Wieliszewski Crossing Zima - 7 km

Wieliszew, 29-01-2017


Zawodnicy na mecie: 378, kobiety: 113, mężczyźni: 265

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
6733309K31-40Górska Maja Warszawa - 00:46:46 06:40 min/km134.5BZ7309
23564307M41-50Piątkowski Mariusz Warszawa - 00:46:46 06:40 min/km109.41BZ7307
6834147K31-40Chorążak Ewa Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 00:46:52 06:41 min/km134.21BZ7147
693559K31-40Zarzycka Ewa Józefosław -Wars ZABIEGANI PO USZY 00:47:15 06:45 min/km133.12BZ7059
23665211M41-50Stawiarski Krzysztof Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 00:47:30 06:47 min/km107.72BZ7211
703254K51-60Bombolska Renata Ewa Warszawa - 00:47:32 06:47 min/km132.33BZ7254
2376255M61plusGórnicki Marek Wieliszew WZAJEMNEJ ADORACJI 00:47:32 06:47 min/km107.64BZ7255
713681K31-40Kownacka Izabela Poddębie WIELISZEW HERON TEAM 00:47:33 06:47 min/km132.28BZ7081
7213324K21-30Majewska Hanna Warszawa - 00:47:34 06:47 min/km132.24BZ7323
7337104K31-40Rudnicka Anna Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:47:36 06:48 min/km132.14BZ7104
7438831K31-40Kruszewska Joanna Dziekanów Polski ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGO 00:47:49 06:49 min/km131.54BZ7371
238105882M31-40Rawa Sławomir Łomianki ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGO 00:47:50 06:50 min/km106.97BZ7422
7539194K31-40Grabarska Lidia Warszawa UCIEKAM WIĘC BIEGNĘ 00:47:54 06:50 min/km131.32BZ7194
23931216M21-30Wachowiak Adam Stanisławów Drug - 00:47:55 06:50 min/km106.78BZ7216
2403212M21-30Kwas Bartosz Wieliszew TIMBUD TEAM 00:47:55 06:50 min/km106.78BZ7012
76464K51-60Bugajewska Anna Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:48:02 06:51 min/km130.95BZ7064
2412365M51-60Bugajewski Janusz Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:48:02 06:51 min/km106.52BZ7065
242106867M31-40Kuna Paweł Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:48:09 06:52 min/km106.27BZ7407
24310798M31-40Rutkowski Krzysztof Nowy Dwor Mazowiec TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:48:09 06:52 min/km106.27BZ7098
2442461M51-60Zdunek Waldemar Wołomin BÓBR TŁUSZCZ 00:48:11 06:53 min/km106.19BZ7061
77165K41-50Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BÓBR TŁUSZCZ 00:48:11 06:53 min/km130.54BZ7005
245108285M31-40Plachecki Tomasz Wieliszew - 00:48:25 06:55 min/km105.68BZ7285
7840333K31-40Janik Paulina Warszawa - 00:48:29 06:55 min/km129.74BZ7332
24625848M51-60Bujnicki Kazimierz Wołomin - 00:48:29 06:55 min/km105.53BZ7388
24733334M21-30Antoszewski Michał Warszawa - 00:48:29 06:55 min/km105.53BZ7333
795248K51-60Koper Irena Legionowo UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO 00:48:31 06:55 min/km129.65BZ7248
8014261K21-30Wutke Małgorzata Warszawa - 00:48:31 06:55 min/km129.65BZ7261
8141141K31-40Surdyk Joanna Nowe Załubice KAMYK RADZYMIN MTB TEAM 00:48:34 06:56 min/km129.51BZ7141
824292K31-40Guzińska Aleksandra Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 00:48:37 06:56 min/km129.38BZ7092
8343246K31-40Pyrek Ewelina Nowy Dwór Mazowie - 00:48:40 06:57 min/km129.25BZ7246
8415319K21-30Łaszczyk Agnieszka Leoncin - 00:48:41 06:57 min/km129.2BZ7319
248109118M31-40Ruciński Jarosław Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:48:43 06:57 min/km105.03BZ7118
854444K31-40Rowicka Aneta Zielonka MISIOTIM 00:49:04 07:00 min/km128.19BZ7044
249110904M31-40Dziedzic Marcin Jadwisin TIMBUD TEAM 00:49:11 07:01 min/km104.03BZ7449
25066834M41-50Gawryszewski Jarosław Warszawa - 00:49:12 07:01 min/km104BZ7374
25167860M41-50Mielecki Anrzej Warszawa 5XAM 00:49:12 07:01 min/km104BZ7400
252111903M31-40Dziedzic Łukasz Legionowo TIMBUD TEAM 00:49:12 07:01 min/km104BZ7450
861773K41-50Tabaka-Mierzejewska Sylwia Legionowo - 00:49:25 07:03 min/km127.28BZ7073
8745297K31-40Sekścińska Magda Łomża KS ŁOMŻANIE 00:49:31 07:04 min/km127.03BZ7297
253112302M31-40Aniołkowski Krzysztof Warszawa - 00:49:31 07:04 min/km103.33BZ7302
882151K11-14Wojewódzka Julia Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 00:49:36 07:05 min/km126.81BZ7151
8916175K21-30Wojewódzka Anna Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 00:49:40 07:05 min/km126.64BZ7175
9046245K31-40Krzyżanowska Dorota Nowy Dwór Mazowie MOTOINTEGRATOR RUNNING TE 00:50:11 07:10 min/km125.34BZ7245
9147905K31-40Michalczyk Ania Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:50:14 07:10 min/km125.22BZ7448
9218213K41-50Sprawka Katarzyna Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:50:20 07:11 min/km124.97BZ7213
2549206M15-20Wasik Bartosz Legionowo - 00:50:50 07:15 min/km100.66BZ7206
25568205M41-50Wasik Piotr Legionowo - 00:50:50 07:15 min/km100.66BZ7205
9317845K21-30Żochowska Magdalena Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:50:57 07:16 min/km123.45BZ7385
9448279K31-40Deregowski Małgorzata Nowy Dwór Mazowie - 00:51:06 07:18 min/km123.09BZ7279
9549202K31-40Wołkowicz Edyta Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:51:06 07:18 min/km123.09BZ7202
1   2   3   4   5   6   7   8   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera