Wieliszewski Crossing - Wiosna - bieg 13,70 km

Wieliszew, 10-04-2016



Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Drużyna Osoby Punkty
1 TRUCHT TARCHOMIN TEAM Radek Gozdek (188.03), Andrzej Ignatowicz (183.79), Łukasz Niewiński (181.56), Agnieszka Żuraniewska (173.25) 726.63
2 WIELISZEW HERON TEAM Hubert Gronowski (191), Grzegorz Pazik (176.76), Sebastian Jankowski (176.76), Natalia Piasta-Serafin (161.52) 706.04
3 BIEGAM NA TARCHOMINIE Paweł Żuk (185.86), Kamil Werner (180.36), Roksana Jamska (171.99), Krzysztof Sycan (158.64) 696.85
4 SERDUSZKO TEAM EŁK Łukasz Duchnowski (185.09), Janusz Kosatko (180.57), Ewelina Dobrydnio (164.56), Janusz Limberger (156.85) 687.07
5 BBL LEGIONOWO Patryk Kościelski (182.46), Artur Sielski (181.98), Wiesław Łobejko (167.83), Agnieszka Ziędalska (135.98) 668.25
6 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU Dariusz Murawski (184.82), Patryk Kaczmarski (170.89), Marcin Kłoszewski (159.81), Anna Bugajewska (134.36) 649.88
7 NASIELSK BASZTA TEAM Adam Zalewski (186.69), Arkadiusz Żyła (162.12), Łukasz Witkowski (153.41), Iwona Wawrzyńska (133) 635.22
8 UKA Joanna Kamer (165.1), Karol Kącki (163), Olga Kącka (150.13), Jarek Kamer (141.14) 619.37
9 BÓBR TŁUSZCZ Marcin Dymiński (157.64), Mariusz Michalik (157.64), Katarzyna Marcinkiewicz (138.91), Waldemar Zdunek (123.15) 577.34
10 ZABIEGANI PO USZY Marcin Roszkowski (155.69), Klaudyna Kurpisz-Trędowska (141.64), Piotr Kazała (137.61), Ewa Zarzycka (135.28) 570.22
11 GRUPA BIEGOWA CHTMO Mateusz Oczkowski (153.22), Agnieszka Osiecka (152.13), Michał Machnacki (131.84), Zbigniew Wileński (129.63) 566.82
12 12TRI.PL Agnieszka Krawczyk (200), Adrian Kwiatkowski (194.25), Robert Michalski (166.76) 561.01
13 ORTOREH TEAM Adrian Gronek (191.41), Aleksandra Pucek-Mioduszewska (182.68), Karolina Krawczyk (179.62) 553.71
14 BRAVEHEARTS LEGIONOWO Klaudia Wojcieszak (143.24), Piotr Rubaszkiewicz (137.19), Łukasz Mrozowski (135.62), Monika Michalska (117.98) 534.03
15 BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA Małgorzata Olejnik (131.64), Joanna Trojanowska (131.61), Katarzyna Sprawka (127.29), Krzysztof Olejnik (110.54) 501.08
16 NIGHT RUNNERS PŁOCK Michał Niedzielak (149.61), Krzysztof Pius (126.2), Michał Malinowski (117.97), Daria Pogodzińska (89.05) 482.83
17 POLONIA WARSZAWA MTB Krzysztof Skwark (170.38), Jolanta Miłko (143.41), Jerzy Odolczyk (138.1) 451.89
18 BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Piotr Grzelczyk (160.13), Hubert Żołnierowicz (156.19), Aleksandra Guzińska (132.4) 448.72
19 WOJEWÓDZCY TEAM Marcin Wojewódzki (172.25), Anna Wojewódzka (155.77), Krzysztof Wojewódzki (116.96) 444.98
20 UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO Maciej Koper (135.53), Sylwia Ptaszek (122.19), Irena Koper (112.44) 370.16
21 DZIAŁAMY&WORKFIT ADVENTURE TEAM Marta Romanowska (128.6), Tomasz Wiechecki (113.97), Piotr Romanowski (113.97) 356.54
22 IDZIEMY TEAM Marta Lejzerowicz (173.89), Piotr Prusiński (154.35) 328.24
23 SOKÓŁ BODZANÓW Aneta Głowacka (163.65), Radosław Falkowski (160.42) 324.07
24 MISIOTIM Piotr Rowicki (167.34), Aneta Rowicka (131.76) 299.1
25 MARKOWI BIEGACZE Agata Isasi-Kuran (163.99), Maciej Dobrzański (126.22) 290.21
26 RADZYMIN RUN TEAM Marzena Klimkiewicz (142.98), Kamil Kosim (142.13) 285.11
27 NAPRZÓD MŁOCINY Kamila Gala (156.22), Krzysztof Czajkowski (127.84) 284.06
28 KS ŁOMŻANIE Magda Sekścińska (161.49), Krzysztof Grygo (120.88) 282.37
29 ZABIEGANNA DRUŻYNA Anna Jarosz (126.51), Adam Chęć (125.64) 252.15

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera