V SEROCKA DYCHA - 10 km

Serock, 30.10.2016


Zawodnicy na mecie: 234, kobiety: 60, mężczyźni: 174

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF



Czasy decydujące to czasy brutto



Klasyfikacja drużynowa - kliknij tutaj




MiejsceM. kat.NumerKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik brutto Wynik netto V-śr
1255116M-40Cierniak Michał Legionowo - 00:53:02 00:52:4711.31 km/h
12616151M-50Pniewski Zdzisław Pułtusk Z BIEGIEM NARWI 00:53:04 00:52:4611.3 km/h
12715239M-20Wroniak Kuba Serock AGD WRONIAK 00:53:07 00:53:0011.29 km/h
128424M-30Bąk Łukasz Warszawa AGD WRONIAK 00:53:09 00:53:0011.29 km/h
1294380M-30Kiedrowski Mariusz Zegrze - 00:53:15 00:52:5811.26 km/h
1305105M-60plusLeszczyński Lech Przasnysz - 00:53:19 00:53:1311.25 km/h
1314420M-30Czyż Dominik Zegrze GRUPA BIEGOWA CHT 00:53:24 00:53:1511.24 km/h
27232K-50Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo KB IM.P.SĘKOWSKI 00:53:25 00:53:1911.23 km/h
13217250M-50Zgórzak Jacek Otwock TUPTUŚ OTWOCK 00:53:28 00:53:1811.22 km/h
2812218K-30Trzcińska Jolanta Otwock TUPTUŚ OTWOCK 00:53:28 00:53:1911.22 km/h
13345171M-30Sadowski Bartłomiej Legionowo CENTRUM SZKOLENIA 00:53:36 00:53:1911.19 km/h
13466M-60plusBębenek Czesław Branszczyk - 00:53:44 00:53:3911.16 km/h
13518236M-50Wodyczko Jacek Chotomów GRUPA BIEGOWA CHT 00:53:46 00:53:3411.16 km/h
1364640M-30Gajda Michał Wyszków KB WYSZKÓW 00:54:00 00:53:4311.11 km/h
13747175M-30Segiet Rafał Serock - 00:54:10 00:53:4811.08 km/h
292119K-60plusMarczak Grażyna Warszawa - 00:54:13 00:53:5811.06 km/h
13816100M-20Kwasiborski Andrzej Błonie - 00:54:16 00:54:0611.05 km/h
30561K-40Idzikowska Renata Jadwisin SEROCK BIEGA Z HO 00:54:19 00:54:1011.05 km/h
31635K-40Ficoń Monika Warszawa - 00:54:19 00:54:0611.04 km/h
3210157K-20Przysucha Barbara Warszawa - 00:54:27 00:54:1711.02 km/h
3313177K-30Sikorska Mariola Piastów - 00:54:28 00:54:1011.01 km/h
341129K-20Dygas Sara Grodzisk Mazowieck - 00:54:29 00:54:1211.01 km/h
13952189M-40Sroczkowski Artur Serock AZS UW 00:54:33 00:54:2011 km/h
357138K-40Ogórek Agnieszka Nasielsk NASIELSK BASZTA T 00:54:56 00:54:4310.92 km/h
368184K-40Sobczyńska Krystyna Nasielsk NASIELSK BASZTA T 00:54:56 00:54:4310.92 km/h
14048238M-30Wroniak Paweł Serock AGD WRONIAK 00:54:59 00:54:5210.91 km/h
3714214K-30Tomaszewska Julita Legionowo TIMBUD TEAM 00:55:02 00:54:5410.9 km/h
1417202M-60plusSzczepkowski Paweł Warszawa ARTEQUIPMENT 00:55:02 00:54:5410.9 km/h
381564K-30Jaczyńska Paulina Serock - 00:55:08 00:54:5510.88 km/h
399254K-40Żarczyńska - G Iwona Piaseczno KORONA WILANÓW 00:55:11 00:55:0710.87 km/h
14249173M-30Sawicki Grzegorz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIO 00:55:20 00:55:0810.84 km/h
14319231M-50Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomows GRUPA BIEGOWA CHT 00:55:26 00:55:2610.82 km/h
14420247M-50Zdunek Waldemar Wołomin BÓBR TŁUSZCZ 00:55:42 00:55:2310.77 km/h
14553108M-40Liśkiewicz Andrzej Wyszków MINISTERSTWO GŁU 00:55:43 00:55:2910.77 km/h
4010118K-40Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BÓBR TŁUSZCZ 00:55:43 00:55:2510.77 km/h
411669K-30Jaworek Justyna Trzciany GRUPA BIEGOWA CHT 00:55:59 00:55:4310.72 km/h
1465442M-40Gil Wojciech Warszawa - 00:56:13 00:55:5010.67 km/h
4211126K-40Miłko Jolanta Warszawa AKS POLONIA WARSZ 00:56:19 00:55:5910.65 km/h
4312221K-40Turczyńska Monika Warszawa LECZO TEAM 00:56:27 00:56:1110.63 km/h
14755207M-40Szulkowski Marek Józefów - 00:56:35 00:56:2010.6 km/h
1488256M-60plusŻółciński Waldemar Warszawa GRUPA BIEGOWA UM 00:56:38 00:56:2110.59 km/h
14950182M-30Skośkiewicz Krzysztof Borowa Góra - 00:56:41 00:56:3010.58 km/h
4413129K-40Mniszko Urszula Marki MARKOWI BIEGACZE 00:56:58 00:56:3610.53 km/h
15051128M-30Misiurski Grzegorz Gromin - 00:57:19 00:57:0010.47 km/h
15152103M-30Latek Maciej Warszawa - 00:57:19 00:57:0810.47 km/h
15253227M-30Wawszczak Hubert Borowa Góra - 00:57:23 00:57:0610.45 km/h
4517183K-30Smoczyńska Ewa Warszawa - 00:57:23 00:57:1310.45 km/h
15356203M-40Szczerbiak Arkadiusz Ludwinowo Zegrzyń - 00:57:28 00:57:0910.44 km/h
1549104M-60plusLeszczyński Roman Ostrołęka - 00:57:42 00:57:2410.4 km/h
461441K-40Gawędzka-Olszew Joanna Serock - 00:57:47 00:57:4410.38 km/h
1   2   3   4   5   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera