Wieliszewski Crossing Wiosna - Bieg 11 km

Wieliszew, 09-04-2017


Zawodnicy na mecie: 336, kobiety: 111, mężczyźni: 225

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
11424M21-30Wichowski Jacek Pomiechówek MEDICOVER RUNNERS 00:37:42 03:25 min/km200BW7558
22214M21-30Jaśkiewicz Hubert Gostynin - 00:38:40 03:30 min/km195BW7501
31199M31-40Wojtczak Paweł Gostynin - 00:39:22 03:34 min/km191.53BZ7256
41143M41-50Krzempek Aleksander Warszawa ELITE SPORTS 00:40:38 03:41 min/km185.56BZ7057
52129M31-40Miedziejewski Andrzej Pruszków ABSOLUTEBIKETEAM 00:40:56 03:43 min/km184.2BZ7139
62130M41-50Kościelski Patryk Legionowo MINISTERSTWO GŁUPICH KRO 00:41:04 03:44 min/km183.6BZ7420
73261M21-30Karwowski Wojciech Łuków AZS WAT WARSZAWA 00:41:29 03:46 min/km181.76BW7517
8311M41-50Gozdek Radek Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:41:30 03:46 min/km181.69BZ7019
94225M21-30Witkowski Damian Pomiechówek PROGRESS TRIATHLON TEAM 00:41:36 03:46 min/km181.25BW7505
103421M31-40Kowalski-Bartsznikow Mikołaj KINGRUNNER ULTRA 00:42:00 03:49 min/km179.52BW7560
115200M21-30Gronowski Hubert Michałów-Reginó WIELISZEW HERON TEAM 00:42:26 03:51 min/km177.69BZ7203
12480M31-40Kwiatkowski Adrian Sopot BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:42:42 03:52 min/km176.58BZ7046
13676M21-30Domeradzki Krzysztof Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 00:42:45 03:53 min/km176.37BW7466
14497M41-50Klaś Łukasz Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:43:11 03:55 min/km174.6BW7471
155216M31-40Murawski Dariusz Baboszewo KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:43:47 03:58 min/km172.21BZ7196
16653M31-40Bińczycki Mariusz Podsmardzewo KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:44:03 04:00 min/km171.17BZ7027
175322M41-50Łepecki Henryk - JW3934 00:44:19 04:01 min/km170.14BZ7230
187229M31-40Górecki Rafał Kałuszyn - 00:44:19 04:01 min/km170.14BZ7267
19872M31-40Orliński Tomasz Legionowo BHP ORLINSCY 00:44:43 04:03 min/km168.62BZ7128
209151M31-40Witkowski Łukasz Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:45:12 04:06 min/km166.81BZ7132
216919M41-50Ignatowicz Andrzej Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:45:13 04:06 min/km166.75BZ7375
1181K21-30Kwiatkowska Agnieszka Błędów BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:45:39 04:09 min/km200BZ7047
227240M41-50Kazanecki Tomasz Legionowo - 00:45:45 04:09 min/km164.81BW7511
2310325M31-40Karczewski-Szelążek Sławomir - JW3934 00:45:57 04:10 min/km164.09BZ7232
2481M41-50Kownacki Paweł Poddębie WIELISZEW HERON TEAM 00:45:58 04:10 min/km164.03BZ7001
259227M41-50Szkółka Robert Chotomów WIELISZEW HERON TEAM 00:46:00 04:10 min/km163.91BZ7054
2610203M41-50Żak Robert Jachranka WIELISZEW HERON TEAM 00:46:01 04:11 min/km163.85BZ7406
2711326M31-40Jaworek Łukasz Trzciany 00:46:38 04:14 min/km161.69BZ7138
281294M31-40Witkowski Paweł Łajski WIELISZEW HERON TEAM 00:46:47 04:15 min/km161.17BZ7113
291329M31-40Głowacki Paweł Serock SEROCK BIEGA Z HOTELEM NA 00:46:51 04:15 min/km160.94BZ7168
3014965M31-40Wieczorek Maciej Legionowo WIELISZEW HERON TEAM 00:46:52 04:15 min/km160.88BZ7377
311170M41-50Łoza Dariusz Jabłonna GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:46:54 04:15 min/km160.77BW7465
3212318M41-50Mioduszewski Mateusz Warszawa KINGRUNNER ULTRA 00:46:57 04:16 min/km160.6BW7542
3313319M41-50Kamiński James Artur Józefów KINGRUNNER ULTRA 00:47:26 04:18 min/km158.96BZ7088
22260K21-30Reda Kinga Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:47:42 04:20 min/km191.4BZ7214
3415268M31-40Chrapek Janusz Warszawa BONVM KLUB SPORTOWY 00:47:42 04:20 min/km158.07BZ7296
3516169M31-40Kącki Karol Warszawa - 00:48:02 04:22 min/km156.97BZ7283
312K31-40Pucek-Mioduszewska Ola Warszawa ORTOREH TEAM 00:48:05 04:22 min/km189.88BZ7053
3617230M31-40Ćwięka Damian Lubań WALECZNI NIEZNISZCZALNI 00:48:48 04:26 min/km154.51BW7507
377105M21-30Burdzy Daniel Legionowo KONIUCHY 00:49:02 04:27 min/km153.77BW7473
388164M21-30Kłoszewski Marcin Baboszewo KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W 00:49:07 04:27 min/km153.51BW7487
391840M31-40Orłowski Jakub Legionowo KUBA TRENUJE/ STREET WORK 00:49:12 04:28 min/km153.25BZ7037
4014423M41-50Świstek Dariusz Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:49:23 04:29 min/km152.68BZ7268
4119210M31-40Ładno Marcin Skrzeszew WIELISZEW HERON TEAM 00:49:26 04:29 min/km152.53BZ7412
4220944M31-40Michalczyk Paweł Warszawa RM TEAM 00:49:38 04:30 min/km151.91BZ7408
431564M41-50Olejnik Krzysztof Nowy Dwór Mazowie BIEGOWA PAKA Z NOWIAKA 00:49:42 04:31 min/km151.71BZ7049
4421154M31-40Skrzypczyński Krzysztof Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 00:49:45 04:31 min/km151.56BZ7329
451617M41-50Rowicki Piotr Zielonka MISIOTIM 00:50:00 04:32 min/km150.8BZ7045
4622952M31-40Pazik Grzegorz Wieliszew WIELISZEW HERON TEAM 00:50:01 04:32 min/km150.75BZ7192
4273K31-40Żuraniewska Agnieszka Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:50:14 04:34 min/km181.75BZ7041
1   2   3   4   5   6   7   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera