Wieliszewski Crossing Wiosna - Bieg 11 km

Wieliszew, 09-04-2017


Zawodnicy na mecie: 336, kobiety: 111, mężczyźni: 225

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
16767940M31-40Matanowski Sebastian Skrzeszew MATAN TEAM 01:01:10 05:33 min/km123.27BZ7399
16852947M41-50Morawski Paweł Legionowo - 01:01:11 05:33 min/km123.24BZ7421
16925139M21-30Czajkowski Krzysztof Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY 01:01:25 05:35 min/km122.77BZ7003
354153K41-50Wąsik Izabela Warszawa GRUPA BIEGOWA CZUK I HEK 01:01:33 05:35 min/km148.33BZ7174
17068207M31-40Adamczyk Marcin Warszawa - 01:01:34 05:35 min/km122.47BW7497
1715354M41-50Turecki Krzysztof Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:01:36 05:36 min/km122.4BZ7125
17216923M51-60Kado Mirosław Łajski WIELISZEW HERON TEAM 01:01:56 05:37 min/km121.74BZ7251
3620228K31-40Pomaska Kamila Serock - 01:02:04 05:38 min/km147.1BZ7244
37575K41-50Dziedzic Marlena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:02:07 05:38 min/km146.98BZ7086
3821173K31-40Szostak Iwona Strzembowo KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 01:02:11 05:39 min/km146.82BZ7156
3922132K31-40Staroszczyk Agnieszka Warszawa SPIĘTE POŚLADKI 01:02:14 05:39 min/km146.71BZ7077
4023909K31-40Dziarnowska Magda Warszawa BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 01:02:15 05:39 min/km146.67BZ7253
17354302M41-50Skowroński Piotr Legionowo - 01:02:18 05:39 min/km121.03BW7536
1742652M21-30Filipek Michał Warszawa - 01:02:24 05:40 min/km120.83BZ7171
17517250M51-60Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomows GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:02:31 05:41 min/km120.61BZ7344
4124960K31-40Tomaszewska Julita Legionowo TIMBUD TEAM 01:02:38 05:41 min/km145.77BZ7373
17627267M21-30Karczewski Artur Nowy Dwór Mazowie - 01:02:39 05:41 min/km120.35BW7521
17755191M41-50Piątkowski Mariusz Warszawa - 01:02:40 05:41 min/km120.32BZ7307
426116K41-50Sobczyńska Krystyna Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 01:02:43 05:42 min/km145.58BW7477
437115K41-50Ogórek Agnieszka Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 01:02:43 05:42 min/km145.58BZ7298
448285K41-50Dworak Joanna Janówek Drugi - 01:02:50 05:42 min/km145.31BZ7093
4525266K31-40Mazurek Aneta Kałuyszyn OLIWKA 01:02:53 05:43 min/km145.19BW7520
462612K31-40Rudnicka Anna Warszawa ZABIEGANI PO USZY 01:02:55 05:43 min/km145.11BZ7104
4727168K31-40Barańska Katarzyna Nasielsk - 01:03:08 05:44 min/km144.61BW7488
4828901K31-40Banaszczuk Karolina Warszawa KLINIKA ROWERÓW 01:03:37 05:47 min/km143.52BZ7382
17869254M31-40Chądzyński Adam Płońsk - 01:03:41 05:47 min/km118.4BZ7272
17970209M31-40Załuskowski Andrzej Warszawa BRYGADA PORAJÓW 01:03:46 05:47 min/km118.24BW7499
180592M61plusPrędki Waldemar Warszawa BRYGADA PORAJÓW 01:03:47 05:47 min/km118.21BZ7101
499149K41-50Borkowska Bożena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 01:03:55 05:48 min/km142.84BZ7119
18171964M31-40Wiechetek Artur Warszawa - 01:03:56 05:48 min/km117.94BW7551
18272905M31-40Cholewa Adam Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:04:06 05:49 min/km117.63BZ7224
18373112M31-40Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 01:04:09 05:49 min/km117.54BZ7337
502949K31-40Żołnierowicz Joanna Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:04:10 05:50 min/km142.29BZ7080
18456286M41-50Dworak Janusz Janówek Drugi - 01:04:24 05:51 min/km117.08BZ7094
5130978K31-40Kowalska Jolanta Legionowo 01:04:39 05:52 min/km141.22BW7557
523196K31-40Surdyk Joanna Nowe Załubice KAMYK RADZYMIN MTB TEAM 01:04:42 05:52 min/km141.11BZ7141
533277K31-40Jaworek Justyna Trzciany GRUPA BIEGOWA CHTMO 01:04:44 05:53 min/km141.04BZ7137
5410190K41-50Wojciechowska Wioletta Modlin - Twierdza - 01:04:55 05:54 min/km140.64BZ7215
1857499M31-40Skośkiewicz Krzysztof Borowa Góra - 01:05:01 05:54 min/km115.97BZ7188
55837K21-30Barmuta Magdalena Warszawa AMATORSZCZYZNA TEAM 01:05:02 05:54 min/km140.39BW7461
564904K15-20Bukowiecka Sylwia Komornica - 01:05:02 05:54 min/km140.39BZ7438
579279K21-30Brzezińska Katarzyna Warszawa - 01:05:06 05:55 min/km140.25BZ7097
18657949M41-50Nowak Artur Józefów TRI LEVEL NIEPORĘT 01:05:12 05:55 min/km115.64BZ7454
585231K15-20Chudorlińska Marta Legionowo UKS 7 LEGIONOWO 01:05:12 05:55 min/km140.03BZ7186
18775282M31-40Plachecki Tomasz Wieliszew - 01:05:14 05:55 min/km115.59BZ7285
5933926K31-40Knapczyk Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 01:05:19 05:56 min/km139.78BZ7378
18876202M31-40Cybulski Bartosz Krubin - 01:05:20 05:56 min/km115.41BW7495
18977177M31-40Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowie TRINERGY 01:05:26 05:56 min/km115.23BZ7004
6034962K31-40Tomiczak Karolina Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 01:05:26 05:56 min/km139.53BZ7386
1907851M31-40Jamski Sławomir Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:05:27 05:57 min/km115.2BW7462
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera