Wieliszewski Crossing - Jesień - kolarstwo MTB 16 km

Wieliszew, 02-10-2016


Zawodnicy na mecie: 181, kobiety: 37, mężczyźni: 144

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik V-śr Punkty Klucz
9042773M31-40Wincenciak Michał Legionowo - 00:52:37 18.24 km/h140.77RW6273
913822M15-20Tarczyński Bartosz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:52:53 18.15 km/h140.06RW6381
9226645M41-50Łagodziński Adam Warszawa - 00:52:54 18.14 km/h140.01RZ6180
122687K41-50Moćko Beata Wołomin - 00:53:03 18.1 km/h163.31RZ6162
9343830M31-40Dziedzic Łukasz Legionowo TIMBUD TEAM 00:53:12 18.04 km/h139.22RJ6478
134827K21-30Balcerak Justyna Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:53:19 18 km/h162.49RJ6482
9444667M31-40Maślanka Kamil Warszawa R1DE43TEAM 00:53:33 17.93 km/h138.31RZ6101
9527936M41-50Wiśniewski Arkadiusz Marki 00:53:35 17.91 km/h138.23RJ6488
964693M51-60Odolczyk Jerzy Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 00:53:40 17.89 km/h138.01RZ6231
9745744M31-40Czyżewski Rafał Grójec - 00:53:47 17.84 km/h137.71RZ6099
982805M61plusGramman Andrzej Krubin 00:53:48 17.84 km/h137.67RZ6211
993800M11-14Gruca Michał Słupno GOLDENSUBMARINE TEAM 00:53:49 17.83 km/h137.63RJ6468
1003934M61plusKarwicki Piotr Warszawa B. DUDA TEAM 00:54:05 17.74 km/h136.95RW6365
10128720M41-50Nasilowski Jaroslaw Warszawa HOLA BIKE ORBEA TEAM 00:54:15 17.7 km/h136.53RZ6241
10246765M31-40Matanowski Sebastian Skrzeszew - 00:54:25 17.64 km/h136.11BL6692
10329724M41-50Nowakowski Marcin Wielogóra - 00:54:33 17.6 km/h135.78RW6311
10447831M31-40Dziedzic Marcin Legionowo TIMBUD TEAM 00:54:37 17.57 km/h135.61RJ6477
10516609M21-30Gadecki Adam - JEDNOSTKA WOJSKOWA 3934 00:54:45 17.53 km/h135.28RZ6028
148699K31-40Pachowska Joanna Izabelin POLONIA WARSZAWA MTB 00:54:53 17.49 km/h157.85RZ6087
10648774M31-40Olk Kamil Warszawa - 00:55:01 17.45 km/h134.63RJ6457
10749606M31-40Laczkowski Grzegorz - JEDNOSTKA WOJSKOWA 3934 00:55:08 17.41 km/h134.34RZ6080
10817821M21-30Przybysz Adrian Legionowo 00:55:13 17.38 km/h134.14RJ6475
10950660M31-40Jastrzębski Sławomir Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:55:29 17.3 km/h133.49RZ6203
11051817M31-40Klimkiewicz Piotr Legionowo 00:55:35 17.27 km/h133.25RW6344
11130637M41-50Kuciej Zbigniew Legionowo - 00:55:53 17.18 km/h132.54RZ6142
11218772M21-30Rosiński Mariusz Wieliszew - 00:56:13 17.08 km/h131.75RW6274
11331739M41-50Turczynski Grzegorz Janowek - 00:56:13 17.08 km/h131.75RZ6202
11452602M31-40Radomski Michał - JEDNOSTKA WOJSKOWA 3934 00:56:13 17.07 km/h131.75RZ6124
11553768M31-40Gruca Marcin Słupno GOLDENSUBMARINE TEAM 00:56:50 16.89 km/h130.32RZ6139
11632666M41-50Mielecki Andrzej Warszawa 5XAM 00:56:56 16.86 km/h130.09RZ6152
159733K31-40Gala Kamila Warszawa GIRLS ON BIKES 00:57:02 16.83 km/h151.9RZ6084
11733601M41-50Spryszyński Marcin - JEDNOSTKA WOJSKOWA 3934 00:57:05 16.81 km/h129.75RZ6143
1184798M15-20Bujnicki Krzysztof Wołomin - 00:57:18 16.75 km/h129.26RZ6020
161838K11-14Krzyczkowska Malwina Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 00:57:19 16.75 km/h151.15RJ6484
1194801M11-14Surdyk Filip Nowe Załubice VICTORIA RADZYMIN 00:57:50 16.59 km/h128.07RJ6469
12019603M21-30Płóciennik Rafał - JEDNOSTKA WOJSKOWA 3934 00:58:02 16.54 km/h127.63RZ6045
1214674M61plusGaleński Janusz Warszawa - 00:59:09 16.23 km/h125.22RZ6196
175789K21-30Sobczak Magdalena Góra - 00:59:16 16.2 km/h146.18RL6426
12254792M31-40Kłos Rafał Jabłonna - 00:59:19 16.18 km/h124.87RZ6121
12355680M31-40Durajczyk Kamil Warszawa ROOMOUTLET 00:59:21 16.17 km/h124.8RZ6052
12456778M31-40Gołąb Paweł Jabłonna UKS VICTORIA RADZYMIN 00:59:54 16.03 km/h123.65RJ6461
12557607M31-40Kościesza Łukasz - JEDNOSTKA WOJSKOWA 3934 01:00:01 15.99 km/h123.41RZ6075
12658785M31-40Cisiak Arkadiusz Warszawa - 01:00:09 15.96 km/h123.14RW6321
181794K15-20Szaturska Aleksandra Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:00:11 15.95 km/h143.95RW6377
193820K41-50Kufera Sylwia Warszawa 01:01:02 15.73 km/h141.94RJ6472
12734775M41-50Janicki Adrian Kobyłka AMP VICTORIA RADZYMIN 01:01:04 15.72 km/h121.29RJ6458
2010767K31-40Gruca Karolina Słupno GOLDENSUBMARINE TEAM 01:01:11 15.69 km/h141.6RZ6122
216613K21-30Kaźmierczak Monika Skubianka BRAVEHEARTS LEGIONOWO 01:01:27 15.62 km/h140.98RZ6039
12859615M31-40Morawski Rafał Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI T 01:01:40 15.56 km/h120.11RZ6079
224663K41-50Tomczyk Edyta Izbica WIELISZEW HERON TEAM 01:01:49 15.53 km/h140.15RZ6146
1   2   3   4   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera