Wieliszewski Crossing Wiosna - Bieg 11 km

Wieliszew, 09-04-2017


Zawodnicy na mecie: 336, kobiety: 111, mężczyźni: 225

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
12937101M41-50Iwanowski Piotr Skrzeszew BIEGAM PO SKRZESZEWIE 00:57:51 05:15 min/km130.34BZ7050
13038295M41-50Trzciński Tomasz Olszewnica Stara WIELISZEW HERON TEAM 00:57:52 05:15 min/km130.3BZ7445
13111179M51-60Bola Janusz Warszawa BIEGUS 00:57:58 05:16 min/km130.07BZ7187
1322116M21-30Szarkowski Jakub Warszawa - 00:58:00 05:16 min/km130BZ7085
13339921M41-50Janowski Jacek Legionowo ABSOLUTE BIKES REDINGO TE 00:58:06 05:16 min/km129.78BZ7413
13440236M41-50Kazała Piotr Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:58:09 05:17 min/km129.66BZ7179
1351309M11-14Cierniak Franciszek Legionowo GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:58:13 05:17 min/km129.52BZ7365
1365759M31-40Łatkowski Łukasz Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:58:16 05:17 min/km129.41BW7464
23355K41-50Łatkowska Monika Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:58:16 05:17 min/km156.69BZ7066
13758106M31-40Szabłowski Radosław Ostrów Mazowiecka - 00:58:18 05:18 min/km129.33BW7474
13841297M41-50Kisieliński Wojciech Chotomów WIELISZEW HERON TEAM 00:58:20 05:18 min/km129.26BZ7322
139599M31-40Czyż Dominik Zegrze GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:58:26 05:18 min/km129.04BZ7010
2411146K31-40Michalak Marta Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:58:28 05:18 min/km156.16BZ7075
251256K31-40Górska Justyna Serock NA MAX-A TEAM 00:58:38 05:19 min/km155.71BZ7034
14012141M51-60Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowie KB JOGGER 00:58:38 05:19 min/km128.6BZ7164
267278K21-30Owczarek Katarzyna Nowy Dwór Mazowie - 00:58:40 05:20 min/km155.63BW7525
14142148M41-50Warchoł Artur Sochocin KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:58:48 05:20 min/km128.23BZ7265
14243107M41-50Kufera Dariusz Warszawa FRAPOL RAZEM! 00:58:54 05:21 min/km128.01BZ7204
1431389M51-60Żochowski Krzysztof Słupno - 00:58:59 05:21 min/km127.83BZ7033
1442235M21-30Barmuta Paweł Warszawa AMATORSZCZYZNA TEAM 00:58:59 05:21 min/km127.83BW7460
2713264K31-40Kącka Olga Warszawa UKA 00:59:10 05:22 min/km154.31BZ7284
2814226K31-40Urbańska Anna Pomiechówek PROGRESS TRIATHLON TEAM 00:59:13 05:23 min/km154.18BW7506
14523206M21-30Dobrowolski Kamil Góra - 00:59:13 05:23 min/km127.33BW7496
14614219M51-60Jezierski Jan Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:59:14 05:23 min/km127.29BZ7176
14760927M31-40Knapczyk Piotr Skrzeszew NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:59:30 05:24 min/km126.72BZ7376
14861243M31-40Kucharski Marcin Warszawa BRYGADA PORAJÓW 00:59:34 05:24 min/km126.58BZ7259
14944241M41-50Wojciechowski Mariusz Michałów Reginó - 00:59:39 05:25 min/km126.4BZ7347
15045131M41-50Mówiński Mariusz Jabłonna RUNNERS TEAM JABŁONNA 00:59:39 05:25 min/km126.4BZ7226
15146270M41-50Wasik Piotr Legionowo - 00:59:40 05:25 min/km126.37BZ7205
292975K51-60Szadura Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 00:59:49 05:26 min/km152.63BZ7396
152475M41-50Machnacki Michał Legionowo GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:59:50 05:26 min/km126.02BZ7083
1534821M41-50Szlachta Wiesław Warszawa BÓBR TŁUSZCZ 00:59:51 05:26 min/km125.98BZ7122
15462246M31-40Chęć Adam Warszawa ZABIEGANNA DRUŻYNA 00:59:53 05:26 min/km125.91BZ7339
1555316M15-20Wasik Marcel Suwin - 00:59:56 05:26 min/km125.81BZ7366
15649183M41-50Kamiński Wiesław Warszawa PARK RUN WARSZAWA 01:00:03 05:27 min/km125.56BZ7197
15763138M31-40Łacheta Konrad Wieliszew CENTRUM SZKOLENIA ŁĄCZN 01:00:24 05:29 min/km124.83BZ7051
15850920M41-50Jankowski Robert Legionowo - 01:00:26 05:29 min/km124.77BZ7074
3015287K31-40Opara Maja Jabłonna BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:00:27 05:29 min/km151.03BW7529
15964255M31-40Sawicki Grzegorz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:00:30 05:30 min/km124.63BZ7453
3116127K31-40Mielnicka Edyta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:00:32 05:30 min/km150.83BW7480
16051212M41-50Olesiak Arkadiusz Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 01:00:35 05:30 min/km124.46BW7500
321731K31-40Bojarska Agnieszka Płock - 01:00:35 05:30 min/km150.7BW7458
16165218M31-40Krysiewicz Marcin Opole RUN-LOG 01:00:50 05:31 min/km123.95BZ7312
16266973M31-40Zalewski Paweł Skrzeszew - 01:00:54 05:32 min/km123.81BZ7381
331838K31-40Wielgosz Małgorzata Komornica - 01:00:58 05:32 min/km149.75BZ7015
16324289M21-30Ruciński Krzysztof Radzymin - 01:01:00 05:32 min/km123.61BW7530
1643135M61plusKinasiewicz Marek Skierdy - 01:01:03 05:33 min/km123.51BZ7154
1654273M61plusGórnicki Marek Wieliszew - 01:01:04 05:33 min/km123.47BZ7255
3419104K31-40Klimkiewicz Marzena Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 01:01:07 05:33 min/km149.39BZ7068
16615221M51-60Golatowski Marek Piastów - 01:01:09 05:33 min/km123.3BW7503
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera