Wieliszewski Crossing - Jesień - bieg 8 km

Wieliszew, 02-10-2016


Zawodnicy na mecie: 309, kobiety: 98, mężczyźni: 211

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik V-śr Punkty Klucz
323402K41-50Dworak Joanna Janówek Drugi - 00:48:36 9.87155.14BJ6791
3319382K31-40Trakul Monika Legionowo - 00:48:38 9.87155.04BJ6776
17013111M51-60Zdunek Waldemar Wołomin BÓBR TŁUSZCZ 00:48:39 9.86120.93BZ6372
348349K21-30Dębska Dorota Pułtusk - 00:48:45 9.85154.67BJ6759
17183348M31-40Chotomski Marcin Legionowo - 00:48:45 9.84120.68BJ6758
17284137M31-40Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowie TRINERGY 00:49:03 9.79119.95BZ6422
17323370M21-30Gral Piotr Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:49:04 9.78119.9BZ6039
17485290M31-40Romanowicz Michał Legionowo - 00:49:19 9.73119.3BJ6732
352195K51-60Szadura Małgorzata Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 00:49:26 9.71152.53BZ6370
3620272K31-40Rucińska Jolanta Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:49:28 9.7152.43BJ6727
372119K31-40Zarzycka Ewa Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:49:29 9.7152.37BZ6256
382223K31-40Klimkiewicz Marzena Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 00:49:30 9.69152.32BZ6152
1758616M31-40Rutkowski Krzysztof Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:49:32 9.69118.78BZ6138
1765161M61plusSosiński Jerzy Halinów ZABIEGANI PO USZY 00:49:32 9.69118.78BZ6410
17724392M21-30Saliński Michał Wieliszew - 00:49:48 9.64118.14BJ6784
39446K41-50Olejnik Małgorzata Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:49:49 9.63151.35BZ6296
4023230K31-40Dziedzic Marlena Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:49:50 9.63151.3BZ6259
4124181K31-40Mielnicka Edyta Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:49:54 9.62151.1BZ6220
429122K21-30Kamińska Natalia Legionowo - 00:50:00 9.6150.8BZ6059
17814358M51-60Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomows GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:50:02 9.59117.59BZ6374
432518K31-40Tomiczak Karolina Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH 00:50:07 9.58150.45BZ6184
1796117M61plusKinasiewicz Marek Skierdy - 00:50:15 9.55117.08BZ6406
1801527M51-60Bugajewski Janusz Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:50:20 9.54116.89BZ6386
4426234K31-40Kownacka Izabela Poddębie EMKA FAMILY TEAM 00:50:26 9.52149.5RL6424
18187232M31-40Ponichtera Łukasz Ząbki - 00:50:46 9.45115.89BJ6711
1827411M15-20Bujnicki Krzysztof Wołomin - 00:50:47 9.45115.85BL6693
18316178M51-60Pisarek Jacek Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB 00:50:57 9.42115.47BZ6433
18443347M41-50Bidziński Krzysztof Warszawa KRISTIANO 00:50:59 9.41115.4BJ6757
4527205K31-40Kurpisz-Trędowska Klaudyna Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:51:03 9.4147.7BZ6174
462830K31-40Rudnicka Anna Warszawa ZABIEGANI PO USZY 00:51:08 9.39147.46BZ6166
475134K41-50Ziędalska Agnieszka Jabłonna BBL LEGIONOWO 00:51:21 9.35146.84BZ6291
486213K41-50Brykalska Joanna Skrzeszew - 00:51:21 9.35146.84BJ6707
1852529M21-30Bujnowski Mariusz Warszawa PROMYKI TEAM ŻOLIBORZ 00:51:22 9.34114.54BZ6073
1868821M31-40Wołowski Marcin Warszawa PROMYKI TEAM ŻOLIBORZ 00:51:23 9.34114.5BZ6117
18789390M31-40Chądzyński Adam Płońsk - 00:51:29 9.32114.28BJ6782
18826265M21-30Barmuta Paweł Białystok - 00:51:36 9.3114.02BJ6721
18944371M41-50Łabęda Stanisław Nasielsk - 00:51:37 9.3113.98BL6669
1902421M11-14Mamla Tomasz Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:51:38 9.29113.94BJ6800
19145199M41-50Turecki Krzysztof Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:51:41 9.29113.83BZ6322
49324K51-60Bugajewska Anna Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:51:41 9.28145.89BZ6387
502955K31-40Rowicka Aneta Zielonka MISIOTIM 00:52:22 9.17143.98BZ6235
19217100M51-60Branecki Dariusz Łajski - 00:52:38 9.12111.78BZ6398
514405K51-60Bombolska Renata Ewa Warszawa - 00:52:52 9.08142.62BZ6448
5230311K31-40Wasik Julita Stanisławów Drug - 00:53:19 9141.42BJ6742
531063K21-30Wawrzyńska Iwona Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:53:32 8.96140.85BZ6049
1937426M61plusGramann Andrzej Krubin WIELISZEW HERON TEAM 00:53:34 8.96109.83BZ6419
5411266K21-30Barmuta Magdalena Warszawa - 00:53:34 8.96140.76BJ6722
5531300K31-40Grzybek Agata Warszawa - 00:53:39 8.95140.54BJ6737
19490271M31-40Ruciński Jarosław Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:53:41 8.94109.59BL6683
563424K15-20Chudorlińska Marta Legionowo - 00:53:47 8.92140.19BJ6803
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera