Wieliszewski Crossing Jesień - Bieg 9 km

Wieliszew, 05-11-2017


Zawodnicy na mecie: 375, kobiety: 118, mężczyźni: 257

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
4822313K31-40Socha Dominika Nowy Dwór Mazowie BE FIT 00:53:58 05:59 min/km140.15BJ7757
2048651M31-40Czeremański Rafał Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:54:07 06:00 min/km118.2BZ7028
20526226M21-30Kurpiewski Patryk Nowy Dwór Mazowie 3RZEKI 00:54:25 06:02 min/km117.55BJ7722
4923138K31-40Wasilewska Izabela Nowe Pieścirogi - 00:54:35 06:03 min/km138.56BJ7687
20627321M21-30Pawlik Michał Warszawa - 00:54:36 06:04 min/km117.16BJ7762
20755229M41-50Olesiak Arkadiusz Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:54:37 06:04 min/km117.12BW7500
504331K15-20Nowak Aleksandra Józefów BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:54:48 06:05 min/km138.02BJ7770
20856196M41-50Wasik Piotr Legionowo FUNDACJA WARSZAWSKIE HOSP 00:54:48 06:05 min/km116.73BZ7205
20921152M51-60Jończyk Stanisław Legionowo FUNDACJA WARSZAWSKIE HOSP 00:54:48 06:05 min/km116.73BZ7183
511054K21-30Seweryn Marta Radom - 00:54:50 06:05 min/km137.93BJ7666
21057287M41-50Sztejnert Jakub Skierdy - 00:54:51 06:05 min/km116.62BJ7742
521132K21-30Szczurowska Aleksandra Zakroczym - 00:55:04 06:07 min/km137.35BJ7661
2115852M41-50Stawiarski Krzysztof Kępa Polska SOKÓŁ BODZANÓW 00:55:06 06:07 min/km116.09BZ7211
21259294M41-50Widera Radosław Miszewo Murowane SOKÓŁ BODZANÓW 00:55:06 06:07 min/km116.09BJ7747
5324236K31-40Jaworek Justyna Trzciany GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:55:08 06:07 min/km137.18BZ7137
5412139K41-50Trojanowska Joanna Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:55:12 06:08 min/km137.02BJ7688
21387908M31-40Masłowski Michał Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 00:55:28 06:09 min/km115.32BZ7335
552595K31-40Kosewska Monika Łajski WIELISZEW HERON TEAM 00:55:32 06:10 min/km136.19BW7482
5626203K31-40Grabarska Lidia Warszawa - 00:55:35 06:10 min/km136.07BZ7194
5727154K31-40Andrukiewicz Anita Jabłonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:55:35 06:10 min/km136.07BL7568
2148889M31-40Gągolewski Marcin Stare Orzechowo ORZECHOVIA 00:55:48 06:12 min/km114.64BJ7675
21589940M31-40Rózga Grzegorz 00:55:50 06:12 min/km114.57
5828222K31-40Stoińska Barbara Laski IZABELIN NA START 00:55:51 06:12 min/km135.42BJ7721
21622927M51-60Kado Mirosław Łajski WIELISZEW HERON TEAM 00:55:51 06:12 min/km114.53BZ7251
5929149K31-40Górska Maja Warszawa - 00:55:52 06:12 min/km135.38BZ7309
603030K31-40Żołnierowicz Joanna Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 00:55:56 06:12 min/km135.22BZ7080
611258K21-30Barmuta Magdalena Warszawa-Żardę-B AMATORSZCZYZNA TEAM 00:55:57 06:13 min/km135.18BZ7167
2177293M61plusWróbel Marek Łask NIEZRZESZONY-ŁASK 00:55:57 06:13 min/km114.33BJ7746
21860182M41-50Piątkowski Mariusz Warszawa - 00:55:58 06:13 min/km114.29BZ7307
6231224K31-40Mazurek Aneta Kałuszyn OLIWKA 00:56:02 06:13 min/km134.98BW7520
2192340M51-60Szczygieł Sławomir Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:56:10 06:14 min/km113.89BW7457
6313260K41-50Olejnim Małgorzatz Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:56:19 06:15 min/km134.3BZ7048
22090132M31-40Gniadek Łukasz Wieliszew - 00:56:23 06:15 min/km113.45BJ7685
64322K31-40Kołacińska Ewelina Warszawa - 00:56:25 06:16 min/km134.06BZ7011
651327K21-30Brzezińska Katarzyna Warszawa - 00:56:29 06:16 min/km133.9BZ7097
2219191M31-40Ruciński Jarosław Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:56:37 06:17 min/km112.98BZ7118
22292931M31-40Radomski Michał - JW3934 00:56:40 06:17 min/km112.88BZ7238
2239384M31-40Naczulski Witold Warszawa GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:56:41 06:17 min/km112.85BZ7071
22428115M21-30Markiewicz Radosław Płońsk BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:56:48 06:18 min/km112.62BJ7681
6633310K31-40Mrówka Katarzyna Warszawa HUSARIA RACE TEAM 00:56:48 06:18 min/km133.16BJ7754
22561907M41-50Matuszewski Dariusz Warszawa ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGO 00:56:50 06:18 min/km112.55BZ7418
6714277K41-50Andrejew Agnieszka Ząbki BÓBR TŁUSZCZ 00:56:50 06:18 min/km133.08BZ7111
22624227M51-60Janikowski Robert Legionowo - 00:56:52 06:19 min/km112.49BJ7723
6814123K21-30Majewska Hanna Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:57:01 06:20 min/km132.65BZ7323
22762100M41-50Dworak Janusz Janówek Drugi - 00:57:06 06:20 min/km112.03BZ7094
69336K51-60Bugajewska Anna Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:57:14 06:21 min/km132.15BZ7064
7034877K31-40Kruszewska Joanna Dziekanów Polski ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGO 00:57:25 06:22 min/km131.73BZ7371
7135103K31-40Morawska Karolina Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 00:57:36 06:24 min/km131.31BJ7677
7215283K41-50Trakul Monika Legionowo - 00:57:40 06:24 min/km131.16BJ7740
7316148K41-50Roszkowska-Kazała Małgorzata Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:57:42 06:24 min/km131.08BZ7180
1   2   3   4   5   6   7   8   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera