II Półmaraton Zegrzyński

Serock - Zegrze - Wieliszew, 26-05-2018


Zawodnicy na mecie: 247, kobiety: 70, mężczyźni: 177

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj


Międzyczasy z 10 km pochodzą z zapisów sędziów ręcznych,
brak międzyczasu może być spowodowany posiadaniem numeru w niewidocznym dla sędziów miejscu.




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub 10 km Wynik Tempo
12442170M41-50Wodzyński Robert Warszawa - 00:52:44 01:59:15 05:39 min/km
1251139M61plusKleiman Leszek Kałuszyn - 00:52:54 01:59:20 05:39 min/km
1264737M31-40Bartkowski Artur Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:52:32 01:59:28 05:39 min/km
1276276M51-60Zieliński Mirosław Mała Cerkwica 00:52:22 01:59:34 05:40 min/km
286236K41-50Kruk Edyta Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 00:52:47 01:59:44 05:40 min/km
1282274M61plusGramann Andrzej - WIELISZEW HERON TEAM 00:52:39 02:00:59 05:44 min/km
1293068M21-30Kalina Adam Warszawa - 00:51:22 02:01:10 05:44 min/km
13043225M41-50Łabędzki Michał Warszawa RUN FORREST 00:52:48 02:01:21 05:45 min/km
13148188M31-40Łabinski Piotr Warszawa NIGHT RUNNERS 00:54:07 02:01:52 05:46 min/km
291655K31-40Jurczyk Joanna Warszawa - 00:56:00 02:02:19 05:47 min/km
1324417M41-50Łabęda Stanisław Świercze NASIELSK BASZTA TEAM 00:54:04 02:02:28 05:48 min/km
13331257M21-30Jalowski Filip Sochaczew - 00:52:24 02:02:29 05:48 min/km
13445281M41-50Wojciechowski Mariusz - WIELISZEW HERON TEAM 02:02:34 05:48 min/km
13549153M31-40Łagowski Mariusz Warszawa - 00:55:31 02:02:38 05:48 min/km
1367174M51-60Kłos Zbyszek Piastów - 02:02:50 05:49 min/km
307130K21-30Piatriková Lucia Zvolen - 00:54:55 02:02:53 05:49 min/km
137849M51-60Kowalczyk Bogdan Warszawa - 00:55:13 02:03:38 05:51 min/km
31780K41-50Stęplewska Małgorzata Warszawa - 00:56:18 02:04:13 05:53 min/km
13846255M41-50Kisieliński Wojciech Chotomów WIELISZEW HERON TEAM 00:56:14 02:04:15 05:53 min/km
13947232M41-50Mikutaniec Sebastian Marki RK ATHLETICS 00:58:13 02:04:57 05:55 min/km
140489M41-50Kisieliński Radosław Warszawa - 01:07:15 02:05:00 05:55 min/km
14149180M41-50Rybaczuk Jarosław Wołomin - 00:58:24 02:05:00 05:55 min/km
14250124M41-50Karwowski Mariusz Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:55:44 02:05:14 05:56 min/km
328218K41-50Wojciechowska Ewa Warszawa - 00:58:54 02:05:21 05:56 min/km
14350117M31-40Gniadek Łukasz Wieliszew - 00:55:15 02:05:22 05:56 min/km
14451101M41-50Borkowski Paweł Warszawa KENKO 00:58:42 02:05:28 05:56 min/km
339252K41-50Dolińska Agnieszka Warszawa - 00:56:25 02:05:28 05:56 min/km
1453102M16-20Matyszczak Dominik Warszawa KENKO 00:58:36 02:05:43 05:57 min/km
14651100M31-40Matyszczak Krzysztof Warszawa KENKO 00:58:39 02:05:45 05:57 min/km
1473227M21-30Stachurski Stefan Wieliszew - 00:54:45 02:06:06 05:58 min/km
3410103K41-50Hryciuk Katarzyna Warszawa KENKO 00:58:41 02:06:11 05:58 min/km
3517110K31-40Amrozik Anna Legionowo - 00:58:44 02:06:29 05:59 min/km
14852247M31-40Komuda Mariusz Legionowo - 00:52:58 02:06:36 06:00 min/km
14952141M41-50Poss Marcin Warszawa - 00:56:29 02:07:28 06:02 min/km
1509285M51-60Kolczyński Miachał Łomianki 02:07:36 06:02 min/km
15153191M31-40Latek Maciej Warszawa - 00:56:22 02:07:36 06:02 min/km
3611120K41-50Sikorska Mariola Piastów - 00:58:35 02:07:44 06:03 min/km
37275K51-60Krzykwa Agnieszka Legionowo - 01:00:11 02:07:51 06:03 min/km
38376K51-60Czyżewska Marlena Legionowo - 01:00:13 02:07:52 06:03 min/km
3918126K31-40Fijałkowska Zofia Warszawa - 01:00:09 02:07:58 06:03 min/km
408116K21-30Kulesza Agnieszka Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:01:25 02:08:45 06:06 min/km
4112215K41-50Sucharska-Czapska Izabella Warszawa BRÓDNO RUN TEAM 00:58:51 02:08:55 06:06 min/km
4213108K41-50Sobczyńska Krystyna Studzianki 23 NASIELSK BASZTA TEAM 00:58:18 02:09:09 06:07 min/km
4314107K41-50Ogórek Agnieszka Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:58:21 02:09:10 06:07 min/km
1525389M41-50Jarmoc Paweł Bieniewice - 00:56:49 02:09:31 06:08 min/km
15354181M41-50Kazała Piotr Warszawa - 00:56:20 02:09:42 06:08 min/km
1545522M41-50Dobrzyński Marek Warszawa RUN FORREST 00:56:59 02:10:02 06:09 min/km
15510184M51-60Colautti Enrico Warszawa - 00:56:58 02:10:03 06:09 min/km
1565633M41-50Wieczorek Przemysław Zegrze ZEGRZE BEER BIKE & RUN 00:57:27 02:10:23 06:10 min/km
4419268K31-40Miszczuk Justyna - - 00:58:33 02:10:26 06:10 min/km
1   2   3   4   5   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera