Wieliszewski Crossing Zima - 7 km

Wieliszew, 29-01-2017



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 WIELISZEW HERON TEAM Kinga Reda (194.54), Patrycja Bereznowska (190.13), Hubert Gronowski (175.03), Robert Żak (162.69) 722.39
2 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU Marek Dzięgielewski (200), Dariusz Murawski (176.84), Mariusz Bińczycki (165.95), Marta Michalak (154.8) 697.59
3 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Radek Gozdek (177.87), Elżbieta Cichońska (172.64), Agnieszka Żuraniewska (172.17), Łukasz Niewiński (163.21) 685.89
4 MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWO Patryk Kościelski (177.25), Klaudia Krajewska (168.33), Maciej Koper (142.66), Rafał Martynów (137.61) 625.85
5 BIEGAM NA TARCHOMINIE Roksana Jamska (175.94), Marta Brulińska (146.11), Krzysztof Sycan (143.19), Tomasz Plonkowski (140.96) 606.2
6 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Magdalena Sobesto (153.04), Wiesław Łobejko (152.51), Artur Szostak (150.79), Marcin Markowski (145.22) 601.56
7 GRUPA BIEGOWA CHTMO Mateusz Oczkowski (160.4), Monika Łatkowska (154.17), Justyna Jaworek (147.83), Michał Machnacki (136.87) 599.27
8 NASIELSK BASZTA TEAM Jolanta Rucińska (149.29), Łukasz Witkowski (146.89), Krzysztof Skrzypczynski (145.36), Arkadiusz Żyła (135.9) 577.44
9 BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA Krzysztof Olejnik (142.59), Małgorzata Olejnik (139.62), Joanna Trojanowska (139.01), Katarzyna Sprawka (124.97) 546.19
10 TIMBUD TEAM Sławomir Kąkol (146.33), Julita Tomaszewska (141.08), Tomasz Kąkol (132.33), Jakub Tomaszewski (115.07) 534.81
11 FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH Karolina Tomiczak (135.9), Agnieszka Wójcik (135.9), Michał Michalczyk (135.84), Ania Michalczyk (125.22) 532.86
12 ZABIEGANI PO USZY Ewa Zarzycka (133.12), Anna Rudnicka (132.14), Marcin Roszkowski (128.94), Aleksandra Szulencka (121.04) 515.24
13 KLINIKA ROWERÓW Magdalena Kosko (168.11), Karolina Banaszczuk (151.75), Dominik Dudek (144.4) 464.26
14 WOJEWÓDZCY TEAM Marcin Wojewódzki (165.14), Julia Wojewódzka (126.81), Anna Wojewódzka (126.64) 418.59
15 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Konrad Kosecki (146.75), Joanna Żołnierowicz (137.19), Aleksandra Guzińska (129.38) 413.32
16 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA Dariusz Matuszewski (156.71), Joanna Kruszewska (131.54), Sławomir Rawa (106.97) 395.22
17 12TRI.PL / NADYSTANSIE.PL Agnieszka Kwiatkowska (200), Adrian Kwiatkowski (177.56) 377.56
18 BÓBR TŁUSZCZ Wiesław Szlachta (131.93), Katarzyna Marcinkiewicz (130.54), Waldemar Zdunek (106.19) 368.66
19 IDZIEMY TEAM Marta Lejzerowicz (171.55), Piotr Prusiński (135.9) 307.45
20 NAPRZÓD MŁOCINY Kamila Gala (153.98), Marcin Milczarek (136.81) 290.79
21 SOKÓŁ BODZANÓW Aneta Głowacka (165.6), Krzysztof Stawiarski (107.72) 273.32
22 MISIOTIM Piotr Rowicki (140.76), Aneta Rowicka (128.19) 268.95
23 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Joanna Surdyk (129.51), Patryk Wojciechowski (124.49) 254

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera