Wieliszewski Crossing Jesień - Bieg 9 km

Wieliszew, 05-11-2017



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 WIELISZEW HERON TEAM Kinga Reda (200), Paweł Witkowski (175.25), Robert Szkółka (168.7), Hubert Gronowski (168.04) 711.99
2 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Radek Gozdek (182.24), Łukasz Klaś (182.07), Agnieszka Żuraniewska (172.81), Andrzej Ignatowicz (169.75) 706.87
3 BIEGAM NA TARCHOMINIE Agnieszka Kwiatkowska (193.52), Łukasz Jeruć (173.35), Adrian Kwiatkowski (165.79), Adam Ryczek (164.86) 697.52
4 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU Marek Dzięgielewski (194.53), Mariusz Bińczycki (169.37), Marcin Kłoszewski (167.31), Marta Michalak (153.73) 684.94
5 NASIELSK BASZTA TEAM Adam Zalewski (183.2), Łukasz Malinowski (160.12), Krzysztof Skrzypczyński (156.72), Agnieszka Ogórek (149.28) 649.32
6 MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO Adam Pożarowszczyk (183.37), Patryk Kościelski (183.02), Maciej Koper (146.71), Ewa Chorążak (130.29) 643.39
7 GRUPA BIEGOWA CHTMO Mateusz Oczkowski (164.37), Monika Łatkowska (158.45), Dariusz Łoza (151.82), Rafał Pytliński (151.22) 625.86
8 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Marcin Markowski (154.63), Piotr Wagner (154.51), Artur Nowak (154.14), Maja Opora (148.16) 611.44
9 ZABIEGANI PO USZY Marcin Roszkowski (143.8), Piotr Kazała (133.13), Małgorzata Roszkowska-Kazała (131.08), Anna Rudnicka (125.6) 533.61
10 KULAWE DEMONY PRĘDKOŚCI Joanna Miller (140.28), Marta Siercha Trecek (140.28), Agnieszka Miller (119.67), Marcin Miller (101.24) 501.47
11 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA Joanna Kruszewska (131.73), Sławomir Rawa (125.51), Adam Wasilewski (123.77), Dariusz Matuszewski (112.55) 493.56
12 UKS SIÓDEMKA Michał Przygoda (122.7), Irena Koper (108.12), Dominika Koper (106.05), Patryk Chojecki (96.5) 433.37
13 BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA Joanna Trojanowska (137.02), Małgorzatz Olejnim (134.3), Krzysztof Olejnik (133.87) 405.19
14 BÓBR TŁUSZCZ Agnieszka Andrejew (133.08), Waldemaer Zdunek (128.88), Wiesław Szlachta (125.88) 387.84
15 KLINIKA ROWERÓW Magdalena Kosko (164.84), Dominik Dudek (156.02) 320.86
16 THE BRAND Małgorzata Brodowska (161.44), Łukasz Brodowski (153.52) 314.96
17 IDZIEMY TEAM Marta Lejzerowicz (166.23), Piotr Prusiński (136.24) 302.47
18 TIMBUD TEAM Julita Tomaszewska (142.48), Sławomir Kąkol (140.95) 283.43
19 SATORI SPORT KLUB Renata Syroka (153.57), Mariusz Komuda (126.17) 279.74
20 AMATORSZCZYZNA TEAM Magdalena Barmuta (135.18), Paweł Barmuta (132.12) 267.3
21 LWIAKI Paulina Janik (126.69), Michał Antoszewski (107.06) 233.75

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera