Wieliszewski Crossing Wiosna - Bieg 11 km

Wieliszew, 09-04-2017



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Agnieszka Żuraniewska (181.75), Radek Gozdek (181.69), Łukasz Klaś (174.6), Elżbieta Cichońska (169.55) 707.59
2 BIEGAM NA TARCHOMINIE Agnieszka Kwiatkowska (200), Roksana Jamska (179.08), Adrian Kwiatkowski (176.58), Edyta Mielnicka (150.83) 706.49
3 WIELISZEW HERON TEAM Kinga Reda (191.4), Hubert Gronowski (177.69), Paulina Krawczyk (167.47), Patrycja Plaskaty (165.5) 702.06
4 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU Dariusz Murawski (172.21), Mariusz Bińczycki (171.17), Marta Michalak (156.16), Marcin Kłoszewski (153.51) 653.05
5 MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO Patryk Kościelski (183.6), Klaudia Krajewska (166.91), Rafał Martynów (143.35), Mateusz Kościelski (137.47) 631.33
6 NASIELSK BASZTA TEAM Łukasz Witkowski (166.81), Krzysztof Skrzypczyński (151.56), Radek Jankowski (148.28), Agnieszka Ogórek (145.58) 612.23
7 JW3934 Henryk ŁEPECKI (170.14), Sławomir KARCZEWSKI-SZELĄŻEK (164.09), Marcin SZYMAJDA (144.81), Katarzyna CZUBANY (116.18) 595.22
8 GRUPA BIEGOWA CHTMO Dariusz Łoza (160.77), Monika Łatkowska (156.69), Justyna Jaworek (141.04), Marcin Grzesik (136.59) 595.09
9 KLINIKA ROWERÓW Magdalena Kosko (172.92), Dominik Dudek (145.14), Karolina Banaszczuk (143.52), Ewa Bukat (133.38) 594.96
10 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Maja Opara (151.03), Marcin Markowski (149.21), Wiesław Łobejko (148.18), Piotr Gral (138.31) 586.73
11 ZABIEGANI PO USZY Marcin Roszkowski (149.5), Anna Rudnicka (145.11), Małgorzata Roszkowska-Kazała (134.13), Piotr Kazała (129.66) 558.4
12 BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA Krzysztof Olejnik (151.71), Małgorzata Olejnik (138.72), Katarzyna Sprawka (114.2), Edyta Wołkowicz (114.03) 518.66
13 PROGRESS TRIATHLON TEAM Damian Witkowski (181.25), Anna Urbańska (154.18), Adam Witkowski (102.1) 437.53
14 BÓBR TŁUSZCZ Katarzyna Marcinkiewicz (135.8), Wiesław Szlachta (125.98), Waldemar Zdunek (112.87) 374.65
15 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Joanna Surdyk (141.11), Patryk Wojciechowski (131.47), Maciej Surdyk (87.39) 359.97
16 IDZIEMY TEAM Marta Lejzerowicz (166.61), Piotr Prusiński (137.59) 304.2
17 MISIOTIM Piotr Rowicki (150.8), Aneta Rowicka (139.04) 289.84
18 RADZYMIN RUN TEAM Marzena Klimkiewicz (149.39), Krzysztof Kucucha (133.02) 282.41
19 AMATORSZCZYZNA TEAM Magdalena Barmuta (140.39), Paweł Barmuta (127.83) 268.22
20 TIMBUD TEAM Julita Tomaszewska (145.77), Jakub Tomaszewski (101.62) 247.39
21 ZABIEGANNA DRUŻYNA Adam Chęć (125.91), Anna Jarosz (112.37) 238.28

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera