Wieliszewski Crossing Wiosna - Bieg 11 km

Wieliszew, 09-04-2017


Zawodnicy na mecie: 336, kobiety: 111, mężczyźni: 225

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
613527K31-40Wasik Julita Stanisławów Drug - 01:05:28 05:57 min/km139.46BZ7070
1915850M41-50Łabęda Stanisław Miękoszyn NASIELSK BASZTA TEAM 01:05:34 05:57 min/km115BZ7069
1926109M61plusKleiman Leszek Kałuszyn - 01:05:40 05:58 min/km114.82BW7475
623610K31-40Rowicka Aneta Zielonka MISIOTIM 01:05:40 05:58 min/km139.04BZ7044
1937986M31-40Rutkowski Krzysztof Nowy Dwor Mazowiec TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:05:43 05:58 min/km114.73BZ7098
6337192K31-40Górska Maja Warszawa - 01:05:45 05:58 min/km138.86BZ7309
194807M31-40Rachuba Michał Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:05:48 05:58 min/km114.59BZ7106
641163K41-50Olejnik Małgorzata Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 01:05:49 05:59 min/km138.72BZ7048
6538194K31-40Kalisz Wioleta Warszawa - 01:05:50 05:59 min/km138.68BW7493
6639290K31-40Szulencka Ola Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 01:05:58 05:59 min/km138.4BZ7305
19528910M21-30Gadecki Adam - JW3934 01:06:26 06:02 min/km113.5BZ7239
671283K41-50Kosewska Dorota Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:06:28 06:02 min/km137.36BW7467
6840117K31-40Warzecha Jolanta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:06:30 06:02 min/km137.29BZ7055
6941915K31-40Goszczyńska Marlena Komornica KLUB TO JA 01:06:35 06:03 min/km137.12BW7546
704239K31-40Wróbel-Rogala Marzena Komornica R1DE43TEAM 01:06:45 06:04 min/km136.78BZ7021
19618294M51-60Zdunek Waldemar Wołomin BÓBR TŁUSZCZ 01:06:48 06:04 min/km112.87BZ7061
19781293M31-40Kozłowski Witold Warszawa LRC 01:06:50 06:04 min/km112.82BW7532
7143256K31-40Myszkowska Alicja Legionowo - 01:07:09 06:06 min/km135.96BW7516
7213258K41-50Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BÓBR TŁUSZCZ 01:07:14 06:06 min/km135.8BZ7005
7344108K31-40Guzińska Aleksandra Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:07:21 06:07 min/km135.56BZ7092
1986903M15-20Bujnicki Krzysztof Wołomin - 01:07:25 06:07 min/km111.84BZ7387
1995984M41-50Stawiarski Krzysztof Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 01:07:35 06:08 min/km111.57BZ7211
20082951M31-40Paprota Przemysław Płońsk AGR PŁOŃSK 01:07:41 06:09 min/km111.4BZ7402
7445245K31-40Mierzejewska Martyna Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:07:42 06:09 min/km134.86BW7512
2011990M51-60Rzepka Mirosław Warszawa BRYGADA PORAJÓW 01:07:51 06:10 min/km111.13BZ7144
20283136M31-40Ruciński Jarosław Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 01:08:00 06:10 min/km110.88BZ7118
7514237K41-50Roszkowska-Kazała Małgorzata Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:08:04 06:11 min/km134.13BZ7180
7646114K31-40Janik Paulina Warszawa - 01:08:09 06:11 min/km133.97BZ7332
20329113M21-30Antoszewski Michał Warszawa - 01:08:09 06:11 min/km110.64BZ7333
7715979K41-50Bukat Ewa Zielonka KLINIKA ROWERÓW 01:08:27 06:13 min/km133.38BW7556
7810170K21-30Majewska Hanna Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:08:31 06:13 min/km133.25BZ7323
7911296K21-30Lewandowska Kinga Pułtusk - 01:08:41 06:14 min/km132.93BW7533
8012239K21-30Olszewska-Nawara Aneta Legionowo - 01:08:41 06:14 min/km132.93BW7510
20460937M41-50Lach Krzysztof Warszawa - 01:09:01 06:16 min/km109.25BZ7393
811682K41-50Tabaka-Mierzejewska Sylwia Legionowo - 01:09:06 06:16 min/km132.13BZ7073
20561238M41-50Karwowski Mariusz Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:09:30 06:19 min/km108.49BW7509
206848M31-40Naczulski Witold Warszawa GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:09:31 06:19 min/km108.46BZ7071
20785976M31-40Michalik Arkadiusz Komornica WIELISZEW HERON TEAM 01:09:43 06:20 min/km108.15BW7554
82336K51-60Gocejna Beata Płońsk - 01:10:43 06:25 min/km129.11BZ7087
834713K31-40Deregowska Malgorzata Nowy Dwór Mazowie - 01:11:29 06:29 min/km127.72BZ7279
844843K31-40Malinowska Stasia Komornica - 01:11:40 06:30 min/km127.4BZ7017
8513161K21-30Łaszczyk Agnieszka Leoncin - 01:11:40 06:30 min/km127.4BZ7319
8649167K31-40Krzyżanowska Dorota Nowy Dwór Mazowie - 01:11:40 06:30 min/km127.4BZ7245
20820902M51-60Bujnicki Kazimierz Wołomin - 01:12:20 06:34 min/km104.24BZ7388
8750233K31-40Chorążak Ewa Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 01:13:12 06:39 min/km124.73BZ7147
88423K51-60Bugajewska Anna Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 01:13:13 06:39 min/km124.7BZ7064
8951162K31-40Lemieszek Anna Łajski WIELISZEW HERON TEAM 01:13:14 06:39 min/km124.67BW7485
2097308M15-20Siwiec Hubert Olszewnica Stara PLIK.PL 01:13:15 06:39 min/km102.94BZ7356
9052187K31-40Uchal Ewa Wieliszew - 01:13:20 06:40 min/km124.5BW7491
2108688M31-40Rynkiewicz Rafał Legionowo - 01:13:23 06:40 min/km102.75BW7470
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera