Wieliszewski Crossing - Lato - bieg 10 km

Wieliszew, 26-06-2016



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Aleksander Krzempek (198.18), Radek Gozdek (189.56), Andrzej Ignatowicz (185.95), Agnieszka Żuraniewska (181.5) 755.19
2 BBL LEGIONOWO Patryk Kościelski (191.91), Klaudia Krajewska (178.35), Artur Sielski (177.68), Irek Skorupski (173.62) 721.56
3 WIELISZEW HERON TEAM Hubert Gronowski (200), Paweł Witkowski (182.62), Robert Żak (178.27), Małgorzata Szadura (137.22) 698.11
4 12TRI.PL Weronika Zielińska (194.26), Adrian Kwiatkowski (182.83), Robert Michalski (169.93), Michał Rachwał (142.15) 689.17
5 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU Marek Dzięgielewski (198.59), Dariusz Murawski (189.86), Marcin Kłoszewski (157.01), Anna Bugajewska (120.8) 666.26
6 NASIELSK BASZTA TEAM Bartłomiej Suwiński (183.81), Adam Zalewski (181.93), Radek Jankowski (162.39), Iwona Wawrzyńska (129.3) 657.43
7 BIEGAM NA TARCHOMINIE Kamil Werner (176.96), Adam Ryczek (166.85), Roksana Jamska (156.66), Małgorzata Lisiecka (144.02) 644.49
8 ZABIEGANI PO USZY Aleksandra Szulencka (158.76), Marcin Roszkowski (149.66), Klaudyna Kurpisz-Trędowska (146.03), Anna Rudnicka (133.85) 588.3
9 ORANGE POLSKA Wojciech Piszczatowski (188.96), Katarzyna Wesołowska (161.4), Sławomir Kurzawa (159.57) 509.93
10 BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA Krzysztof Olejnik (132.38), Joanna Trojanowska (124.96), Edyta Wołkowicz (121.65), Małgorzata Olejnik (121.65) 500.64
11 UKA Mateusz Mioduszewski (174.51), Karol Kącki (161.89), Olga Kącka (137.12) 473.52
12 DZIAŁAMY & WORKFIT ADVENTURE TEAM Tomasz Wiechecki (176.24), Piotr Romanowski (128.82), Marta Romanowska (127.81) 432.87
13 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Hubert Żołnierowicz (154.88), Piotr Grzelczyk (142.36), Aleksandra Guzińska (120.77) 418.01
14 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Piotr Rubaszkiewicz (137.94), Łukasz Musiński (132.52), Monika Michalska (122.61) 393.07
15 MARKOWI BIEGACZE Agata Isasi-Kuran (159.36), Maciej Dobrzański (115), Wiktor Karczewski (106.92) 381.28
16 SOKÓŁ BODZANÓW Aneta Głowacka (159.04), Radosław Falkowski (154.28) 313.32
17 IDZIEMY TEAM Marta Lejzerowicz (170.25), Piotr Prusiński (140.16) 310.41
18 MISIOTIM Piotr Rowicki (158.62), Aneta Rowicka (126.35) 284.97
19 SPIĘTE POŚLADKI Agnieszka Staroszczyk (140.95), Maciej Konarski (139.71) 280.66
20 NAPRZÓD MŁOCINY Krzysztof Czajkowski (142.24), Kamila Gala (131.41) 273.65
21 R1DE43TEAM Marzena Wróbel-Rogala (145.84), Kacper Rogala (117.08) 262.92
22 BÓBR TŁUSZCZ Katarzyna Marcinkiewicz (128.34), Waldemar Zdunek (123.31) 251.65
23 ZABIEGANNA DRUŻYNA Adam Chęć (126.17), Anna Jarosz (117.16) 243.33

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera