Wieliszewski Crossing Wiosna - Bieg 12,5 km

Wieliszew, 08-04-2018



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 WIELISZEW HERON TEAM Patrycja Bereznowska (200), Paweł Witkowski (168.43), Hubert Gronowski (167.61), Robert Szkółka (159.53) 695.57
2 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Agnieszka Żuraniewska (183.31), Łukasz Klaś (176.61), Radek Gozdek (169.81), Joanna Trzaskowska (159.33) 689.06
3 MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO Klaudia Krajewska (180.88), Adam Pożarowszczyk (177.52), Maciej Koper (136.79), Ewa Chorążak (126.81) 622
4 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Malgorzata Ostrowska (157.27), Maja Opara (155.89), Wiesław Łobejko (145.1), Krzysztof Sobota (143.84) 602.1
5 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO Mariusz Bińczycki (177.15), Marcin Kłoszewski (162.9), Anna Bugajewska (125.88), Artur Warchoł (120.6) 586.53
6 NASIELSK BASZTA TEAM Agnieszka Jankowska (141.36), Karolina Tracz (140.93), Łukasz Witkowski (137.23), Katarzyna Barańska (134.83) 554.35
7 GRUPA BIEGOWA CHTMO Monika Łatkowska (146.73), Anita Andrukiewicz (137.39), Dorota Tobiasz (131.95), Jacek Wodyczko (121.45) 537.52
8 KENKO Iza Sobiczewska (143.02), Katarzyna Hryciuk (139.08), Krzysztof Matyszczak (129.26), Damian Matyszczak (117.68) 529.04
9 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA Sebastian Watras (145.38), Dorota Chudzik (138.46), Joanna Kruszewska (117.97), Sylwester Piechowski (117.02) 518.83
10 JW3934 Marcin SZYMAJDA (138.22), Paulina ROSOŁOWSKA (132.78), Marcin ZAGUBIEŃ (126.2), Michał MIECZKOWSKI (119.56) 516.76
11 SOKÓŁ BODZANÓW Aneta Głowacka (143.11), Monika Głowacka (126.12), Radosław Widera (112.58), Krzysztof Lewandowski (112.55) 494.36
12 SPARTAN SGX WARSAW Juliusz Rzewuski (134.37), Kinga Dżegan (127.27), Sebastian Dziewulski (118.3), Joanna Rosłońska (114.03) 493.97
13 GDZIE JEST MOJA KIEŁBA? Joanna Szarkowska (140.42), Marek Nowicki (127.44), Jakub Szarkowski (112.73), Michał Filipek (93.33) 473.92
14 ZABIEGANI PO USZY Małgorzata Roszkowska-Kazała (132.19), Piotr Kazała (100.84), Michał Rachuba (80.12) 313.15
15 TIMBUD TEAM Sławomir Kąkol (139.98), Julita Tomaszewska (136.11) 276.09
16 POLNATEAM Joanna Brykalska (147.42), Sebastian Matanowski (114.73) 262.15
17 OLIWKA Aneta Mazurek (144.98), Sebastian Mazurek (102.64) 247.62
18 UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO Michał Przygoda (130.77), Irena Koper (111.78) 242.55
19 WOJEWÓDZCY TEAM Anna Wojewódzka (151.6), Krzysztof Wojewódzki (89.56) 241.16

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera