Wieliszewski Crossing Jesień - Bieg 9 km

Wieliszew, 05-11-2017


Zawodnicy na mecie: 375, kobiety: 118, mężczyźni: 257

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
22894276M31-40Kukla Dariusz Siedlce - 00:57:42 06:24 min/km110.86BJ7738
7436880K31-40Knapczyk Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 00:57:49 06:25 min/km130.82BZ7378
22929252M21-30Perl Michał Chotomów - 00:57:53 06:25 min/km110.51BZ7142
23030256M21-30Korzeniewski Michał Stanisławów Drug - 00:57:54 06:26 min/km110.48BL7589
7537172K31-40Chorążak Ewa Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 00:58:03 06:27 min/km130.29BZ7147
23195171M31-40Martynów Rafał Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 00:58:04 06:27 min/km110.16BZ7146
23263876M41-50Lach Krzysztof Warszawa - 00:58:13 06:28 min/km109.88BZ7393
7638198K31-40Mandes Anna Laski IZABELIN NA START 00:58:26 06:29 min/km129.44BJ7708
775340K15-20Chudorlińska Marta Legionowo UKS 7 LEGIONOWO 00:58:35 06:30 min/km129.1BZ7186
23325889M51-60Bujnicki Kazimierz Wołomin MORSY ZIELONKA 00:58:37 06:30 min/km109.13BZ7388
23496140M31-40Skośkiewicz Krzysztof Borowa Góra - 00:58:56 06:32 min/km108.54BZ7188
786344K15-20Jarochowska Alicja Jabłonna - 00:58:58 06:33 min/km128.26BJ7773
791357K61plusPolak Teresa Warszawa KB ACTIVESPORT WARSZAWA 00:59:02 06:33 min/km128.12BJ7782
8017208K41-50Liszewska Marta Izabelin IZABELIN NA START 00:59:13 06:34 min/km127.72BJ7713
23564218M41-50Turecki Krzysztof Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:59:19 06:35 min/km107.84BZ7125
813981K31-40Warzecha Jolanta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:59:24 06:36 min/km127.33BZ7055
23697167M31-40Roszak Krzysztof Nasielsk UKS ZAPORA 00:59:26 06:36 min/km107.63BJ7697
8218216K41-50Skrzypczak Małgorzata Izabelin IZABELIN NA START 00:59:36 06:37 min/km126.9BJ7718
2378190M61plusMichalak Jerzy Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:59:40 06:37 min/km107.21BJ7704
8340305K31-40Janik Paulina Warszawa LWIAKI 00:59:42 06:38 min/km126.69BZ7332
23898304M31-40Antoszewski Michał Warszawa LWIAKI 00:59:45 06:38 min/km107.06BZ7333
23999890M31-40Paprota Przemysław Płońsk AGR PŁOŃSK 00:59:54 06:39 min/km106.79BZ7402
8441106K31-40Rudnicka Anna Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:00:13 06:41 min/km125.6BZ7104
8515356K21-30Ilnicka Magdalena Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:00:14 06:41 min/km125.57BJ7781
24065270M41-50Naskręt Mariusz Racot - 01:00:16 06:41 min/km106.14BJ7736
2419912M61plusGramann Andrzej Krubin WIELISZEW HERON TEAM 01:00:21 06:42 min/km105.99BZ7415
2426664M41-50Łabęda Stanisław Miękoszyn NASIELSK BASZTA TEAM 01:00:29 06:43 min/km105.76BZ7069
2433167M21-30Filipek Michał Warszawa - 01:00:33 06:43 min/km105.64BZ7171
8619158K41-50Półtorak Marzena Wołomin - 01:00:41 06:44 min/km124.64BJ7693
874128K51-60Bombolska Renata Ewa Wieliszew - 01:00:52 06:45 min/km124.26BZ7254
244100112M31-40Rutkowski Krzysztof Nowy Dwor Mazowiec TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:00:58 06:46 min/km104.92BZ7098
8842311K31-40Sękala Joanna Warszawa - 01:00:59 06:46 min/km124.02BJ7755
8943312K31-40Jurczyk Joanna Warszawa - 01:00:59 06:46 min/km124.02BJ7756
245101328M31-40Rzewuski Juliusz Warszawa - 01:00:59 06:46 min/km104.89BJ7767
2462637M51-60Bugajewski Janusz Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 01:01:02 06:46 min/km104.81BZ7065
9044162K31-40Kownacka Izabela Poddębie WIELISZEW HERON TEAM 01:01:07 06:47 min/km123.75BZ7081
912336K11-14Idziak Magdalena Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:01:36 06:50 min/km122.78BZ7361
9245102K31-40Idziak Agnieszka Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:01:37 06:50 min/km122.75BZ7135
24727213M51-60Marszałek Jerzy Warszawa - 01:01:42 06:51 min/km103.67BJ7716
9346264K31-40Uchal Ewa Wieliszew - 01:01:49 06:52 min/km122.35BW7491
942035K41-50Tabaka-Mierzejewska Sylwia Legionowo - 01:02:51 06:59 min/km120.34BZ7073
9521280K41-50Szparaga Dorota Piastów - 01:02:56 06:59 min/km120.18BJ7739
9647136K31-40Wróbel-Rogala Marzena Komornica R!DE43TEAM 01:02:59 06:59 min/km120.08BZ7021
24810280M31-40Miller Marcin Marki KULAWE DEMONY PRĘDKOŚCI 01:03:11 07:01 min/km101.24BJ7671
9748176K31-40Miller Agnieszka Marki KULAWE DEMONY PRĘDKOŚCI 01:03:12 07:01 min/km119.67BJ7701
98525K51-60Gocejna Beata Płońsk - 01:03:18 07:02 min/km119.48BZ7087
9922282K41-50Sawicka Małgorzata Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMYNOWYDWÓR 01:03:24 07:02 min/km119.3BW7483
10016364K21-30Kownacka Olga Boża Wola BIEGAM Z CHTMO 01:03:26 07:02 min/km119.23BJ7801
10149157K31-40Komorowska-Gjda Monika Warszawa - 01:03:45 07:05 min/km118.64BZ7031
1025055K31-40Żytowiecka Agnieszka Wieliszew - 01:03:52 07:05 min/km118.42BW7469
1   2   3   4   5   6   7   8   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera