Wieliszewski Crossing Zima - 7 km

Wieliszew, 29-01-2017


Zawodnicy na mecie: 378, kobiety: 113, mężczyźni: 265

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
17649265M41-50Warchoł Artur Sochocin KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:41:02 05:51 min/km124.7BZ7265
1776839M15-20Wojciechowski Patryk Słupno KAMYK RADZYMIN MTB TEAM 00:41:06 05:52 min/km124.49BZ7379
266100K21-30Sobesto Magdalena Wieliszew BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:41:06 05:52 min/km153.04BZ7100
277852K21-30Kur Joanna Kobyłka - 00:41:07 05:52 min/km152.98BZ7392
17882865M31-40Nowak Arkadiusz Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:41:09 05:52 min/km124.34BZ7405
17983189M31-40Wawszczak Hubert Borowa Góra WIELISZEW HERON TEAM 00:41:18 05:54 min/km123.89BZ7189
2814284K31-40Kącka Olga Warszawa - 00:41:19 05:54 min/km152.24BZ7284
294119K41-50Borkowsk Bożena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:41:26 05:55 min/km151.81BZ7119
3015842K31-40Banaszczuk Karolina Warszawa KLINIKA ROWERÓW 00:41:27 05:55 min/km151.75BZ7382
18084897M31-40Wilgos Janusz Wieliszew - 00:41:32 05:56 min/km123.19BZ7437
18150342M41-50Idzikowski Robert Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:41:34 05:56 min/km123.1BZ7341
18251204M41-50Kufera Dariusz Warszawa FRAPOL RAZEM! 00:41:35 05:56 min/km123.05BZ7204
18385188M31-40Skośkiewicz Krzysztof Borowa Góra - 00:41:36 05:56 min/km123BZ7188
18452372M41-50Trzciński Tomasz Olszewnica Stara WIELISZEW HERON TEAM 00:41:36 05:56 min/km123BZ7445
311632K31-40Trzaskowska Joanna Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:41:36 05:56 min/km151.2BZ7032
18586223M31-40Znamiec Marcin Warszawa - 00:41:42 05:57 min/km122.7BZ7223
18624289M21-30Kurpiewsk Patryk Nowy Dwór Mazowie 3RZEKI 00:41:49 05:58 min/km122.36BZ7289
18725142M21-30Perl Michał Chotomów - 00:41:52 05:58 min/km122.21BZ7142
18887896M31-40Mączyński Marcin Łajski - 00:41:52 05:58 min/km122.21BZ7436
18917176M51-60Jezierski Jan Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:41:58 05:59 min/km121.92BZ7176
3217121K31-40Rucińska Jolanta Nowe Pieścirogi NASIELSK BASZTA TEAM 00:42:08 06:01 min/km149.29BZ7121
19026171M21-30Filipek Michał Warszawa - 00:42:11 06:01 min/km121.3BZ7171
19188314M31-40Zaremba Jarosław Wieliszew - 00:42:23 06:03 min/km120.72BZ7314
192894M31-40Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowie TDAMAZONEK/ TRINERGY 00:42:25 06:03 min/km120.63BZ7004
19318345M51-60Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomows GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:42:30 06:04 min/km120.39BZ7344
19419183M51-60Jończyk Stanisław Legionowo - 00:42:32 06:04 min/km120.3BZ7183
3318137K31-40Jaworek Justyna Trzciany GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:42:33 06:04 min/km147.83BZ7137
19553892M41-50Wójcik Daniel Olszewnica Stara FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:42:33 06:04 min/km120.25BZ7432
19654323M41-50Kisieliński Wojciech Chotomów WIELISZEW HERON TEAM 00:42:33 06:04 min/km120.25BZ7322
3419244K31-40Pomaska Kamila Serock - 00:42:37 06:05 min/km147.59BZ7244
19790341M31-40Łupiński Łukasz Warszwa - 00:42:45 06:06 min/km119.69BZ7340
19827343M21-30Kwasiborski Dominik Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:42:46 06:06 min/km119.64BZ7342
1992079M51-60Miernicki Tomasz Jabłonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:42:49 06:07 min/km119.5BZ7079
358325K21-30Brulińska Marta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:43:03 06:09 min/km146.11BZ7324
20055348M41-50Wojciechowski Mariusz Michałów Reginó - 00:43:09 06:09 min/km118.58BZ7347
20156881M41-50Morawski Paweł Legionowo - 00:43:25 06:12 min/km117.85BZ7421
3620117K31-40Jabłonowska Magda Warszawa - 00:43:38 06:14 min/km144.16BZ7117
372115K31-40Wielgosz Małgorzata Komornica - 00:43:40 06:14 min/km144.05BZ7015
2022885M21-30Szarkowski Jakub Warszawa - 00:43:41 06:14 min/km117.13BZ7085
20391841M31-40Zalewski Paweł Skrzeszew - 00:43:44 06:14 min/km117BZ7381
385215K41-50Wojciechowska Wioletta Modlin Twierdza - 00:43:46 06:15 min/km143.72BZ7215
2041367M11-14Cierniak Franek Legionowo GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:43:49 06:15 min/km116.77BZ7365
2055756M41-50Sroka Paweł Michałów-Reginó WIELISZEW HERON TEAM 00:43:51 06:15 min/km116.69BZ7056
3922253K31-40Dziarnowska Magda Warszawa - 00:43:52 06:16 min/km143.39BZ7253
20658179M41-50Kazała Piotr Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:43:59 06:17 min/km116.33BZ7179
409344K21-30Sakowska Agnieszka Warszawa FUNDACJA PRZETARTY SZLAK 00:44:02 06:17 min/km142.85BZ7343
414186K15-20Chudorlińska Marta Legionowo UKS 7 LEGIONOWO 00:44:04 06:17 min/km142.74BZ7186
20792290M31-40Sosiński Sebastian Cybulice Duże 3RZEKI 00:44:04 06:17 min/km116.11BZ7290
20893858M31-40Lepka Jarosław Józefów TEAM POZIOMKA 00:44:05 06:17 min/km116.07BZ7398
42660K41-50Brykalska Joanna Skrzeszew - 00:44:06 06:18 min/km142.63BZ7060
1   2   3   4   5   6   7   8   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera