Wieliszewski Crossing Lato - Bieg 13 km

Wieliszew, 25-06-2017


Zawodnicy na mecie: 295, kobiety: 97, mężczyźni: 198

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
12654924M31-40Masłowski Michał Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 01:20:39 06:12 min/km124.61BZ7335
12716150M51-60Nowak Jan Tłuszcz - 01:20:47 06:12 min/km124.41BZ7039
264139K21-30Sakowska Agnieszka Warszawa FUNDACJA PRZETARTY SZLAK 01:20:54 06:13 min/km143.06BZ7343
12835134M41-50Grzesik Marcin Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:21:09 06:14 min/km123.84BZ7153
1293676M41-50Dudziński Sylwester Olszewnica Nowa WIELISZEW HERON TEAM 01:21:09 06:14 min/km123.84BL7570
1302288M11-14Gmitrzuk Adam Serock - 01:21:32 06:16 min/km123.26BL7635
13155113M31-40Makowski Tomasz Warszawa - 01:21:36 06:16 min/km123.16BL7576
13218936M21-30Kucharski Robert Otwock DRUŻYNA RR 01:21:42 06:17 min/km123.01BZ7391
1333199M61plusKleiman Leszek Kałuszyn - 01:22:20 06:20 min/km122.06BW7475
1344954M15-20Olender Jakub Marki - 01:22:43 06:21 min/km121.5BL7649
27696K41-50Borkowska Bożena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:22:44 06:21 min/km139.89BZ7119
281441K31-40Mielnicka Edyta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:23:06 06:23 min/km139.27BW7480
29725K41-50Czeczott Małgorzata Warszawa UKA 01:23:24 06:24 min/km138.77BL7565
13556233M31-40Fałatowicz Radosław Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:23:25 06:25 min/km120.48BL7597
1365710M31-40Krakowiak Paweł Łajski AGD WRONIAK 01:23:26 06:25 min/km120.46BZ7026
13758221M31-40Włodarczyk Paweł Kałuszyn - 01:23:36 06:25 min/km120.22BL7594
138594M31-40Czyż Dominik Zegrze GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:23:44 06:26 min/km120.02BZ7010
13960216M31-40Czudec Mateusz Legionowo - 01:23:58 06:27 min/km119.69BZ7262
1406171M31-40Łacheta Konrad Wieliszew CENTRUM SZKOLENIA ŁĄCZN 01:23:59 06:27 min/km119.67BZ7051
30535K21-30Sobesto Magdalena Wieliszew BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:24:21 06:29 min/km137.21BZ7100
14119210M21-30Kołaczek Hubert Wieluń XRUNNERS 01:24:21 06:29 min/km119.15BL7590
318126K41-50Sobczyńska Krystyna Studzianki NASIELSK BASZTA TEAM 01:24:31 06:30 min/km136.94BW7477
329125K41-50Ogórek Agnieszka Studzianki NASIELSK BASZTA TEAM 01:24:31 06:30 min/km136.94BZ7298
14237215M41-50Trzciński Tomasz Olszewnica Stara WIELISZEW HERON TEAM 01:24:31 06:30 min/km118.91BZ7445
14338934M41-50Morawski Paweł Legionowo - 01:24:31 06:30 min/km118.91BZ7421
336238K21-30Brulińska Marta Warszawa WIELISZEW HERON TEAM 01:24:39 06:30 min/km136.72BZ7324
343955K51-60Szadura Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 01:24:43 06:31 min/km136.61BZ7396
14420152M21-30Gmitrzuk Robert Serock - 01:24:50 06:31 min/km118.47BL7577
14562258M31-40Gabor Szabo Węgry - 01:25:06 06:32 min/km118.1BL7614
351040K41-50Brykalska Joanna Skrzeszew - 01:25:10 06:33 min/km135.89BZ7060
1465284M15-20Siwiec Hubert Olszewnica Stara PLIK TEAM 01:25:20 06:33 min/km117.77BZ7356
14763104M31-40Sawicki Grzegorz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:25:40 06:35 min/km117.32BZ7453
3615102K31-40Kosewska Monika Łajski WIELISZEW HERON TEAM 01:25:53 06:36 min/km134.76BW7482
3716294K31-40Brzezińska Michalina Włocławek 01:25:54 06:36 min/km134.73BL7651
14839931M41-50Olender Robert Marki - 01:25:57 06:36 min/km116.93BL7643
1496437M31-40Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 01:25:58 06:36 min/km116.91BZ7337
387211K21-30Smolińska Dominika Laski IZABELIN NA START 01:25:58 06:36 min/km134.63BL7591
3917159K31-40Jaworek Justyna Trzciany GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:26:10 06:37 min/km134.31BZ7137
4018137K31-40Opara Maja Jabłonna BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:26:12 06:37 min/km134.26BW7529
1504089M41-50Siwiec Robert Olszewnica Stara PLIK TEAM 01:26:18 06:38 min/km116.45BZ7076
15117190M51-60Bogdanski Jacek Halinow - 01:26:40 06:40 min/km115.96BL7586
411174K41-50Wąsik Izabela Warszawa - 01:26:59 06:41 min/km133.05BZ7174
4212263K41-50Nobili Nicoletta Włochy - 01:26:59 06:41 min/km133.05BL7619
1524191M41-50Wasik Piotr Legionowo - 01:27:03 06:41 min/km115.45BZ7205
1534261M41-50Kamiński Wiesław Warszawa PARK RUN WARSZAWA 01:27:08 06:42 min/km115.34BZ7197
15418145M51-60Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowie KB JOGGER NOWY DWÓR MAZO 01:27:11 06:42 min/km115.27BZ7164
43817K21-30Brzezińska Katarzyna Warszawa - 01:27:21 06:43 min/km132.49BZ7097
441936K31-40Mierzejewska Martyna Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:27:22 06:43 min/km132.47BW7512
459220K21-30Szczepankowska Paulina Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 01:27:35 06:44 min/km132.14BL7593
15519185M51-60Pawłowski Tomasz Warszawa - 01:27:36 06:44 min/km114.73BL7582
1   2   3   4   5   6   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera