Wieliszewski Crossing - Wiosna - bieg 13,70 km

Wieliszew, 10-04-2016


Zawodnicy na mecie: 350, kobiety: 101, mężczyźni: 249

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik V-śr Punkty Klucz
951470M11-14Matyszczak Dominik Warszawa EKOBIEGI 01:08:44 11.96152.33BZ6002
9621440M41-50Siemiątkowski Norbert Rzekuń KS ARCO ŁAWY 01:08:44 11.96152.33BW6590
9722367M41-50Woźniak Grzegorz Łajski - 01:08:47 11.95152.22BW6562
985233M51-60Bola Janusz Warszawa BIEGUS 01:08:48 11.95152.18BZ6400
996354M51-60Gwiazda Wiesław Chotomów GWIAZDKI 01:09:07 11.89151.48BZ6381
10054204M31-40Filipek Robert Legionowo - 01:09:15 11.87151.19BZ6249
10116198M21-30Mleczko Marek Warszawa OSM POŚCISZE 01:09:15 11.87151.19BW6493
10255353M31-40Skorupski Irek Legionowo - 01:09:24 11.84150.86BZ6187
71102K41-50Polkowska Renata Ząbki - 01:09:27 11.83170.05BZ6335
10323283M41-50Czekirda Radosław Chotomów WIELISZEW HERON TEAM 01:09:37 11.81150.4BW6517
10417373M21-30Szymański Krzysztof Serock - 01:09:43 11.79150.18BW6565
10524285M41-50Płoński Paweł Warszawa F.C. JUVENTUS 01:09:56 11.75149.71BW6518
10656303M31-40Niedzielak Michał Płock NIGHT RUNNERS PŁOCK 01:09:59 11.74149.61BW6525
10757106M31-40Krakowiak Paweł Łajski - 01:10:22 11.68148.79BZ6123
82422K41-50Czeczott Małgorzata Pruszków UKA ULTRAS RUNNERS 01:10:27 11.67167.64BW6581
95195K31-40Barańska Aleksandra Głosków KONDYCJA 01:10:40 11.63167.12BW6491
10858185M31-40Pasierowski Kamil Legionowo - 01:10:44 11.62148.02BZ6111
10959110M31-40Frank Michał Legionowo JW 2414 01:10:49 11.61147.85BZ6135
11025192M41-50Mostowiec Piotr Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 01:10:57 11.58147.57BZ6332
11126356M41-50Świercz Andrzej Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 01:11:13 11.54147.02BZ6358
1121471M15-20Matyszczak Damian Warszawa EKOBIEGI 01:11:21 11.52146.74BZ6005
11360300M31-40Matyszczak Krzysztof Warszawa EKOBIEGI 01:11:22 11.52146.71BZ6228
11427157M41-50Salwin Sławomir Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:11:25 11.51146.6BZ6364
115771M51-60Żochowski Krzysztof Słupno - 01:11:30 11.49146.43BZ6375
106420K31-40Kamer Joanna Pruszków UKA 01:11:32 11.49165.1BW6579
11661460M31-40Czaplicki Przemysław Łomża SK-TEAM 01:11:35 11.48146.26BW6606
113284K21-30Dobrydnio Ewelina Ełk SERDUSZKO TEAM EŁK 01:11:46 11.45164.56BZ6084
11728443M41-50Kisieliński Wojciech Chotomów WIELISZEW HERON TEAM 01:11:47 11.45145.86BZ6339
11829104M41-50Janowski Jacek Legionowo - 01:12:00 11.42145.42BZ6293
11962126M31-40Śmiertka Przemysław Warszawa - 01:12:00 11.42145.42BZ6175
127295K31-40Isasi-Kuran Agata Marki MARKOWI BIEGACZE 01:12:01 11.41163.99BZ6247
134290K21-30Głowacka Aneta Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 01:12:10 11.39163.65BZ6082
12063340M31-40Prędki Marcin Warszawa BRYGADA PORAJÓW 01:12:14 11.38144.95BZ6159
12164348M31-40Klimaszewski Bartosz Warszawa - 01:12:27 11.34144.51BW6553
1228349M51-60Nowak Jan Tłuszcz SHOCKBLAZE TEAM 01:12:36 11.32144.21BZ6385
12365208M31-40Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowie TRINERGY 01:12:39 11.31144.12BZ6422
1246664M31-40Trzaskoma Tomasz Wieliszew - 01:12:46 11.29143.88BZ6254
12530207M41-50Świstek Dariusz Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 01:12:49 11.29143.79BZ6336
12667230M31-40Brodel Rafał Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 01:12:49 11.29143.79BZ6268
12731331M41-50Podgórski Wacław Marian Nasielsk - 01:13:01 11.26143.39BZ6465
12818466M21-30Majewski Kajetan Poddębie WIELISZEW HERON TEAM 01:13:07 11.24143.2BZ6024
148341K31-40Piasta-Serafin Natalia Jabłonna WIELISZEW HERON TEAM 01:13:07 11.24161.52BZ6196
159133K31-40Sekścińska Magda Łomża KS ŁOMŻANIE 01:13:08 11.24161.49BZ6110
12932277M41-50Łabędzki Michał Ryki RUN FORREST 01:13:14 11.22142.97BZ6297
13068254M31-40Sitek Sławomir Legionowo - 01:13:25 11.19142.61BW6505
13119334M21-30Dolman Paweł Warszawa - 01:13:35 11.17142.29BW6546
13269386M31-40Suska Tomasz Legionowo KB PWK LEGIONOWO 01:13:39 11.16142.16BZ6274
13320274M21-30Kosim Kamil Radzymin RADZYMIN RUN TEAM 01:13:40 11.16142.13BW6513
13470301M31-40Jurkiewicz Karol Białobrzegi 9 BATALION DOWODZENIA 01:13:46 11.14141.93BZ6162
1357157M31-40Korkosz Andrzej Blizne Jasińskieg GROTY TEAM 01:13:53 11.13141.71BZ6240
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera