II Półmaraton Zegrzyński

Serock - Zegrze - Wieliszew, 26-05-2018


Zawodnicy na mecie: 247, kobiety: 70, mężczyźni: 177

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj


Międzyczasy z 10 km pochodzą z zapisów sędziów ręcznych,
brak międzyczasu może być spowodowany posiadaniem numeru w niewidocznym dla sędziów miejscu.




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub 10 km Wynik Tempo
13618K31-40Jabłonowska Magda Komornica WIELISZEW HERON TEAM 01:50:34 05:14 min/km
143287K21-30Popowska-Stawiska Monika Mieszki SEROCK BIEGA Z HOTELEM NA 00:54:51 01:50:54 05:15 min/km
8930203M41-50Garczyński Arkadiusz Warszawa - 00:51:00 01:50:57 05:15 min/km
9031165M41-50Brodel Rafał Kałuszyn WIELISZEW HERON TEAM 01:51:06 05:15 min/km
9122259M21-30Czerwinski Cezary Zegrze DAMY RADE ZEGRZE 00:50:08 01:51:28 05:17 min/km
9232216M41-50Przybylski Wojciech Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 00:49:39 01:51:38 05:17 min/km
9333132M41-50Jędryka Grzegorz Warszawa - 00:51:53 01:51:39 05:17 min/km
9423111M21-30Bonisławski Łukasz Legionowo - 00:48:34 01:51:46 05:17 min/km
9524244M21-30Iwanow Hubert Radzymin MAINEVENT 01:51:52 05:18 min/km
9634158M41-50Roszkowski Marcin Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:50:38 01:52:03 05:18 min/km
9734278M31-40Witkowski Adam - - 00:50:28 01:52:29 05:19 min/km
15738K31-40Kędziora Monika Łochów BRAK 00:50:30 01:52:34 05:20 min/km
983564M41-50Lipiński Adam Tłuszcz BÓBR TŁUSZCZ 01:52:51 05:20 min/km
168260K31-40Topolska Sylwia Kania Polska WARBUD RUNNING TEAM 00:50:44 01:52:56 05:21 min/km
174167K21-30Płuciś Małgorzata Legionowo - 00:52:09 01:53:09 05:21 min/km
9935176M31-40Karaszewski Grzegorz Legionowo SEROCK BIEGA Z HOTELEM NA 00:50:54 01:53:14 05:22 min/km
100478M51-60Krzykwa Artur Legionowo - 00:51:06 01:53:19 05:22 min/km
10136262M41-50Kamiński Tomek - DZIKIE SKRZYDŁO 00:50:35 01:53:23 05:22 min/km
1025291M51-60Freites Luis Marki 00:49:36 01:54:16 05:24 min/km
1033720M41-50Joński Marcin Jadwisin - 00:49:57 01:54:33 05:25 min/km
10436288M31-40Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:52:03 01:54:45 05:26 min/km
1052543M21-30Pieńkowski Marcin Jabłonna - 00:50:22 01:54:45 05:26 min/km
189253K31-40Wolak Anna Warszawa MC RUNNERS 01:54:53 05:26 min/km
10637137M31-40Jastrzębski Mariusz Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 00:53:20 01:55:02 05:27 min/km
1073859M31-40Łukasiak Jan Warszawa - 00:51:13 01:55:07 05:27 min/km
10826133M21-30Czerwiński Marcin Legionowo A&M 00:50:10 01:55:17 05:27 min/km
10938196M41-50Iwanowski Piotr Skrzeszew BIEGAM PO SKRZESZEWIE 00:51:28 01:55:21 05:28 min/km
1103923M31-40Krawczyk Paweł Winnica LIDER WINNICA 00:52:01 01:55:43 05:29 min/km
11140145M31-40Włodarczyk Paweł Kałuszyn BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:52:34 01:55:55 05:29 min/km
19526K21-30Wysokińska Karolina Warszawa - 00:52:15 01:56:14 05:30 min/km
1124119M31-40Lipowski Maciej Warszawa - 00:52:06 01:56:14 05:30 min/km
11342289M31-40Kołodziejski Maciej Nowy Dwór Mazowie 00:53:51 01:57:03 05:32 min/km
11427249M21-30Bocian Patryk Warszawa - 00:53:02 01:57:09 05:33 min/km
11543233M31-40Pawlus Bartłomiej Warszawa - 00:52:16 01:57:10 05:33 min/km
1164483M31-40Bańka Grzegorz Warszawa - 00:52:51 01:57:31 05:34 min/km
11728190M21-30Słupecki Kamil Legionowo CROSSFIT GENIUS 00:55:22 01:57:35 05:34 min/km
1183969M41-50Dziewicki Piotr Warszawa - 00:53:44 01:57:44 05:34 min/km
1192935M21-30Wachowiak Adam Stanisławów Drug - 00:54:47 01:57:47 05:34 min/km
2010279K31-40Walaszczyk Melania - - 00:52:20 01:57:51 05:35 min/km
2111224K31-40Krzesińska Renata Wyśmierzyce RENE BIEGA 00:52:56 01:58:17 05:36 min/km
226237K21-30Ostrowska Malgorzata Wieliszew BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:48:42 01:58:23 05:36 min/km
231284K31-40Beręsewicz Małgorzata Warszawa BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 01:58:24 05:36 min/km
1204570M31-40Strzyga Łukasz Warszawa - 00:53:31 01:58:28 05:36 min/km
24534K41-50Brykalska Joanna Skrzeszew POLNA TEAM 00:52:37 01:58:36 05:37 min/km
12146243M31-40Grzegorek Tomasz Szymanów - 00:50:18 01:58:53 05:38 min/km
1224039M41-50Kurkowski Jarek Nowy Dwór Mazowie - 00:52:41 01:58:55 05:38 min/km
2513221K31-40Cymerman Anna Wołomin - 00:50:15 01:58:55 05:38 min/km
2614193K31-40Gawałko Marta Warszawa - 01:58:59 05:38 min/km
12341119M41-50Sikorski Andrzej Michałów-Reginó - 00:55:05 01:59:02 05:38 min/km
271596K31-40Kącka Olga Warszawa - 00:53:40 01:59:03 05:38 min/km
1   2   3   4   5   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera