ULTRAMARATON POWSTAŃCA 1944-2018

Wieliszew, 05-08-2018


Zawodnicy na mecie: 267, kobiety: 53, mężczyźni: 214

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF






M-ceM. kat.NumerKat.Nazwisko imię Miejscowość Klub MC 1 Tempo MC 1 Wynik Tempo
11350M31-40Stachyra Piotr Głogów EVENTADOR GŁOGÓ02:26:4204:18 min/km04:30:1104:17 min/km
22281M31-40Falandysz Damian Pruszków WPRUNNING02:29:2804:23 min/km04:51:0104:37 min/km
31351M-do30Ceremuga Mateusz Orzesze OPP KATOWICE02:31:1804:27 min/km05:05:5204:51 min/km
43454M31-40Bąk Jarek Stare Lipiny ZABIEGANY WOŁOMI02:48:5804:58 min/km05:06:0304:51 min/km
51441M41-50Kucharski Marek Władysławów -02:46:3904:54 min/km05:12:2604:57 min/km
64330M31-40Werner Kamil Warszawa BIEGAM NA TARCHOM02:42:5104:47 min/km05:13:0104:58 min/km
72175M41-50Milewski Maciek Legionowo -02:42:0404:46 min/km05:13:4204:58 min/km
83226M41-50Głogowski Piotr Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY02:48:1204:56 min/km05:16:1105:01 min/km
95347M31-40Farkowski Konrad Mysiadło KONIUCHY OCR02:41:3204:45 min/km05:16:5205:01 min/km
102300M-do30Rubikowski Jacek Żyrardów -02:42:3704:46 min/km05:17:2505:02 min/km
114426M41-50Korab Robert Rzeszów RZESZOWSKIE GAZEL02:54:2205:07 min/km05:19:3105:04 min/km
12690M31-40Witkowski Paweł Łajski WIELISZEW HERON T02:49:4404:59 min/km05:20:0005:04 min/km
133238M-do30Wojewódzki Marcin Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM02:45:5104:52 min/km05:22:5005:07 min/km
147274M31-40Wiśniowolski Paweł Warszawa -02:48:0504:56 min/km05:23:1105:07 min/km
155424M41-50Rusak Sławomir Radom BIEGIEM RADOM !02:49:4804:59 min/km05:27:5705:12 min/km
11408K41-50Bereznowska Patrycja . WIELISZEW HERON T02:50:3405:01 min/km05:28:1605:12 min/km
22256K41-50Kowalska Joanna Warszawa -02:57:1205:12 min/km05:32:4905:16 min/km
166367M41-50Macugowski Mariusz Nowy Dwór Mazowie KB TKKF PROMYK CI02:48:4704:57 min/km05:33:0405:17 min/km
178275M31-40Gierak Kris Warszawa BZWBK RUNNERS02:51:5605:03 min/km05:33:1705:17 min/km
187273M41-50Żak Robert Jachranka WIELISZEW HERON T02:51:1405:02 min/km05:35:2805:19 min/km
199438M31-40Drzewiecki Damian Piastów -03:06:3505:29 min/km05:37:2005:21 min/km
2010216M31-40Zdunek Michał Warszawa EUROSOFT TEAM02:58:2505:14 min/km05:39:5205:23 min/km
21897M41-50Kupiński Cezary Wrocław -02:57:2705:13 min/km05:40:3705:24 min/km
22495M-do30Zgoda Mateusz Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY02:49:5304:59 min/km05:41:3105:25 min/km
2311324M31-40Gawarski Piotr Błonie LKS OLYMP BŁONIE02:45:0704:51 min/km05:43:3805:27 min/km
249150M41-50Stan Jacek Biała Rawska -02:57:5305:13 min/km05:43:4805:27 min/km
251091M41-50Napiórkwoski Grzegorz Łomianki Dolne ŁOMIANKOWSKA GRU02:49:4904:59 min/km05:46:0605:29 min/km
2611292M41-50Kuryło Paweł Augustów -02:45:5504:52 min/km05:46:4605:30 min/km
2712186M31-40Garcia Jon Lake Jackson JAM02:58:0505:14 min/km05:48:3705:32 min/km
285398M-do30Skorupa Kamil Kornelin UKS FILIPIDES TER02:59:2505:16 min/km05:49:5905:33 min/km
2913195M31-40Lechański Bartosz Warszawa/dębica -02:52:3405:04 min/km05:50:3305:33 min/km
3012341M41-50Mańk Paweł Marki MARKOWI BIEGACZE03:16:1305:46 min/km05:54:1105:37 min/km
311374M51plusOlczak Janusz Warszawa -03:05:3805:27 min/km05:54:1405:37 min/km
3214264M31-40Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowieck DOGOŃ GRODZISK M02:50:1205:00 min/km05:56:1205:39 min/km
336298M-do30Łuszcz Piotr Legionowo -03:08:0705:31 min/km05:57:3205:40 min/km
3415361M31-40Wieczorek Maciej Legionowo BIKE FUN LEGIONOW02:58:2805:14 min/km05:59:2105:42 min/km
31297K31-40Foszner Katarzyna Łajski FIT-LINE FITNESS 03:07:5705:31 min/km05:59:5805:42 min/km
3513381M41-50Puścian Mariusz Rysie SZKOŁA SZTUK WAL02:56:2405:11 min/km06:00:1105:43 min/km
3616296M31-40Kuć Marek Warszawa -03:12:5005:40 min/km06:04:3205:47 min/km
3714394M41-50Basis Marcin Milanówek -03:04:3505:25 min/km06:06:2705:49 min/km
3815393M41-50Kubacz Norbert Warszawa BIEGAM NATURALNIE03:04:4305:25 min/km06:06:2705:49 min/km
3917364M31-40Zmorzyński Jakub Warszawa ALETEMPO03:04:1305:25 min/km06:06:3805:49 min/km
4018375M31-40Kobiałka Marek Warszawa MARKOWI BIEGACZE03:16:1605:46 min/km06:07:1605:49 min/km
4119318M31-40Okulus Piotr Warszawa LEGION WARSZAWA02:55:2205:09 min/km06:10:1605:52 min/km
41432K-do30Dziubała Karolina Warszawa HUSARIA RACE TEAM03:13:5305:42 min/km06:12:1005:54 min/km
4220133M31-40Konarski Maciej Podkowa Leśna KONAR NA KRAŃCAC03:07:2405:30 min/km06:14:1005:56 min/km
432419M51plusGrzeszczuk Wojciech Warszawa VISUAL FAMILY COL03:17:4805:49 min/km06:14:1805:56 min/km
4416417M41-50Podleś Zbigniew Warszawa -03:10:3605:36 min/km06:14:4605:56 min/km
53442K41-50Kwiatkowska Renata Ożarów Mazowieck KB OŻARÓW MAZOW03:14:3805:43 min/km06:15:0905:57 min/km
4521232M31-40Wasilewski Dominik Jabłonna ENTRE.PL TEAM03:10:5605:36 min/km06:18:4006:00 min/km
1   2   3   4   5   6   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera