III Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach - styl łyżwowy

Warszawa-Wesoła, 01.09.2018


Zawodnicy na mecie: 82

Wybierz kategorię:    




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik 1 Wynik 2 Wynik suma
419135M0-14Niewczas Szymon Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:03:17 00:03:17 00:06:34
112144K0-14Łysko Weronika Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:03:19 00:03:21 00:06:41
123177K17-18Myrcha Diana Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:18 00:03:24 00:06:43
134170K15-16Piwowarczyk Hanna Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:03:26 00:03:17 00:06:43
144175K17-18Kowalczuk Natalia Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:03:21 00:03:24 00:06:46
4211113AOPEN-MBrzyski Rafał Warszawa-Wesoła TN BIEGOWKI WESO? 00:03:23 00:03:24 00:06:47
4310147M0-14Nizio Michał Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:03:24 00:03:26 00:06:51
4412107AOPEN-MKiljan Hubert Łajski TEAM NABIEGOWKACH 00:03:27 00:03:24 00:06:51
153138K0-14Krajcer Dominika Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:32 00:03:25 00:06:57
4511185M17-18Hyc Alan Warszawa UKS G-8 BIELANY 00:03:29 00:03:30 00:07:00
4613119AOPEN-MKołodziejczyk Tomasz Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:38 00:03:34 00:07:12
164137K0-14Radomyska Klaudia Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:40 00:03:37 00:07:18
173109AOPEN-KKujawska Joanna Warszawa TEAM NABIEGOWKACH 00:03:43 00:03:40 00:07:24
4711156M0-14Wiśniewski Miron Warszawa UKS G-8 BIELANY 00:03:45 00:03:54 00:07:39
4814125AOPEN-MKowalski Krzysztof Sulejówek TN BIEGÓWKI WESO 00:03:44 00:03:58 00:07:42
185129K0-14Koper Zofia Tomaszów Lubelski MULKS GRUPA OSCAR 00:03:52 00:03:55 00:07:48
196148K0-14Staręga Iga Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:55 00:03:55 00:07:51
207133K0-14Prokurat Jagoda Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:03:59 00:04:00 00:08:00
4915152AOPEN-MSokołowski Andrzej Warszawa TN BIEGÓWKI WESO 00:04:17 00:04:15 00:08:33
5012132M0-14Niedziółka Mateusz Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:13 00:04:20 00:08:34
215164K15-16Ługowska Maja Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:24 00:04:18 00:08:42
511613AOPEN-MMarkiewicz Kamil Warszawa 00:04:29 00:04:20 00:08:49
228131K0-14Karwowska Wiktoria Siedlce UKS RAWA SIEDLCE 00:04:33 00:04:35 00:09:09
5213142M0-14Szewczak Aleksander Warszawa UKS-G8 BIELANY 00:04:33 00:04:36 00:09:09
234112AOPEN-KGiba Agnieszka Supraśl GIBA TEAM SUPRAŚ 00:04:26 00:04:46 00:09:12
5317108AOPEN-MCzarnecki Tadeusz Warszawa-Marysin SKITEAM MARYSIN 00:04:48 00:04:33 00:09:21
249154K0-14Papis Oliwia Warszawa UKS-G8 BIELANY 00:04:42 00:04:50 00:09:33
2510199K0-14Marcinkiewicz Alicja Warszawa UKS-G8 BIELANY 00:05:19 00:05:16 00:10:36
2611141K0-14Krawczyk Hanna Warszawa UKS-G8 BIELANY 00:05:24 00:05:57 00:11:22
275126AOPEN-KWróblewska Joanna Warszawa FESTIWAL BIEGOWY 00:06:24 00:06:25 00:12:50
286100AOPEN-KGiba Dominika Supraśl GIBA TEAM SUPRAŚ 00:06:36 00:06:37 00:13:13
2912198K0-14Brzóska Małgorzata Warszawa UKS-G8 BIELANY 00:06:36 00:06:48 00:13:24
1   2   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera