Wieliszewski Crossing Zima - 7 km

Wieliszew, 29-01-2017


Zawodnicy na mecie: 378, kobiety: 113, mężczyźni: 265

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
4323838K31-40Knapczyk Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 00:44:12 06:18 min/km142.31BZ7378
20994272M31-40Chądzyński Adam Płońsk - 00:44:13 06:19 min/km115.72BZ7272
2105976M41-50Siwiec Robert Olszewnica Stara PLIK.PL 00:44:13 06:19 min/km115.72BZ7076
442470K31-40Wasik Julita Stanisławów Drug - 00:44:22 06:20 min/km141.77BZ7070
457111K41-50Andrejew Agnieszka Ząbki - 00:44:25 06:20 min/km141.61BZ7111
2112718M11-14Tomaszewski Jakub Legionowo TIMBUD TEAM 00:44:28 06:21 min/km115.07BZ7447
21221187M51-60Bola Janusz Warszawa CALIDRIS SUBMINUTA 00:44:32 06:21 min/km114.9BZ7187
4625833K31-40Tomaszewska Julita Legionowo TIMBUD TEAM 00:44:35 06:22 min/km141.08BZ7373
472617K31-40Malinowska Stanisława Komornica - 00:44:37 06:22 min/km140.98BZ7017
2139510M31-40Czyż Dominik Zegrze GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:44:38 06:22 min/km114.64BZ7010
4827201K31-40Bal Monika Legionowo - 00:44:46 06:23 min/km140.51BZ7201
2147847M15-20Bujnicki Krzysztof Wołomin - 00:44:48 06:24 min/km114.21BZ7387
2153114M61plusBalcerzak Andrzej Warszawa - 00:44:49 06:24 min/km114.17BZ7114
21696340M31-40Chęć Adam Warszawa ZABIEGANNA DRUŻYNA 00:44:52 06:24 min/km114.04BZ7339
21760125M41-50Turecki Krzysztof Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:44:54 06:24 min/km113.96BZ7125
498299K41-50Sobczyńksa Krystyna Studzianki BASZTA TEAM 00:44:55 06:25 min/km140.04BZ7299
509298K41-50Ogórek Agnieszka Studzianki BASZTA TEAM 00:44:55 06:25 min/km140.04BZ7298
2186142M41-50Dobrzyński Marek Warszawa RUN FORREST 00:45:00 06:25 min/km113.7BZ7042
511048K41-50Olejnik Małgorzata Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:45:03 06:26 min/km139.62BZ7048
521186K41-50Dziedzic Marlena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:45:03 06:26 min/km139.62BZ7086
21962853M41-50Lach Krzysztof Warszawa - 00:45:08 06:26 min/km113.37BZ7393
22029239M21-30Gadecki Adam - JW3934 00:45:10 06:27 min/km113.28BZ7239
22197901M31-40Jastrzębski Sławomir Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:45:10 06:27 min/km113.28BZ7452
531218K41-50Trojanowska Joanna Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:45:15 06:27 min/km139.01BZ7018
22298163M31-40Barmuta Paweł Warszawa - 00:45:16 06:28 min/km113.03BZ7163
22322144M51-60Rzepka Mirosław Warszawa BRYGADA PORAJÓW 00:45:24 06:29 min/km112.7BZ7144
22499200M31-40Prewęcki Adam Pułtusk 1 BLTR. 00:45:27 06:29 min/km112.58BZ7200
542855K31-40Warzecha Jolanta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:45:29 06:29 min/km138.29BZ7055
5529156K31-40Szostak Iwona Strzembowo - 00:45:34 06:30 min/km138.04BZ7156
5610167K21-30Barmuta Magdalena Warszawa - 00:45:35 06:30 min/km137.99BZ7167
571363K11-14Idziak Magdalena Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:45:38 06:31 min/km137.84BZ7361
5813174K41-50Wąsik Izabela Warszawa GRUPA BIEGOWA CZUK I HEK 00:45:39 06:31 min/km137.79BZ7174
225100374M31-40Sawicki Grzegorz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:45:50 06:32 min/km111.64BZ7453
593080K31-40Żołnierowicz Joanna Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 00:45:51 06:33 min/km137.19BZ7080
60287K51-60Gocejna Beata Płońsk - 00:45:52 06:33 min/km137.14BZ7087
611197K21-30Brzezińska Katarzyna Warszawa - 00:45:59 06:34 min/km136.79BZ7097
22630850M21-30Kucharski Rafał Otwock DRUŻYNA RR 00:46:13 06:36 min/km110.71BZ7390
6212271K21-30Kaminska Natalia Legionowo - 00:46:14 06:36 min/km136.05BZ7271
6331135K31-40Idziak Agnieszka Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:46:14 06:36 min/km136.05BZ7135
6414891K41-50Wójcik Agnieszka Olszewnica Stara FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:46:17 06:36 min/km135.9BZ7431
6532907K31-40Tomiczak Karolina Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:46:17 06:36 min/km135.9BZ7386
227101259M31-40Kucharski Marcin Warszawa BRYGADA PORAJÓW 00:46:19 06:37 min/km110.47BZ7259
228102862M31-40Paprota Przemysław Płońsk AGR PŁOŃSK 00:46:26 06:38 min/km110.19BZ7402
22910371M31-40Naczulski Witold Warszawa GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:46:26 06:38 min/km110.19BZ7071
2304154M61plusKinasiewicz Marek Skierdy - 00:46:29 06:38 min/km110.08BZ7154
2318368M15-20Wasik Marcel Suwin - 00:46:31 06:38 min/km110BZ7366
232104840M31-40Maślanka Kamil Marki R1DE43TEAM 00:46:34 06:39 min/km109.88BZ7380
2335875M61plusGramann Andrzej Krubin WIELISZEW HERON TEAM 00:46:37 06:39 min/km109.76BZ7415
6615300K41-50Kąkol Maria Legionowo - 00:46:42 06:40 min/km134.69BZ7300
23463317M41-50Bajorek Jacek Wyszków IZBI KONSULTING 00:46:44 06:40 min/km109.49BZ7317
1   2   3   4   5   6   7   8   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera