Wieliszewski Crossing Jesień - Bieg 10 km

Wieliszew, 14-10-2018



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 WIELISZEW HERON TEAM Patrycja Bereznowska (200), Magda Jabłonowska (164.1), Marek Stasiorczyk (161.5), Rafał Bezerra Rodrigues (161.37) 686.97
2 MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO Klaudia Krajewska (192.56), Adam Pożarowszczyk (177.46), Patryk Koscielski (162.52), Rafał Martynów (153.91) 686.45
3 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Agnieszka Żuraniewska (180.66), Łukasz Klaś (175.41), Anna Gruzd (160.23), Radek Gozdek (156.62) 672.92
4 NASIELSK BASZTA TEAM Adam Zalewski (177.38), Agnieszka Jankowska (157.1), Karolina Tracz (156.12), Katarzyna Barańska (151.42) 642.02
5 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Magdalena Sobesto (163.59), Małgorzata Ostrowska (161.72), Adrian Targoński (160.36), Maja Opara (154.73) 640.4
6 BIEGAM NA TARCHOMINIE Roksana Jamska (176.39), Edyta Mielnicka (150.2), Paweł Kania (143.4), Krzysztof Sycan (135.97) 605.96
7 GRUPA BIEGOWA CHTMO Anita Andrukiewicz (156.07), Ewa Uchal (137.41), Dorota Tobiasz (134.9), Tymoteusz Tobiasz (129.68) 558.06
8 PLIK TEAM Karolina Kasprzak (147.99), Rafał Trzaskoma (138.87), Robert Siwiec (130.17), Hubert Siwiec (129.76) 546.79
9 GDZIE JEST MOJA KIEŁBA? Joanna Szarkowska (142.9), Marek Nowicki (134.32), Rami Faraj (129.31), Jakub Szarkowski (122.06) 528.59
10 JW3934 Marcin SZYMAJDA (145.18), Marcin ZAGUBIEŃ (129.8), Paulina ROSOŁOWSKA (127.84), Michał RADOMSKI (124.17) 526.99
11 TIMBUD TEAM Lidia Pawlak (173.87), Julita Tomaszewska (166.72), Sławomir Kąkol (146.63) 487.22
12 BESTIE OCR LEGIONOWO Małgorzata Sawicka (126.51), Agnieszka Łaszczyk (126.33), Joanna Trojanowska (125.06), Paweł Włodkowski (99.83) 477.73
13 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA Joanna Wasilewska (124.08), Dorota Aleksandrowicz (123.32), Adam Wasilewski (107.96), Dariusz Matuszewski (96.51) 451.87
14 POLNA TEAM Marcin Demianiuk (157.16), Joanna Brykalska (156.26), Sebastian Matanowski (126.36) 439.78
15 ZABIEGANI PO USZY Małgorzata Roszkowska-Kazała (132.64), Piotr Kazała (119.01), Michał Rachuba (99.56) 351.21
16 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR Aleksandra Szczurowska (171.42), Dariusz Patalan (142.55) 313.97
17 MCP BIKE TEAM Magdalena Kosko (170.08), Michał Ruciński (139.35) 309.43
18 MŁODY VS. STARY Andrzej Głowacki (137.89), Aleksandra Głowacka (125.93) 263.82
19 WETERANI RP Renata Ewa Bombolska (134.52), Marek Górnicki (119.5) 254.02

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera