Wieliszewski Crossing Lato - Bieg 13 km

Wieliszew, 25-06-2017


Zawodnicy na mecie: 295, kobiety: 97, mężczyźni: 198

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
156463M61plusKinasiewicz Marek Skierdy - 01:27:45 06:45 min/km114.53BZ7154
15765200M31-40Chęć Adam Warszawa ZABIEGANNA DRUŻYNA 01:27:55 06:45 min/km114.31BZ7339
461388K41-50Dziedzic Marlena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:28:01 06:46 min/km131.49BZ7086
47239K15-20Kulesza Agnieszka Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:28:08 06:46 min/km131.32BZ7222
482018K31-40Żołnierowicz Joanna Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:28:22 06:47 min/km130.97BZ7080
4921905K31-40Knapczyk Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 01:28:55 06:50 min/km130.16BZ7378
5022960K31-40Dziarnowska Magda Warszawa VAGE RUNNERS 01:28:55 06:50 min/km130.16BZ7253
512385K31-40Mazurek Aneta Kałuszyn - 01:28:58 06:50 min/km130.09BW7520
1584362M41-50Szlachta Wiesław Warszawa BÓBR TŁUSZCZ 01:29:02 06:50 min/km112.88BZ7122
15944161M41-50Kazała Piotr Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:29:14 06:51 min/km112.63BZ7179
5224108K31-40Wielgosz Małgosia Komornica - 01:29:25 06:52 min/km129.43BZ7015
16020946M51-60Witkowski Adam Pomiechówek PROGRESS TRIATHLON TEAM 01:29:26 06:52 min/km112.37BL7645
5325117K31-40Pomaska Kamila Serock - 01:29:54 06:54 min/km128.74BZ7244
54269K31-40Rózga Krystyna Władysławów - 01:30:05 06:55 min/km128.47BL7562
5527229K31-40Górska Justyna Warszawa NA MAX-A TEAM 01:30:06 06:55 min/km128.45BZ7034
1612113M21-30Szarkowski Jakub Warszawa - 01:30:07 06:55 min/km111.52BZ7085
16222226M21-30Kurpiewski Patryk Nowy Dwór Mazowie 3RZEKI 01:30:57 06:59 min/km110.5BZ7289
1634556M41-50Olesiak Arkadiusz Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:31:00 07:00 min/km110.44BW7500
16446151M41-50Łabęda Stanisław Miękoszyn NASIELSK BASZTA TEAM 01:31:02 07:00 min/km110.4BZ7069
16566922M31-40Łupinski Łukasz Warsawa - 01:31:03 07:00 min/km110.38BL7641
1666281M15-20Matyszczak Damian Warszawa KLUB KENKO 01:31:03 07:00 min/km110.38BZ7352
5614160K41-50Roszkowska-Kazała Małgorzata Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:31:50 07:03 min/km126.03BZ7180
1676723M31-40Jamski Sławomir Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:31:50 07:03 min/km109.44BW7462
571065K21-30Barmuta Magdalena Warszawa AMATORSZCZYZNA TEAM 01:31:53 07:04 min/km125.96BZ7167
5815269K41-50Cinelli Francesca Włochy - 01:32:00 07:04 min/km125.8BL7625
592859K31-40Rudnicka Anna Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:32:01 07:04 min/km125.77BZ7104
16821217M51-60Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomows GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:32:22 07:06 min/km108.81BZ7344
6029246K31-40Kownacka Izabela Poddębie WIELISZEW HERON TEAM 01:32:28 07:06 min/km125.16BZ7081
613029K31-40Staroszczyk Agnieszka Warszawa SPIĘTE POŚLADKI 01:32:36 07:07 min/km124.98BZ7077
6216188K41-50Kowalska Katarzyna Dziurków STARY CZŁOWIEK KOJOT 01:32:58 07:09 min/km124.49BL7584
16922189M51-60Lipski Sławek Dziurków STARY CZŁOWIEK KOJOT 01:32:58 07:09 min/km108.1BL7585
6331167K31-40Grabarska Lidia Warszawa UCIEKAM WIĘC BIEGNE 01:33:01 07:09 min/km124.42BZ7194
17023257M21-30Laszlo Olasz Węgry - 01:33:14 07:10 min/km107.79BL7613
17147926M41-50Lach Krzysztof Warszawa - 01:33:16 07:10 min/km107.76BZ7393
6417129K41-50Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BÓBR TŁUSZCZ 01:33:42 07:12 min/km123.51BZ7005
653289K15-20Chudorlińska Marta Legionowo UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO 01:34:06 07:14 min/km122.99BZ7186
172330M11-14Cierniak Franciszek Legionowo GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:34:09 07:14 min/km106.74BZ7365
6618142K41-50Dworak Joanna Janówek Drugi - 01:34:15 07:15 min/km122.79BZ7093
673270K31-40Wróbel-Rogala Marzena Komornica R1DE43TEAM 01:34:27 07:15 min/km122.53BZ7021
6811223K21-30Wojewódzka Anna Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 01:35:10 07:19 min/km121.61BZ7175
691278K11-14Wojewódzka Julia Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 01:35:10 07:19 min/km121.61BZ7151
1734890M41-50Mówiński Mariusz Jabłonna RUNNERS TEAM JABŁONNA 01:35:17 07:19 min/km105.47BZ7226
17449166M41-50Machnacki Michał Legionowo GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:35:17 07:19 min/km105.47BZ7083
7033184K31-40Górska Maja Warszawa - 01:36:28 07:25 min/km119.97BZ7309
17550182M41-50Piątkowski Mariusz Warszawa - 01:36:29 07:25 min/km104.16BZ7307
17623930M51-60Bujnicki Kazimierz Wołomin - 01:37:06 07:28 min/km103.5BZ7388
713450K31-40Guzińska Aleksandra Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:37:07 07:28 min/km119.17BZ7092
7235901K31-40Kruszewska Joanna Dziekanów Polski ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGO 01:37:13 07:28 min/km119.05BZ7371
733655K31-40Andrukiewicz Anita Jabłonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:37:24 07:29 min/km118.82BL7568
7437100K31-40Tobiasz Dorota Jablonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:37:24 07:29 min/km118.82BL7574
1   2   3   4   5   6   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera