II Półmaraton Zegrzyński

Serock - Zegrze - Wieliszew, 26-05-2018


Zawodnicy na mecie: 247, kobiety: 70, mężczyźni: 177

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj


Międzyczasy z 10 km pochodzą z zapisów sędziów ręcznych,
brak międzyczasu może być spowodowany posiadaniem numeru w niewidocznym dla sędziów miejscu.




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub 10 km Wynik Tempo
31211K21-30Nowakowska Agnieszka Warszawa - 00:45:08 01:41:27 04:48 min/km
492242M31-40Szymajda Marcin Legionowo AGD WRONIAK 00:46:14 01:41:38 04:49 min/km
5015227M41-50Tymicki Krzysztof Legionowo - 00:47:23 01:41:40 04:49 min/km
5116280M41-50Żochowski Artur - NB ESKA TEAM 00:44:15 01:41:44 04:49 min/km
522398M31-40Frank Michał Legionowo JW2414 00:44:00 01:42:10 04:50 min/km
53132M21-30Czajkowski Krzysztof Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 00:45:37 01:42:27 04:51 min/km
41148K41-50Kowalska Joanna Warszawa - 00:46:10 01:42:41 04:52 min/km
5417200M41-50Patalan Dariusz Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 01:42:54 04:52 min/km
5294K41-50Graboś Nina Warszawa - 00:45:35 01:42:56 04:52 min/km
5518173M41-50Kurcz Mariusz Serock - 00:47:12 01:43:15 04:53 min/km
5624277M31-40Oczkowski Mateusz - GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:47:01 01:43:36 04:54 min/km
57253M31-40Krakowiak Paweł Łajski AGD WRONIAK 00:48:48 01:43:54 04:55 min/km
63138K31-40Foszner Katarzyna Łajski FIT-LINE FITNESS LEGIONOW 00:46:41 01:44:03 04:55 min/km
5826270M31-40Kadyk Łukasz - CEZAR 01:44:06 04:56 min/km
5927159M31-40Yahorau Dzmitry Grodno - 00:46:37 01:44:07 04:56 min/km
6014192M21-30Mechowski Mateusz Warszawa - 00:44:47 01:44:12 04:56 min/km
612811M31-40Markowski Marcin Serock BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:46:04 01:44:14 04:56 min/km
621986M41-50Kmieć Cezary Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 00:46:29 01:44:14 04:56 min/km
632067M41-50Madej Maciej Warszawa - 00:46:59 01:44:31 04:57 min/km
6429169M31-40Darkowski Rafał Winnica LIDER WINNICA 00:46:57 01:44:34 04:57 min/km
6521187M41-50Jakubowski Dariusz Winnica - 00:46:53 01:44:35 04:57 min/km
663085M31-40Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka - 00:45:58 01:45:05 04:58 min/km
6715140M21-30Wroniak Jakub Karolino AGD WRONIAK 00:46:50 01:45:25 04:59 min/km
73228K41-50Kwiatkowska Renata Ożarów Mazowieck KB OŻARÓW MAZOWIECKI BI 00:47:59 01:45:43 05:00 min/km
68152M16-20Stolarczyk Rafał Kobyłka SZWADRON GUŹCÓW ALFA 00:48:20 01:46:16 05:02 min/km
69253M16-20Welskop Piotr Kobyłka SZWADRON GUŹCÓW ALFA 00:48:22 01:46:16 05:02 min/km
7022261M41-50Sutuła Dariusz - BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 00:48:28 01:46:17 05:02 min/km
7116144M21-30Kuliński Damian Radzymin QULIN 00:49:29 01:46:25 05:02 min/km
722395M41-50Miętek Artur Łajski - 00:47:27 01:46:27 05:02 min/km
7317186M21-30Musiński Łukasz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:46:08 01:46:39 05:03 min/km
7431290M31-40Gac Wojciech Serock 00:47:30 01:46:44 05:03 min/km
7532109M31-40Cichowicz Łukasz Warszawa - 00:49:26 01:47:00 05:04 min/km
84256K31-40Kozera Katarzyna Skrzeszew BUSHIDO 00:47:36 01:47:12 05:04 min/km
91118K51-60Cichonska Elzbieta Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:47:32 05:05 min/km
7624125M41-50Poteralski Dariusz Warszawa PARKRUN BRÓDNO 00:49:34 01:47:39 05:06 min/km
772547M41-50Wróbel Dariusz Warszawa BBLN WARSZAWA 00:47:32 01:47:43 05:06 min/km
104122K41-50Kosierb Beata Radzymin ERGO 00:48:26 01:47:43 05:06 min/km
78186M21-30Magda Krzysztof Warszawa - 00:48:37 01:48:00 05:07 min/km
11257K21-30Adamiak Aleksandra Serock - 00:48:31 01:48:04 05:07 min/km
7919155M21-30Kamiński Piotr Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 00:49:21 01:48:44 05:09 min/km
8020283M21-30Zięba Krzysztof - ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 00:49:24 01:48:44 05:09 min/km
81229M51-60Kurpiewski Dariusz Nowy Dwór Mazowie - 01:48:45 05:09 min/km
822199M21-30Łuczak Piotr Warszawa - 00:51:08 01:49:02 05:10 min/km
832671M41-50Rosiński Mariusz Serock - 00:48:16 01:49:21 05:10 min/km
8427156M41-50Grzesik Marcin Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:49:15 01:49:38 05:11 min/km
853164M51-60Salwin Sławomir Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:49:32 01:50:21 05:13 min/km
8628241M41-50Gójski Andrzej Warszawa - 00:49:07 01:50:21 05:13 min/km
12592K31-40Szot-Karpińska Katarzyna Warszawa NEON 00:49:28 01:50:31 05:14 min/km
8733250M31-40Kutyłowski Mariusz Warszawa MBANK 00:50:20 01:50:31 05:14 min/km
882945M41-50Seklecki Bogumił Warszawa - 00:50:12 01:50:34 05:14 min/km
1   2   3   4   5   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera