Wieliszewski Crossing Zima - Bieg 9,6 km

Wieliszew, 04-02-2018


Zawodnicy na mecie: 422, kobiety: 148, mężczyźni: 274

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
7840357K31-40Ucińska Agnieszka Warszawa - 00:58:40 06:06 min/km148.81BZ8357
22464256M41-50Kazała Piotr Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:58:41 06:06 min/km111.9BZ8256
791528K21-30Maleszewska Julia Góra - 00:58:51 06:07 min/km148.34BZ8028
2259775M31-40Bartkowski Artur Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:58:57 06:08 min/km111.39BZ8075
8041101K31-40Twardowska Karolina Sochaczew - 00:58:58 06:08 min/km148.05BZ8101
8142131K31-40Kozerewicz Joanna Pomiechówek - 00:58:59 06:08 min/km148.01BZ8131
8221255K41-50Roszkowska-Kazała Małgorzata Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:59:10 06:09 min/km147.55BZ8255
8343233K31-40Pawełas Marta Warszawa POMIJALNI 00:59:11 06:09 min/km147.51BZ8233
22618125M51-60Miernicki Tomasz Jablonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:59:19 06:10 min/km110.71BZ8125
22765225M41-50Turecki Krzysztof Wieliszew - 00:59:19 06:10 min/km110.71BZ8225
22832399M21-30Wach Kacper Warszawa 00:59:26 06:11 min/km110.49BZ8473
22998178M31-40Martynów Rafał Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 00:59:28 06:11 min/km110.43BZ8178
8422923K41-50Jaworek Justyna Youstka Trzciany GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:59:28 06:11 min/km146.8BZ8443
8523298K41-50Andrejew Agnieszka Ząbki BÓBR TŁUSZCZ 00:59:30 06:11 min/km146.72BZ8298
8644177K31-40Chorążak Ewa Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 00:59:39 06:12 min/km146.35BZ8177
23066402M41-50Nowacki Marek Radzymin CATERMARK 00:59:47 06:13 min/km109.84BZ8480
23133162M21-30Szczepek Michał Dębe Wielkie - 00:59:53 06:14 min/km109.66BZ8162
2329968M31-40Osial Mariusz Płońsk - 00:59:54 06:14 min/km109.63BZ8068
8745263K31-40Niemirska Katarzyna Płońsk - 00:59:54 06:14 min/km145.74BZ8263
23334379M21-30Juźwik Bartosz - JW3934 00:59:58 06:14 min/km109.51BZ8379
884666K31-40Wasik Julita Stanisławów Drug GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:00:03 06:15 min/km145.38BZ8066
8947224K31-40Krupińska-Lorenc Marta Warszawa - 01:00:04 06:15 min/km145.34BZ8224
9016917K21-30Gollnik Daria Nowy Dwór Mazowie KREJZOLE SPOT STOLYCY 01:00:10 06:16 min/km145.1BZ8437
234100385M31-40Płochecki Tomasz Wieliszew 01:00:13 06:16 min/km109.05BZ8461
9148333K31-40Jóśk Joanna Słupno BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:00:13 06:16 min/km144.98BZ8333
9249160K31-40Barmuta Magdalena Warszawa AMATORSZCZYZNA TEAM 01:00:14 06:16 min/km144.94BZ8160
23511244M61plusMichalak Jerzy Plonsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 01:00:20 06:17 min/km108.84BZ8244
236101216M31-40Mazurkiewicz Jakub Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 01:00:29 06:18 min/km108.57BZ8216
9350222K31-40Branecka Magdalena Legionowo - 01:00:38 06:19 min/km143.98BZ8222
23719274M51-60Kowalczyk Bogdan Warszawa - 01:00:40 06:19 min/km108.24BZ8274
238102107M31-40Gągolewski Marcin Stare Orzechowo - 01:00:50 06:20 min/km107.95BZ8107
9451180K31-40Łaszczyk Agnieszka Głusk BESTIE OCR LEGIONOWO 01:00:56 06:20 min/km143.27BZ8180
23967282M41-50Sołdan Maciej Skrzeszew GIGA SPORT 01:01:01 06:21 min/km107.62BZ8282
2406889M41-50Łomot Marek Legionowo - 01:01:02 06:21 min/km107.59BZ8089
952490K41-50Łomot Anna Legionowo - 01:01:02 06:21 min/km143.04BZ8090
2416936M41-50Dobrzyński Marek Warszawa RUN FORREST 01:01:02 06:21 min/km107.59BZ8036
96230K51-60Bugajewska Anna Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 01:01:07 06:22 min/km142.84BZ8030
24235186M21-30Łupiński Karol Warszawa - 01:01:13 06:22 min/km107.27BZ8186
9752106K31-40Uchal Ewa Wieliszew - 01:01:16 06:23 min/km142.49BZ8106
243703M41-50Cierniak Michał Legionowo GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:01:30 06:24 min/km106.78BZ8003
985329K31-40Tobiasz Dorota Jabłonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:01:48 06:26 min/km141.26BZ8029
2442032M51-60Bugajewski Janusz Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 01:01:50 06:26 min/km106.2BZ8032
24571202M41-50Mazurek Rafał Legionowo - 01:01:56 06:27 min/km106.03BZ8202
24621361M51-60Świderski Leszek Warszawa - 01:01:57 06:27 min/km106BZ8361
247103158M31-40Swiderski Michal Legionowo TRILEVEL 01:01:57 06:27 min/km106BZ8158
992512K41-50Kołacińska Ewelina Warszawa - 01:02:07 06:28 min/km140.54BZ8012
248104865M31-40Rózga Grzegorz Władysławów POLSKI KLUB MTB 01:02:19 06:29 min/km105.38BZ8385
24972196M41-50Dworak Janusz Janówek Drugi - 01:02:27 06:30 min/km105.15BZ8196
25073929M41-50Legiędź Hubert Izbica FITNESS PO 40 01:02:47 06:32 min/km104.59BZ8449
25174184M41-50Naskręt Mariusz Racot - 01:02:52 06:33 min/km104.45BZ8184
1   2   3   4   5   6   7   8   9   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera