Wieliszewski Crossing Wiosna - kolarstwo MTB 22 km

Wieliszew, 09-04-2017


Zawodnicy na mecie: 187, kobiety: 39, mężczyźni: 148

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik V-śr Punkty Klucz
9343973M31-40Zalewski Paweł Skrzeszew - 01:09:20 19.04 km/h142.55RZ7147
9444753M31-40Lepka Jarosław Józefów TEAM POZIOMKA 01:09:24 19.02 km/h142.41RZ7164
9524156M41-50Rabiński Marcin Łajski - 01:09:35 18.97 km/h142.04RW7301
9645641M31-40Wojtyra Michal Jozefow - 01:09:42 18.94 km/h141.8RW7243
9746647M31-40Macioszek Czarek Warszawa - 01:09:43 18.93 km/h141.76RZ7094
9847924M31-40Karbowski Grzegorz - JW3934 01:09:52 18.89 km/h141.46RZ7231
9948953M31-40Radomski Michał - JW3934 01:09:54 18.88 km/h141.39RW7287
10025639M41-50Szwarc Adam Legionowo - 01:09:58 18.86 km/h141.26RZ7110
1013724M15-20Tarczyński Bartosz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:10:06 18.83 km/h140.99RW7270
10226937M41-50Lach Krzysztof Warszawa - 01:10:14 18.79 km/h140.72RZ7159
93683K21-30Kaźmierczak Monika Skubianka BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:10:16 18.78 km/h164.8RZ7009
102946K41-50Moćko Beata Wołomin ŚWIAT ROWERÓW 01:10:22 18.76 km/h164.57RZ7136
116901K31-40Banaszczuk Karolina Warszawa KLINIKA ROWERÓW 01:10:36 18.7 km/h164.02RZ7148
1039224M51-60Witkowski Adam Pomiechówek PROGRESS TRIATHLON TEAM 01:10:50 18.63 km/h139.53RW7294
10449940M31-40Matanowski Sebastian Skrzeszew MATAN TEAM 01:10:55 18.61 km/h139.37RZ7165
10550651M31-40Godlewski Konrad Skrzeszew - 01:11:08 18.55 km/h138.94RZ7044
123712K41-50Rowicka Olga Ruda KAMYK RADZYMIN MTB TEAM 01:11:09 18.55 km/h162.75RZ7086
10627646M41-50Banach Tomasz Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:11:14 18.53 km/h138.75RZ7097
10751636M31-40Goszczyński Łukasz Komornica KLUB TO JA 01:11:27 18.47 km/h138.33RZ7091
10852735M31-40Kościesza Łukasz - JW3934 01:11:41 18.41 km/h137.87RZ7230
10914611M21-30Przybysz Adrian Legionowo - 01:12:02 18.32 km/h137.2RZ7021
11053734M31-40Płóciennik Rafał - JW3934 01:12:18 18.26 km/h136.7RW7274
11154702M31-40Sielaczek Arkadiusz Legionowo ASICUSTOM 01:12:49 18.13 km/h135.73RZ7033
1124728M15-20Myszkowski Piotr Warszawa WIELISZEW HERON TEAM 01:12:51 18.12 km/h135.67RZ7123
11315694M21-30Rosiński Mariusz Wieliszew - 01:12:52 18.11 km/h135.64RZ7060
134673K41-50Ozimkiewicz Agata Leszno KLINIKA ROWERÓW 01:12:52 18.11 km/h158.92RZ7235
11416706M21-30Szpindor Bartosz Radom - 01:13:03 18.07 km/h135.3RW7262
147960K31-40Tomaszewska Julita Legionowo TIMBUD TEAM 01:13:16 18.01 km/h158.05RZ7139
11528672M41-50Cisiak Arkadiusz Warszawa - 01:13:59 17.84 km/h133.59RZ7024
11655667M31-40Kordowski Konrad Lajski WIELISZEW HERON TEAM 01:14:08 17.8 km/h133.32RZ7076
11756633M31-40Czwakiel Michał Jabłonna MCM 01:14:10 17.79 km/h133.26RW7242
151718K15-20Szaturska Aleksandra Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:14:12 17.79 km/h156.06RZ7120
161975K51-60Szadura Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 01:14:31 17.71 km/h155.4RZ7162
1185903M15-20Bujnicki Krzysztof Wołomin - 01:14:57 17.61 km/h131.87RZ7153
11929914M41-50Głowacki Andrzej Legionowo WIELISZEW HERON TEAM 01:15:46 17.42 km/h130.44RZ7180
12010689M51-60Szpindor Marian Radom - 01:15:51 17.4 km/h130.3RW7256
12130643M41-50Tabor Robert Dębe AMP UKS VICTORIA RADZYMIN 01:15:58 17.37 km/h130.1RZ7210
1226720M15-20Kłos Hubert Jabłonna - 01:16:02 17.36 km/h129.99RW7267
178226K31-40Urbańska Anna Pomiechówek PROGRESS TRIATHLON TEAM 01:16:03 17.35 km/h152.27RW7292
12357710M31-40Gramann Norbert Rembelszczyzna - 01:16:06 17.34 km/h129.87RZ7182
12458691M31-40Rosiński Łukasz Łajski - 01:16:07 17.34 km/h129.84RZ7047
182741K51-60Grad Justyna Legionowo 01:16:07 17.34 km/h152.13RZ7107
12559748M31-40Jastrzębski Sławomir Legionowo BRAVE HEARTS LEGIONOWO 01:16:53 17.17 km/h128.55RZ7223
1267744M15-20Kado Krzysztof Łajski WIELISZEW HERON TEAM 01:17:03 17.13 km/h128.27RW7295
194708K21-30Karczewska Olga Warszawa MGG HELPEA TEAM 01:17:20 17.07 km/h149.74RW7263
12717910M21-30Gadecki Adam - JW3934 01:17:44 16.98 km/h127.14RZ7234
12831913M41-50Gawryszewski Jarosław Warszawa - 01:18:20 16.85 km/h126.17RW7280
205749K21-30Sobczak Magdalena Góra 01:18:46 16.76 km/h147.02RW7306
12960634M31-40Morawski Rafał Zabki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:18:51 16.74 km/h125.34RZ7019
219697K31-40Owczuk Bogusława Kobyłka ROWEROWY SQUAD BIKE TEAM 01:19:01 16.7 km/h146.55RW7259
1   2   3   4   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera