114.82 km/h
113306K7-9Rasińska Alicja Wola Smolana ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:01 00:02:0114.79 km/h
123197M7-9Kowalski Krystian Łacha 00:02:03 00:02:0314.6 km/h
137411K10-12Buda Magdalena Zalesie Borowe ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:03 00:02:0314.52 km/h
144157M7-9Druchnik Mateusz Serock SP SEROCK 00:02:04 00:02:0414.48 km/h
154300K7-9Trojanowska Maja Serock SZKOŁA PODSTAWOWA W SERO 00:02:05 00:02:0514.35 km/h
168190K10-12Pietrzak Otylia Guty ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:06 00:02:0614.18 km/h
179425K10-12Jakubiak Alicja Izbica ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:09 00:02:0913.9 km/h
185309M7-9Dudkowski Leonard Warszawa 00:02:10 00:02:1013.8 km/h
1910161K10-12Przybyło Joanna Jadwisin SP JADWISIN 00:02:11 00:02:1113.72 km/h
2011195K10-12Kozłowska Maja Serock 00:02:12 00:02:1213.61 km/h
216318M7-9Tekliński Mikołaj Pokrzywnica ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:13 00:02:1313.53 km/h
225295K7-9Koper Gabriela Ludwinowo Zegrzyń ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:13 00:02:1313.51 km/h
2312164K10-12Mędrzycka Malwina Jadwisin SP JADWISIN 00:02:13 00:02:1313.49 km/h
2413304K10-12Konca Julia Ożarów Mazowieck 00:02:14 00:02:1413.34 km/h
256165K7-9Izydorek Patrtycja Jadwisin SP JADWISIN 00:02:15 00:02:1513.26 km/h
2614413K10-12Orłowska Maja Serock 00:02:15 00:02:1513.26 km/h
2715154K10-12Siulerzycka Kamila Serock - 00:02:16 00:02:1613.17 km/h
2816421K10-12Osmólska Karolina Jachranka ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:16 00:02:1613.16 km/h
2917162K10-12Skośkiewicz Milena Jadwisin SP JADWISIN 00:02:17 00:02:1713.09 km/h
307293K7-9Kalinowska Julia 00:02:19 00:02:1912.91 km/h
318188K7-9Kopczyńska Dominika Serock 00:02:19 00:02:1912.91 km/h
3218177K10-12Winnicka Emilia Dębe ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:20 00:02:2012.79 km/h
337186M7-9Chrostek Aleksander Serock 00:02:20 00:02:2012.77 km/h
3419442K10-12Dziekańska Julia Wola Kiełpińska ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:21 00:02:2112.75 km/h
3520167K10-12Oszer Pola Jadwisin SP JADWISIN 00:02:22 00:02:2212.59 km/h
368158M7-9Aduło-Kożniews Szymon Serock - 00:02:23 00:02:2312.55 km/h
379199K7-9Zając Maja Marynino 00:02:24 00:02:2412.48 km/h
389316M7-9Baranowski Szymon Serock 00:02:24 00:02:2412.42 km/h
3910200K7-9Gilert Olga Serock 00:02:25 00:02:2512.37 km/h
4011308K7-9Wardakowska Wiktoria Radzymin SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W 00:02:26 00:02:2612.31 km/h
4110297M7-9Herda Wiktor Guty ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:27 00:02:2712.19 km/h
4212420K7-9Dobrowolska Zofia Stanisławowo ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:28 00:02:2812.08 km/h
4311320M7-9Litkie Szymon Jachrzanka 00:02:29 00:02:2912.07 km/h
4413424K7-9Jakubiak Łucja Izbica ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:29 00:02:2912.04 km/h
4512298M7-9Książyk Tymoteusz Serock 00:02:30 00:02:3011.98 km/h
4621178K10-12Winnicka Monika Dębe ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:30 00:02:3011.96 km/h
4722150K10-12Rosińska Marta Serock SP SEROCK 00:02:30 00:02:3011.96 km/h
4823185K10-12Raciborska Kinga Serock SP SEROCK 00:02:33 00:02:3311.71 km/h
4913324M7-9Dytyniak Kacper Jachranka ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZK 00:02:34 00:02:3411.64 km/h
5014187K7-9Goławska Hania Borowa Góra 00:02:34 00:02:3411.63 km/h
1   2   3   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera